iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

FrmDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

iFenix

Netflix'in ilk Türk dizisi olan Hakan: Muhafız ertelendi

Netflix'in ilk Türk dizisi olan Hakan: Muhafız ertelendi

Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun ya da giriş yapın

 

Netflix'in ilk Türk yapımı olan Hakan: Muhafız dizisinden üzücü bir haber geldi ve dizinin ileri bir tarihe ertelendiği duyuruldu. Normal takviminde Eylül, Ekim gibi yayınlanması planlanan dizinin gösterim tarihi bir türlü açıklanmamıştı. Dizinin ertelenme sebebi beğenilmemesi oldu.

Netflix'in ilk Türk dizisi ertelendi

Çağatay Ulusoy'un başrolde yer aldığı dizinin Netflix yetkilileri tarafından izlendiği fakat ilk 5 bölüm itibari ile beğenilmediği belirtildi. Bu sebeple çoğu sahnenin çöpe gittiği ve yeniden çekilme kararı alındığı da gelen haberler arasında. Can Evrenol'dan sonra yeni yönetmen arayışına girildiği ve bu konuda Umut Aral ve Gönenç Uyanık ile görüşüldüğü de belirtiliyor. Yeni çekimlerden dolayı bütçesi doğal olarak arttırılan dizinin ne zaman yayınlanacağı ise belirsizliğini korumakta.

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Okan Yalabık ve Hazar Ergüçlü'nün yer aldığı Muhafız (Protector) dizisi fantastik bir hikayeye sahip olacak. 

Netflixin-ilk-Turk-dizisi-olan-Hakan-Muh

 

 

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.


Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.


Giriş Yap

  • Konuya bakanlar   0 members

    No registered users viewing this page.