iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

iOSDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

iFenix

iOS 11.4 - 12.0 Jailbreak Hakkında Gelişmeler!!

iOS 11.4 - 1 Jailbreak Hakkında Gelişmeler!!

Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun ya da giriş yapın

Evet arkadaşlar 11.2 - 11.3.1 Jailbreak yakınımızda iken. Bir sevindirici haber ise iOS 11.4 sürümüne Jailbreak yapıldığı ve video eşliğinde gösterildiğini sizlere iletmek istedim.

Bir çoğumuz Jailbreak öldü ölecek derken her geçen gün açıklar bulunmaya ve Jailbreak işlemlerinin böylece devam edeceğini herkes hemfikir olmuş durumda.

Eskiye nazaran baktığımızda Zorlaşan Jailbreak işlemleri ve daha uzun süreçlere kadar çalışma yapılması gerektiğini biliyoruz.

Hacker'lar her ne kadar Apple'ın cihazlarında macOS / iOS / WatchOS hakkında açıklar bulsada.
Çıkan bir Exploit'e Apple hemen bir sonra ki sürümde önlemlerini alıyorlar.

Richard Zhu Twitter'dan iOS 11.4 için Jailbreak yapıldığına dair video çekmiş ve kanıtlamıştı.

Terminal üzerinden ise hiçbir fake olmadığını bizzat gösterdi.

iOS 12 Jailbreak Demo : 

Maxipawn bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Artık cihazı jailbreak olmadan kullanma taraftarıyım. Sürekli uğraşmak yorucu geliyor ne yazık ki

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Artık cihazı jailbreak olmadan kullanma taraftarıyım. Sürekli uğraşmak yorucu geliyor ne yazık ki

Ben ise asla jailbreak olmadan kullanmadım
Kullanamam da sanırım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yine aynı senaryo bu adamlar ne yapmaya çalişiyor iyi yaptın da neden paylaşmıyon saçmalık

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
16 saat önce, Nurii yazdı

Yine aynı senaryo bu adamlar ne yapmaya çalişiyor iyi yaptın da neden paylaşmıyon saçmalık

iOS 12 şuan için beta'da haliyle açığın kapanmasını istemiyorlar onun öncesinde Coolstar Electra için 11.2 - 11.3.1 versiyonlar arasına Jailbreak sunacak.

Yani iOS 12 Beta'da olan bir sürüm için Jailbreak çıkması biraz abes kaçacaktır.

Konferans sonrasında gösterildi zaten Jailbreak yapıldığına dair. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 12.07.2018 at 12:33, Jovi yazdı

11.4 beta 3 yükleyebiliyor muyuz ?

bende merak ediyorum bunu iPhone 7 için yükleme şansımız var mı ? imzalar kapalı mı ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
16 saat önce, Erturk yazdı

bende merak ediyorum bunu iPhone 7 için yükleme şansımız var mı ? imzalar kapalı mı ?

Eskiden Beta yüklü bir süre sonra açılmıyordu. Mecburen yazılım güncellemeye zorluyordu. Şimdi durum nedir bilmiyorum. Kurabilir miyiz bi sakınca var mıdır netleştirebilecek arkadaş varsa güzel olur aslında.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Eskiden Beta yüklü bir süre sonra açılmıyordu. Mecburen yazılım güncellemeye zorluyordu. Şimdi durum nedir bilmiyorum. Kurabilir miyiz bi sakınca var mıdır netleştirebilecek arkadaş varsa güzel olur aslında.

Jb yapınca sürüm süresini uzatıyorduk ama burda jb yapabilmek önemli mesela ben iOs 12 beta 5 deyim iOs 11.4 b3 geçebilsem jb yapıp gerisini file zilla veya ifile ile hallederdim ama malum imzalar kapalı bir an önce iOs 11 son sürüme jb gelsede geçsek

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuya bakanlar   0 members

No registered users viewing this page.