iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

iOSDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

Heckflosse

Batarya değişimi sonrası ilk sarj nasıl olmalı?

Merhaba 7+ cihazımı sarjı az gitmesinden dolayı garantiye verdim, bataryayı değiştirip göndermişler, oradaki çalışan ilk sarjı 8 saat yapın dedi ama bana şehir efsanesi gibi geliyor, sizce ilk sarjı ne kadar süre yapmalı, sarj 100 olunca cihaz akımı kesiyor diye biliyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

8 saat gibi bir şarj süresinden bahsetmiyor APPLE. Orada bu bilgiyi sizinle paylaşan arkadaş eski telefoncudur Ağız alışkanlığı çünkü bu telefoncularda 8 saat 12 saat şarj etmezseniz batarya açılmaz şarjı az gibi hurafelerle kendini korumaya alıyor aklınca. Tekrar şarjım az gidiyor diye gittiğinde e sen bu bataryayı 8 saat şarj etmemişsin ki abi diyip sıyrılıcak :D:D eski günler geldi aklıma ne yalanlar duydu bu kulaklar telefonlarla ilgili :D hey gidi çelik bataryalar :D 

emarat and Heckflosse bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun ya da giriş yapın

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="http://www.iosdelisi.com/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Dolmadan çıkarma bitmeden de şarja takma

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Heckflosse bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuya bakanlar   0 members

No registered users viewing this page.