Foruma girişte sıkıntı yaşayan, konulara mesajlara cevap veremeyen üyelerimiz kullandıkları tarayıcının geçmişini(çerezler,önbellek vs) sildikleri takdirde sorun ortadan kalkacaktır.

iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

iOSDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

iFenix

iOS 11.0 - 11.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)

Bu konuda 342 ileti var
Bir saat önce, iFenix yazdı

Aslına Bakılırsa benimkisi komik bir durumdu :)

İmzaların açıldığı gün sürüm düşürüyordum tam herkes neredeyse sürümlerini düşürdü, imzaların kapanmasına 1 dk ya var yada yok :)

Sürümünüz Apple Tarafından imzalanıyor derken Tam o esnada imzalar kapanınca malesef sürümümü 11.2'ye çekmek zorunda kaldım..

Hani olur ya bir şey indirirsiniz büyük dosya %99'a gelir sonra hata verir yada server dosyayı değiştiri aynen öyle oldu bizim hesapta. :)

Ucu ucuna yetişememek deyimi tam da benim durum. :)

@Jovi @emarat @LaZpanyoL @Gunebakan

@ifenix 11.2 acıklaması var coolstarın

upload_2018-1-17_13-20-7.png 

Temucin bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Şimdi, grknbrk yazdı

Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun ya da giriş yapın

Evet biliyorum aslına bakılırsa güzel bir gelişme takip ediyorum.. :) 

Bakalım ne zaman uygulanacak. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
18 saat önce, sametsurmeli yazdı

Barrel ve Cylinder : ana ekran da geçiş efektleri sağlıyor. Ama şu an sorunsuz olan Cylinder öneririm.

DarkMessages : Mesajlar ekranını karanlık mod getiriyor.  Mesajlaşma baloncuklarını istediğin renk yapmana olanak sağlıyor.

ByeByeHud : ses kaldırma-indirme sırasında ekranda beliren kocaman görüntüyü daha minimize ve görsel yapıyor. 

Cask : Aşağı Yukarı geçişlerde efekt veriyor gayet göze hoş geliyor.

exKey : klavye de ek olarak üst kuşumdan numaralar oluyor. 

Gravity : Yerçekimsiz ana ekran :) 

PhotoSize : Albümde seçtiğiniz fotoğrafları üst kısımda boyutlarını gösteriyor.

SpringPlus : Springtomize alternatifi. Geçişler şebeke yerine istediğin yazı. Klasör arka planı şeffaf. İkon isimleri gizleme vs. 

Alkaline : Şebeke kısmına Logo  

elinize sağlık

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Electra beta 5 kullanıyorum. İphone 7 ios 11.1.2 test ettiğim tweaklar;

folder6plus-klasör görünümünü büyültme
deletecut-klavyede toplu silme yapar

deleteforever-resimleri kalıntısız siler

chargepulse-Tel şarj ederken pil ikonu haraket eder.

springplus-Kilitli ekran,status bar,springboard vs düzenlemeye yarar.

byebyeHUD-Ses-açma kapama animasyonunu değiştirir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, grknbrk yazdı

Orda sadece "11.2 de exploit bulunursa Electra'nın çoğu kısmı onda da çalışır" diyor. önemli olan açık bulmak, bulmakla da kalmayıp bazılarının yaptığının aksine yayınlamak. Sonrası gelir zaten.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Gunebakan yazdı

Orda sadece "11.2 de exploit bulunursa Electra'nın çoğu kısmı onda da çalışır" diyor. önemli olan açık bulmak, bulmakla da kalmayıp bazılarının yaptığının aksine yayınlamak. Sonrası gelir zaten.

@iFenix @Gunebakan  saurik de artık bi açıklama yapsa olumlu olumsuz...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, iFenix yazdı

Aslına Bakılırsa benimkisi komik bir durumdu :)

İmzaların açıldığı gün sürüm düşürüyordum tam herkes neredeyse sürümlerini düşürdü, imzaların kapanmasına 1 dk ya var yada yok :)

Sürümünüz Apple Tarafından imzalanıyor derken Tam o esnada imzalar kapanınca malesef sürümümü 11.2'ye çekmek zorunda kaldım..

Hani olur ya bir şey indirirsiniz büyük dosya %99'a gelir sonra hata verir yada server dosyayı değiştiri aynen öyle oldu bizim hesapta. :)

Ucu ucuna yetişememek deyimi tam da benim durum. :)

@Jovi @emarat @LaZpanyoL @Gunebakan

Bende 11.2.5'i bekliyorum. JB ile falan uğraşmicam.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu hafta sonuna kadar Cydia’nın güncellemesi biteceği dair söylentiler var,zaten saurik eski hackerler ile birlikte çalışiyor Cydia için.Umarım bu hafta sonu başarıyla bitirirler artık :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 saat önce, grknbrk yazdı

@iFenix @Gunebakan  saurik de artık bi açıklama yapsa olumlu olumsuz...

Saurik açıklama yapar yapmaz bilmiyorum ancak 28 şubatta cydianın 10. Yılı olacak sanırım. O güne özel bişide yapabilir. Ama kesin değil tabi. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben iphone8 plus a 11.1.2 ye yükledim. Fakat Liberios açtığımda aşağıdaki ekren çıkıyor başka birşey yok. Başka ne ayar gerekiyor?

/monthly_2018_01/IMG_1239.thumb.PNG.f177b2d95f64e82647c496d13ab7cc1c.PNG" class="ipsImage ipsImage_thumbnailed" alt="IMG_1239.PNG">

Tamer and Temucin bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Saurik eski hackerlerle itibara geçti onlarla birlikte Cydia güncellemeleri için gereken işlemlerini yapıyorlar! Hafta sonunda Twitter de baya aktif idi farkındaysanız eğer bu hafta gelmese bile öbür haftaya mutlaka Cydia gelecektir! Birazcık daha sabredin,zaten Jailbreak araçlarıda mevcut ve SSH yetkimizde var zaten.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
12 saat önce, arkuat yazdı

Ben iphone8 plus a 11.1.2 ye yükledim. Fakat Liberios açtığımda aşağıdaki ekren çıkıyor başka birşey yok. Başka ne ayar gerekiyor?

/monthly_2018_01/IMG_1239.thumb.PNG.f177b2d95f64e82647c496d13ab7cc1c.PNG" />

sorun yok bende de böyle beklemek lazım cydia güncellemesi gelecektir hatta arada girince atacaktır sorun yok tekrar tak yine aynı işlemi yap düzelir 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

LiberiOs ve Elektra nın (Electra b5.ipa) cydia anemon jjj yükleyen sürümünde cyndia çalışmayınca, silip Electra b4.ipa yı yükledim. Aşağıda ekran görüntülerinin yükledim. Fakat cydia daha önceki cydia gibi görünmedi bana farklı geldi,

(caller recorder için) kaynağını eklemedi. Arama kısmına yazdığımda arama da yapmıyor ve kaynaklarda paketlerdeki proğramlar yüklenmiyor ve önceki üyeliğimi giriyorum safaride google şifremle hesabımı muhtemelen mailimi açıyor fakat sonra Rock ID ve şifre istiyor. Böyle birşeyim yoktu ve unuttum kısmından yeni şifre için istek yaptım mailime gelen birşey yok. Elektra da cydia kullanan var mı?

There was a problem uploading the file. diyor Fotoğraf yükleyemiyorum

There was a problem uploading the file. diyor Fotoğraf yükleyemiyorum

fotoğraflar yüklenmedi :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuya bakanlar   0 members

No registered users viewing this page.