iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

FrmDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

iFenix

iOS/TV 11.2 - 11.3.1 Electra Jailbreak | ÇIKTI!! (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)

Bu konuda 180 ileti var

Arkadaşlar enteresan bir şey oldu: 1 hafta içinde hem netflix hem de iCloud hesabımın bağlı olduğu sanal kredi kartı numaramı değiştirilmiş olarak buldum. İkisi de aynı kredi kartı numarası ile değiştirilmişti. JB yaptığında iPhone’umdaki root şifresini değiştirmiştim. Geçen hafta tahsilat yapılamadığına dair  netflixden uyarı geldi, bu hafta da Apple’dan. Fikri olan var mı acaba?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Selam, iyi tatiller;

Bu jailbreak 11.3 icinde gecerli mi? 3-5 sene once jailbreak yapip oyle kullaniyordum yani olaya cok uzak degilim ama sanki biraz fazla sorun varmis gibi geldi bana yazdiklarinizdan... Tavsiye ediyor musunuz jailbreak yapmayi yoksa ugrasmaya degmez mi? Yeterli sayida tweak aktif olarak kullaniyor  mu? 

Simdiden hepinize iyi bayramlar diliyorum, cevaplar icin tesekkur ederim... 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
38 dakika önce, oyalin yazdı

Selam, iyi tatiller;

Bu jailbreak 11.3 icinde gecerli mi? 3-5 sene once jailbreak yapip oyle kullaniyordum yani olaya cok uzak degilim ama sanki biraz fazla sorun varmis gibi geldi bana yazdiklarinizdan... Tavsiye ediyor musunuz jailbreak yapmayi yoksa ugrasmaya degmez mi? Yeterli sayida tweak aktif olarak kullaniyor  mu? 

Simdiden hepinize iyi bayramlar diliyorum, cevaplar icin tesekkur ederim... 

Şuan için gayet stabil çalışıyor yani uzun süre kullanım sonucu yazıyorum. 3-5 Sene önceki Jailbreak'ler elbet kendini kanıtlamış kişilerdi ama açık kaynak kodlu olduğundan beri elbet bir kaç sıkıntısı vardı ama oda giderildi denilebilir.

Jailbreak yapmanızı tavsiye ederim belli başlı kullandığınız Tweak'ler bile varsa kullanırsınız kolaylık ve pratik olarak kullanacaklarınızı kurarsınız.:)

Yeterli sayıda tweakler mevcut ve güncelleme ile destekler de ekleniyor. :)

Size de iyi bayramlar. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
48 dakika önce, iFenix yazdı

Şuan için gayet stabil çalışıyor yani uzun süre kullanım sonucu yazıyorum. 3-5 Sene önceki Jailbreak'ler elbet kendini kanıtlamış kişilerdi ama açık kaynak kodlu olduğundan beri elbet bir kaç sıkıntısı vardı ama oda giderildi denilebilir.

Jailbreak yapmanızı tavsiye ederim belli başlı kullandığınız Tweak'ler bile varsa kullanırsınız kolaylık ve pratik olarak kullanacaklarınızı kurarsınız.:)

Yeterli sayıda tweakler mevcut ve güncelleme ile destekler de ekleniyor. :)

Size de iyi bayramlar. :)

Tesekkur ederim... O zaman burada ki adimlari takip edip aksam yapayim bakalim ne olacak... Tavsiyeleriniz var mi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tekrar selam... 

Safari üzerinden JB yaptım cydia yüklendi ve ilk sayfada yazılan repo adreslerini kurdum fakat bir tane bile tweak kuramıyorum... Çozumunu bılen var mı?  

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuya bakanlar   0 members

No registered users viewing this page.