iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

FrmDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

onur81

iOS 11 ELECTRA YARDIM!!! ACİL

ios 11 e uyumlu olmayan tweak yükledim electra final sürümünde cydia araciligiyla Cihazi safe moda aldigim halde cydiaya tikladigimda giriyor ama atiyor?NAPMALIYM!!

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yardımlarınız bekliyorum arkadaşlar normal mod ve safe modeda cydia tiklayinca atiyor napmaliyim

uyumlu olmayan tweagi nasil silecegim?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
13 dakika önce, onur81 yazdı

yardımlarınız bekliyorum arkadaşlar normal mod ve safe modeda cydia tiklayinca atiyor napmaliyim

uyumlu olmayan tweagi nasil silecegim?

electra app i acin tweak yazan yeri of yapiin sonra düzelecek cydia girin yüklediginiz uyumsuz tweak silin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Electraya girip off yapiyorum sonra cydia tikladigimda tekrardan atiyor.(safe modeda yaptim)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, onur81 yazdı

Electraya girip off yapiyorum sonra cydia tikladigimda tekrardan atiyor.(safe modeda yaptim)

hard reset yap sonra direk electra yi ac tweak off yap olmazsa electra yi silin yeni güncel olani tekrar yükleyin ayni seyi tekrar deneyin

ben bu sekilde cözdüm 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
21 dakika önce, 007live yazdı

hard reset yap sonra direk electra yi ac tweak off yap olmazsa electra yi silin yeni güncel olani tekrar yükleyin ayni seyi tekrar deneyin

ben bu sekilde cözdüm 

ben electrayi tweakboxtan yüklemiştim dedigin gibi sildim tekrardan yükledim.fakat sonuç degişmedi :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

az önce gentleman theme yükledim ceydia anomone hiç bir şeye giremedim.yazdıklarının aynısı başıma geldi.teli açıp kapadım sürüm gitti diye düşündüm.tekrar elektra ipayı bilgisayardan yükledim cydiaya düzeldi sende bi dene istersen.hemen anemoyu silip tekrar yükledim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuya bakanlar   0 members

No registered users viewing this page.