iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

iOSDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

iFenix

Electra Jailbreak iOS 11.0 - 11.1.2 | 64-bit | ÇIKTI!!

Bu konuda 400 ileti var

nuri sabredemedin sende iphone 6s çıktığından beri jb bekliyordum aldım teli doğru dürüst kulalnmadık jb ios 9 dan beri bekliyordum 1 kez jb yapabildim (ios 9 ) tele 1 hafta sürdü çökerttim teli ve bugune kadar hep bekledim. şimdi tweak yüklerken çok temkinli davranıyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Sıkıntı yok
Ben ssh kaydı almiştim geri dönüş yaptım
Dün denedim jb yi idare eder

Shsh kaydı ile geri dönüş yapılabiliniyormu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

repo.jailbreaktr.com deki filza yı yükledim ama ipa yüklemek istediğimde çöküyor. Başka bir yöntem ya da tweak var mıdır ipa yüklemek için.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tweakbox, Tutuapp, Appvalley gibi değil de Appcake gibi dışarıdan yüklediğim ipa dosyasını install edecek bir yöntem arıyorum. Tweakbox, Tutuapp, Appvalley gibi indirme yöneticilerinde uygulamalar ve oyunlar ya çalışmıyor ya da eski eski güncellemelerle çalıştıkları için işini görmüyor. Yine de tavsiye için teşekkürler. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Harici bir siteden indirdiğim ipa dosyasını yüklemek(install) istiyorum. Yukarıda cümle içinde yazıyor ama sanırım derdimi tam anlatamadım. Mesela assassin's creed identity yüklemek istiyorum ama o yazdığım 3 indirme yöneticisinde de oyun bozuk. Ben başka bir siteden çalışan bir ipa dosyası buldum. Fakat yükleyemiyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hackyouriphone reposunda appinst tweaki var. Komut satırından ipa yüklemeye yarıyor. Onla denermisin?

Sent from my iPhone using Tapatalk

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Electra JailBreak 1.0.3 yayınlandı. Donma sorunu düzeltilmiş.

1.0.3:
Revert change to XPC in xpcproxy in beta 11
Fix intermittent freezing issues that would affect certain devices on beta 10 -> 1.0.2

Electra 1.0.3 fixes the freezing issues some users were getting from beta 10 - 1.0.2

coolstar.org/electra/

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kardeşler jailbreak yaptık anemondan sonra bole bişi çıktı sinir bozucu  nasıl yok ederim bi yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun ya da giriş yapın

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, mumuli yazdı

kardeşler jailbreak yaptık anemondan sonra bole bişi çıktı sinir bozucu  nasıl yok ederim bi yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

Sanırım resim atmayı unutmuşsunuz? Neyden bahsettiğinizi göremiyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
12 dakika önce, mumuli yazdı

rsim bi türlü atamadım uraşıyorum hata veriyor4

2 dakika önce, Zeftron yazdı

Sanırım resim atmayı unutmuşsunuz? Neyden bahsettiğinizi göremiyorum.

resmi bir  türlü ekleyemedim hata veriyor

ekran resmi olarak telefonun ana ekranına çıkıyor  telefondan yapmaya çalışayım bide 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

merhabalar. Söylentilere göre ios 11.2.6 için jailbreak çıkacakmış.Şuanki ios sürümüm 11.2 sizce geçmeli miyim yoksa 11.2 için de çıkar mı ?

Temucin bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
merhabalar. Söylentilere göre ios 11.2.6 için jailbreak çıkacakmış.Şuanki ios sürümüm 11.2 sizce geçmeli miyim yoksa 11.2 için de çıkar mı ?

Söylentinin kaynağını öğrenebilirmiyiz acaba ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Duyumlar zerOCon 
panguteam  bunların doğruluk payıda çok zor 
İDevice help 
iOS 11.2.6 jb çıkarsa alt sürümleri kapsarnortorein

Bende takip ediyorum ama hiç söylenti yok açıklar ortada fır dönüyor ama jb için işe yarayacak açık olmadıkları söyleniyor zaten bu ayın 28 de sanırım pangu nun katılacağı bir konferans var o zamandan önce bir kıpırdama da olmaz bence ayrıca açık kovalayanlar açıkları apple a rapor ediyor sürekli jailbreak de bu sebepten günden güne zorlaşıyor valla ben 11.2.5 deyim jailbreak yok diye yana döne jailbreaklenen bir sürüm arıyorum yaklaşık 50 tane telefoncuya sordum letgoda mesaj atmadığım kimse kalmadı bir tane eski sürüm cihaz bulamadım

Temucin bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Serif61

En kısa zamanda var jb kafanı yorma electra ile coolstar posta koydu saurike bunun bi gümü var sen nasıl olurda shh kaydı almadın ben unutmuştum ruyada gördüm cihazı eski sürüme aldım ama bu kolay olmadı hiç

Denize taş atıp liman yapsam daha iyiydi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şimdi baktımda 28 mayıstaymış mart değil ben yanlış görmüşüm konferans tarihini

Bu ne ya bir yerde mart yazıyor bir yerde mayıs ama redditteki doğrudur sanırım mart tır kesin 28 mart da konferansda belki çıkar bir haber

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Cydia ekranda yok.Filza ekranda var. Elecktra ile jb yapmaya kalkınca cihaz siyah ekranda kalıyor ve cydia gelmiyor bir çözümü var mıdır?

tweaksız jb işlemi yapabiliyorum ama ondada cydia yok

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Appvalley de sıkıntımı var ?

appvaleyden  KODI indiriyorum sona doğgru geldiğinde  indirelemiyor diyor 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuya bakanlar   0 members

No registered users viewing this page.