iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

FrmDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

iFenix

WhatsApp İçin Karanlık Mod Müjdesi!

WhatsApp İçin Karanlık Mod Müjdesi!

Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun ya da giriş yapın

 

WhatsApp kullanıcılarına müjdeli bir haberimiz var. Kullanıcıların uzun bir süredir beklediği karanlık mod yakın zaman içerisinde kullanıcılara sunulacağı gün yüzüne çıktı! Bunun harici

WhatsApp Karanlık Mod üzerinde çalışıyor!

Şu zamana kadar birçok yeniliği kullanıcılara sunan popüler mesajlaşma platformu gece modunu kullanıcılarına sunup sunmayacağı oldukça merak ediliyordu. Bugün yapılan bir sızıntı ile birlikte Android ve iOS kullanıcılarına sunulacak olan karanlık temasına ait olan yeni ekran görüntüleri paylaşıldı.

whatsapp-karanl%C4%B1k-mod-sdn-1.jpg

 

Hatırlayacağınız üzere yapmış olduğu sızıntılarla tanınan WABetaInfo, uygulamanın son yayınlanan APK’larını inceleyerek şirketin Karanlık Mod üzerinde çalıştığını belirtmişti. Ayrıca Twitter kullanıcısı, gece modunun OLED ekranlı iOS ve Android cihazlarla oldukça uyumlu bir şekilde çalışacağının da altını çizmişti.

Henüz geliştirme aşamasında olan karanlık modun paylaşılan ekran görüntülerinden farklı olabileceği de belirtiliyor. Bahsi geçen bu temanın alfa sürümüne şimdilik iOS kullanıcıların erişebileceğini de belirtelim.

Paylaşılan görsellerde de görebileceğiniz üzere, WhatsApp kullanıcıların heyecanla beklediği yeni özelliğini yakında kullanıma sunmaya hazırlanıyor.

Fakat kullanıcıların uzun zamandır beklediği gece modunun ne zaman çıkacağı hakkında ise şimdilik şirket yetkilileri tarafından resmi bir açıklama yapılmadığını da belirtelim.

WhatsApp iOS içinde yeni özellikler kullanıma sunuldu!

Bugün yayınlanan popüler mesajlaşma uygulamasının iOS versiyonu için yayınlanan 2.18.100 sürümü ile birlikte, uygulama iOS 12 ile tam uyumlu bir şekilde çalışabilecek hale getirildi.

Bunun haricinde yeni iPhone modelleri içinde uyumlu hale getirilen uygulamanın, sohbet metinlerinin üzerine basılı tuttuğunuz zaman açılan 3D Touch menüsünün arayüzün güncellendiğini de görmekteyiz.

whatsapp-ios-shiftdelete.jpg

WhatsApp iOS 2.18.100 güncellemesi ile ayrıca, durumları yanıtlama seçeneği de yenilendi. Böylece sohbet sırasında gönderebileceğiniz tüm eklentileri, durum yanıtlama kısmından da arkadaşlarınıza gönderebileceksiniz.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.


Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.


Giriş Yap

  • Konuya bakanlar   0 members

    No registered users viewing this page.