iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

FrmDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

iFenix

iOS/TV 11.2 - 11.3.1 Electra Jailbreak | ÇIKTI!! (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)

Bu konuda 180 ileti var

Yahu ne yaptımsa boş iphone x iOS 11.3.1 Cydia bi türlü ekrana gelmıyor yapan arkadaş varsa nasıl yaptığını izah ederse sevinirim

Tşkür

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Nurii yazdı

Yahu ne yaptımsa boş iphone x iOS 11.3.1 Cydia bi türlü ekrana gelmıyor yapan arkadaş varsa nasıl yaptığını izah ederse sevinirim

Tşkür

hocam bende akşamdan beri deniyorum en son güncellemeleri kapatmak için tvos profili yükledim ve telefona inen son güncellemeyi kaldırdıktan sonra  uçakmodu yapıp  siriyi iphonebulu kapattım sonunda oldu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bazıları 40 / 50 denemeden sonra yapıyorlar. galiba ya offsetlerde yada vfs ile alakalı bir sorun var. 

İlerleyen zamanlarda güncelleme alacaktır. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Daha kararlı bir güncellemeye kadar bekleyeceğim malesef

Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun ya da giriş yapın

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
18 dakika önce, salihbyk yazdı

hocam bende ios 10 var imzalar kapalı mı jb imkanım varmı ?

Evet hocam imzalar kapalı. :/

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Future Restore için Jailbreak yaptıktan sonra "Set Nonce" ayarlamayı unutmayın. (SHSH kaydı gerekli.)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Kolpaciino yazdı

bende cydia geldi fakat bu seferde cydia ya girmiyor

Electra uygulamasında "Share Electra" veya "Already Jailbroken" yazıyor mu ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

30.denemeden sonra pes etmiştim ama sonra MTC Exploit olan geliştiriciler için olaninı denedim bu sefer yapmaya başardım İphone 5S 11.3.1 Jailbreak işlemini.Çok güzel ve stabil çalışmakta memnun oldum.2 sene ara sonra Jailbreak yuzu gördüm :) .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, Temucin yazdı

30.denemeden sonra pes etmiştim ama sonra MTC Exploit olan geliştiriciler için olaninı denedim bu sefer yapmaya başardım İphone 5S 11.3.1 Jailbreak işlemini.Çok güzel ve stabil çalışmakta memnun oldum.2 sene ara sonra Jailbreak yuzu gördüm :) .

Hadi hayırlı olsun hocam. Biraz sorunlu bir Electra JB ile karşı karşıyayız. :)

Temucin bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, iFenix yazdı

Hadi hayırlı olsun hocam. Biraz sorunlu bir Electra JB ile karşı karşıyayız. :)

İphone 5S bilirsiniz en eskilerden ama ona rağmen baya stabil ve sorunsuz.Ama yükleme işlemi baya uğraştirdı.Umarım diğer bu forum üyeleride başarılı olur yüklemede.

iFenix bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

70-80 denemeden sonra Cydia geldi ekrana. Bu seferde girdiğimde atıyor ekrandan. Electrayi acınca enable jailbreak yazısı çıkıyor tıklıyorum bekliyorum restart atıyor. Yine giriş yapamıyorum cydiaya. Bu konu hakkında bilgisi ve fikri olan var mi ?

Temucin bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
27 dakika önce, olumsuzturk yazdı

70-80 denemeden sonra Cydia geldi ekrana. Bu seferde girdiğimde atıyor ekrandan. Electrayi acınca enable jailbreak yazısı çıkıyor tıklıyorum bekliyorum restart atıyor. Yine giriş yapamıyorum cydiaya. Bu konu hakkında bilgisi ve fikri olan var mi ?

Cihazınızı Respring yapmayı deneyin İ terminal programı ile.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Cihazınızı Respring yapmayı deneyin İ terminal programı ile.

Cydia açılmıyor terminali nasıl yükleyeyim de resping atayım.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="http://www.iosdelisi.com/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, olumsuzturk yazdı

Cydia açılmıyor terminali nasıl yükleyeyim de resping atayım.

İ terminal App store den yükleyebiliyorsun anlatımı var hatta ama ingilizce.

buyrun

8 dakika önce, fafu.gndz yazdı

1/3 den sonra Error: exploit diyor. Çözümü bilen var mı ?

Hard reset yap ve uygulamaları kapatın.Uçak modu açın Wifi kapatın ve sonra tekrar deneyin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sanırım 200 veya üzeri denemeden sonra cydiayi çalıştırabildim. Altta gördüğünüz resimde bir repo var kendini yenilyemiyor. Silsem zararı olur mu

Temucin bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, olumsuzturk yazdı

Sanırım 200 veya üzeri denemeden sonra cydiayi çalıştırabildim. Altta gördüğünüz resimde bir repo var kendini yenilyemiyor. Silsem zararı olur mu

Evet onu sil bende de bu tarz repo vardı ve güncellemeyince sorun yarattı bende o repo yu sildim şuan tam sorunsuz çalışıyor bende :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kurmuş gibi oldu en son share electra yazısı geldi fakat cydia yok

nedenini bilen varmı* 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar ayarlardan sıfırladım telefonu electra gitti yedekten geri yükledim cydia geldi ama electra yı impactorden yükleyemiyorum hata veriyor yardımcı olurmusunuz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@ifenix

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

300'ü geçik bir deneme sayısının sonunda pil ölmüş olsa da sonunda 1/3 bootloop dan kurtulup installing cydia ve 2/3 ü gördüm ardından respring yedi ve ekranda Cydia. 

Bu videodaki işlemleri yaptım ama ben jailbreak'a bastığımda "Error:exploit" hatası verdi hemen ardından telefona hard reset atıp tekrardan electrayı açıp "Set Nonce" den "0xbd34a880be0b53f3" bu değeri girip onayladım ardından tekrar jailbreak'a bastım ve ta daaaaa 1/3-İnstalling Cydia-2/3-respring ve cydia geldi. Bu arada telefon uçak modunda wifi kapalı, bt kapalı, otomatik döndürme kapalı, airdrop kapalı, siri kapalı, arkaplanda uygulama yenile kapalı, konum servisleri kapalı, iphonemi bul ve icloud drive yedeklemeleri kapalı, medya sesi ve zil sesi sonuna kadar kapalı, parlaklığım %100 açıktı. @iFenix

Edit: Yazıyı yazmaktan electra ya girip enable jailbreak yapmayı unutmuşum :D hemen girdim Enable jailbreak a bastım ve ilk seferde Already Jailbroken oldu bile. @iFenixhocam benim yöntemi twitterden sizin konuştuğunuz iletişimde olduğunuz jailbreak yetkilileri varsa paylaşırsanız yapamayanlarda denesinler olursa bi nevi fix diyebiliriz

yunus bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Electrayı sildim tekrar yükleyemiyorum impactorden ama cydia var ana ekranda nasıl yükleyebilirim impactor hata veriyor lisans var die

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, ali.emrah yazdı

Electrayı sildim tekrar yükleyemiyorum impactorden ama cydia var ana ekranda nasıl yükleyebilirim impactor hata veriyor lisans var die

Hocam internetten Impactor'un 0.9.43 sürümünü indirip telefonu bilgisayara bağlayıp "XCode" bölümünden "revoke certifika" dan kullandığınız apple kimliğini temizlemeniz gerek. Daha sonra güncel olan Impanctor yani 0.9.44 den tekrar electrayı flashlayabilirsiniz. 

ali.emrah bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuya bakanlar   0 members

No registered users viewing this page.