iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

FrmDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

iFenix

iOS/TV 11.2 - 11.3.1 Electra Jailbreak | ÇIKTI!! (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)

Bu konuda 180 ileti var

@iFenixhocam saygılar paylaştığınız bi resimde ikonlarınızı  5 sıra yapmışsınız hangi tweak ile yaptınız.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Timurc yazdı

@iFenixhocam saygılar paylaştığınız bi resimde ikonlarınızı  5 sıra yapmışsınız hangi tweak ile yaptınız.

BetterFiveColumnHomescreen hocam.

Timurc bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
13 dakika önce, iFenix yazdı

teşekkür ederim hocam bir de xen html hangi repoda paylaşabilirmisiniz 

20 dakika önce, iFenix yazdı

7 dakika önce, Timurc yazdı
22 dakika önce, iFenix yazdı

Hocam bende çok çirkin oldu neden acaba 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hala jb yapamadım already jail yazıyo terminal tek çözüm mü?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam bir sorum olacak şimdi diyelim ki telefonun şarjı bitti ve telefon kapandı. Şarja takıp tekrar açtık ama bu sefer cihazdan Jail kalkmış olacak bu yüzden ne cydia ne de terminal kullanabileceğiz. Tekrar Electra dan jail mi yapacağız yoksa Electra yı silip tekrar impactorden flashlayıp jail mi yapacağız ? @iFenix

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 07.07.2018 at 19:19, fafu.gndz said:

300'ü geçik bir deneme sayısının sonunda pil ölmüş olsa da sonunda 1/3 bootloop dan kurtulup installing cydia ve 2/3 ü gördüm ardından respring yedi ve ekranda Cydia. 

Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun ya da giriş yapın

Bu videodaki işlemleri yaptım ama ben jailbreak'a bastığımda "Error:exploit" hatası verdi hemen ardından telefona hard reset atıp tekrardan electrayı açıp "Set Nonce" den "0xbd34a880be0b53f3" bu değeri girip onayladım ardından tekrar jailbreak'a bastım ve ta daaaaa 1/3-İnstalling Cydia-2/3-respring ve cydia geldi. Bu arada telefon uçak modunda wifi kapalı, bt kapalı, otomatik döndürme kapalı, airdrop kapalı, siri kapalı, arkaplanda uygulama yenile kapalı, konum servisleri kapalı, iphonemi bul ve icloud drive yedeklemeleri kapalı, medya sesi ve zil sesi sonuna kadar kapalı, parlaklığım %100 açıktı.@iFenix

Edit: Yazıyı yazmaktan electra ya girip enable jailbreak yapmayı unutmuşum :D hemen girdim Enable jailbreak a bastım ve ilk seferde Already Jailbroken oldu bile. @iFenixhocam benim yöntemi twitterden sizin konuştuğunuz iletişimde olduğunuz jailbreak yetkilileri varsa paylaşırsanız yapamayanlarda denesinler olursa bi nevi fix diyebiliriz

kral eyvallah sayende cydia yüklendi sorunsuz hatta konu başlığına bu yöntem eklense yararlanan çok olur :)

fafu.gndz bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ya impactor dan  ipa dosyasını yüklüyorum icloud kullanıcı adı şifremi dogru giriyorum bu hatayı alıyorum .s 

Tamamdır Arkadaşlar Çözdüm iki Faktörlü güvenlik açık oldugu içinmiş

İki faktörlü doğrulamayı kapamadan uygulamaya özgü parola oluşturabilirsin.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

8 ay once  fontlarla oynayip jailbreak kayip etmistim cihazi mecburen guncellmistim. simdi tekrar eski haline kavustum...

/monthly_2018_07/20180711_IMG_5450.thumb.jpg.a36d58d0e4f5b21e4840b3975a9bbcec.jpg" />

IMG_5451.PNG

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
32 dakika önce, Timurc yazdı

@musti hocam Xen html reposunu alabilirmiyim.

