iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

FrmDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

Tamer

ios güncellemesi

arkadaşlar telefonum dün gece kendiliğinden kapanıp açılmaya başladı apple ile görüştüm yazılım güncellemesi yaptırdı şu an sorun yok gibi 11.1.2 deydim jb için 11.2.1 e yüklendi geri dönmek istiyorum acaba indiriğim dosyada sorunmu var diye sizlere danışayım dedim onlar diyor yedektede sorun olabilir şu an tekrar geriye dönüş yapıyorum sizce yedekte sorun olma ihtimali varmıdır yada bu durumda yeni güncel versiyonamı geçmeliyiz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
24 dakika önce, Tamer yazdı

arkadaşlar telefonum dün gece kendiliğinden kapanıp açılmaya başladı apple ile görüştüm yazılım güncellemesi yaptırdı şu an sorun yok gibi 11.1.2 deydim jb için 11.2.1 e yüklendi geri dönmek istiyorum acaba indiriğim dosyada sorunmu var diye sizlere danışayım dedim onlar diyor yedektede sorun olabilir şu an tekrar geriye dönüş yapıyorum sizce yedekte sorun olma ihtimali varmıdır yada bu durumda yeni güncel versiyonamı geçmeliyiz

Temiz kurulum ve yeni iphone olarak ayarlamanızda fayda var.

Tamer bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

11.1.2 YE geri döndüm yedekleri tekrar yüklüyorum tekrar yaparsa aynısını direk temiz kurulum yapar sadece rehberimi yüklerim gerisini indiririm en azından garantiye gönderip zaman kaybı olmadı bakalım şu an yüklüyor teşekkür ederim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yedeğimi yüklediğimde tekrar aynısını yaptı arkadaşlar ilk defa böyle bir durumla karşılaştım yeni iphone olarak ayalardım bakalım sorun olacakmı şuan sorun yok

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Tamer yazdı

yedeğimi yüklediğimde tekrar aynısını yaptı arkadaşlar ilk defa böyle bir durumla karşılaştım yeni iphone olarak ayalardım bakalım sorun olacakmı şuan sorun yok

Gelişmelerden haberdar edin yardımcı olmaya çalışalım hocam.

Tamer bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu olayı ilk defa yaşadım yedekten dolayı böyle birşey ilk defa karşılaştım burdan yazdımki böyle bir durum yaşayan varsa yada yaşayan olursa bilgi sahibi olsun şu an yeni iphone olarak ayarladım uygulamaları tekrar indiriyorum sorun yok gibi teşekkürler 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
16 dakika önce, Tamer yazdı

bu olayı ilk defa yaşadım yedekten dolayı böyle birşey ilk defa karşılaştım burdan yazdımki böyle bir durum yaşayan varsa yada yaşayan olursa bilgi sahibi olsun şu an yeni iphone olarak ayarladım uygulamaları tekrar indiriyorum sorun yok gibi teşekkürler 

Ben de çok nadiren de olsa bu sorunu yaşıyorum hocam. Sorun muhtemelen yazılımsal kaynaklı. Temiz kurulum işe yarayacaktır büyük ihtimal.

Düzeltme : Bi de restoreyi itunes programı üzerinden yapmanızı tavsiye ederim, 3. parti yazılımlardan yapılan restore işlemleri sağlıklı olmuyor.

Tamer and Zeftron bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuya bakanlar   0 members

No registered users viewing this page.