iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

FrmDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

rhodes

!!! LÜTFEN ACİL YARDIM !!!

İOS 10.3.3 iphone 5 cihazım uygulama güncelleme yada yeni uygulama indirmeye çalıştığımda ''daha önceki bir satın alma'' gibi bir hata uyarısı verip apple hesabımdan ödeme bilgilerimi güncellememi istiyor güncellemeye çalışırken de ''ödeme yönteminiz kabul edilmedi'' gibi bir hata veriyor. iTunes ten yedek aldıktan sonra telefonu sıfırladım ve başka apple hesabı açtım orada problem olmadı ondan çıkıp kendi hesabıma geçtiğimde yine aynı sorunla karşılaştım.

son satın alımı report ile başlayan bir sitede (support apple yönlendirdi) iptal etmek için uygulamayı begenmedim gibi bir seçeneği işaretleyip iptal ettim. hiç bir şekilde sonuca ulaşamadım.

yardımcı olabilecek birileri varsa şimdiden çok teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ayarlarda apple kimliğinize girin aboneliklere bakın ücretli bir aboneliğiniz varsa ondan kaynaklanıyor olabilir muhtemelen ücretli bir uygulamanın ksa süreliğine ücretsiz olduğunda kaydedip süre bittiğinde aboneliğinizi iptal etnemişsinizdir borçlu gözükmektesiniz börç odenmeden appstoreda indirme güncelleme yapamazsınız mevcut kimliğinizle yeni bir kimlik oluşturup sorunsuzda kullanabilir siniz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuya bakanlar   0 members

No registered users viewing this page.