Repo: xenpublic.incendo.ws

Timurc bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

AudioRecorder da sorun yasayan varmi yillardir tum jbde hep crakli kullandim bir kere kayit sorunh yapmadi.simdi para verip aldık konuşmaların neredeyse yarısını kaydetmiyor sıfır kb gösteriyor 

acaba enable jailbreak yaziyor ondanmi.enable jb desem ne olur acaba,suan jb sorunsuz tek sorun AudioRecorder,yada yine crakli kullancam

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Dock ta ki simgelerin isimlerinin tekrar gözükmesi için hangi tweak ile yapabiliriz ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
42 dakika önce, saykooo yazdı

AudioRecorder da sorun yasayan varmi yillardir tum jbde hep crakli kullandim bir kere kayit sorunh yapmadi.simdi para verip aldık konuşmaların neredeyse yarısını kaydetmiyor sıfır kb gösteriyor 

acaba enable jailbreak yaziyor ondanmi.enable jb desem ne olur acaba,suan jb sorunsuz tek sorun AudioRecorder,yada yine crakli kullancam

Enable JB denemizde fayda var gibi :D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, fafu.gndz yazdı

Enable JB denemizde fayda var gibi :D 

gülüşü hiç beğenmedim :D ya cihaz giderse geride dönemezsem ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Beyler bende iOS 10 var jb geçebileceğim sürüm varmı şuan tel jb li ama 10 da kaldım 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, saykooo yazdı

gülüşü hiç beğenmedim :D ya cihaz giderse geride dönemezsem ?

Enable Jailbreak tuşuna basmak zaten konuda da var jailbreak adımlarından bir tanesi. Asıl komik olan Enable Jailbreak'a basmadan Cydia ve tweaklerin çalışması :D

44 dakika önce, salihbyk yazdı

Beyler bende iOS 10 var jb geçebileceğim sürüm varmı şuan tel jb li ama 10 da kaldım 

11.4 Beta 3 imzaları halen açıksa sanırım en son electra güncellemesiyle o da jb oluyordu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, fafu.gndz yazdı

Enable Jailbreak tuşuna basmak zaten konuda da var jailbreak adımlarından bir tanesi. Asıl komik olan Enable Jailbreak'a basmadan Cydia ve tweaklerin çalışması :D

11.4 Beta 3 imzaları halen açıksa sanırım en son electra güncellemesiyle o da jb oluyordu.

yazdıklarını okudum electraya girdim şimdide share electra yazıyor :D,anlamadım gitti,ama bende 20-21 saniye falan geri saymadı bir tek 15 saniyemi ne saydı cydia geldi tıkladım cydia'ya  baktım çalışıyor :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, saykooo yazdı

yazdıklarını okudum electraya girdim şimdide share electra yazıyor :D,anlamadım gitti,ama bende 20-21 saniye falan geri saymadı bir tek 15 saniyemi ne saydı cydia geldi tıkladım cydia'ya  baktım çalışıyor :D

"Share Electra" diyorsa olmuş demektir :D temel tweakler var onlarıda yükleyin sıkıntı olmasın sonra.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, fafu.gndz yazdı

"Share Electra" diyorsa olmuş demektir :D temel tweakler var onlarıda yükleyin sıkıntı olmasın sonra.

Hangileri onlar? Nerden ogrenebiliriz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 11.07.2018 at 22:50, musti yazdı

8 ay once  fontlarla oynayip jailbreak kayip etmistim cihazi mecburen guncellmistim. simdi tekrar eski haline kavustum...

/monthly_2018_07/20180711_IMG_5450.thumb.jpg.a36d58d0e4f5b21e4840b3975a9bbcec.jpg" />

IMG_5451.PNG

xen htmtl eklentilerini nereden indiriyorsun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
13 dakika önce, azizgul yazdı

xen htmtl eklentilerini nereden indiriyorsun

Bendeki burada onuda baska bir form sitesinden indirmistim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

11.4 beta 3 ü sıfırlayıp yedeği yükleyip jb yapsak sorunlu olur mu JB ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuya bakanlar   0 members

No registered users viewing this page.