Foruma girişte sıkıntı yaşayan, konulara mesajlara cevap veremeyen üyelerimiz kullandıkları tarayıcının geçmişini(çerezler,önbellek vs) sildikleri takdirde sorun ortadan kalkacaktır.

iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

iOSDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

Arkadaşlar merhabalar.

iTunes ile telefonumu yedeklemek istiyorum fakat yedekleme sırasında "iPhone'un bağlantısı kesildiği için iTunes, iPhone'u yedekleyemedi." uyarısını almaktayım. Cihaz bilgisayara USB kablosu ile bağlı. Bu hatayı niye aldığımı bir türlü anlayamadım. Konu ile alakalı olarak yardımcı olabilecek misiniz acaba ? Telefonun modeli 5S'tir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
16 saat önce, Samtcetin yazdı

Arkadaşlar merhabalar.

iTunes ile telefonumu yedeklemek istiyorum fakat yedekleme sırasında "iPhone'un bağlantısı kesildiği için iTunes, iPhone'u yedekleyemedi." uyarısını almaktayım. Cihaz bilgisayara USB kablosu ile bağlı. Bu hatayı niye aldığımı bir türlü anlayamadım. Konu ile alakalı olarak yardımcı olabilecek misiniz acaba ? Telefonun modeli 5S'tir.

Orijinal kablo mu kullanıyorsunuz ?

Yırtık falan varsa temassızlık oluyorsa kabloyu değiştirip deneyin. USB portlarınızda sıkıntı olabilir başka bir port deneyin. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, Azzuro yazdı

Orijinal kablo mu kullanıyorsunuz ?

Yırtık falan varsa temassızlık oluyorsa kabloyu değiştirip deneyin. USB portlarınızda sıkıntı olabilir başka bir port deneyin. 

Kablo orijinal ve yırtık gibi bi sorunu yok, usb portlarında da sorun yok farklı portları denedim cihazı algılıyor zaten ama yedekleme tamamlanmıyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
13 saat önce, Samtcetin yazdı

Kablo orijinal ve yırtık gibi bi sorunu yok, usb portlarında da sorun yok farklı portları denedim cihazı algılıyor zaten ama yedekleme tamamlanmıyor

itunes güncel mi ?

Başka bir bilgisayardan deneme fırsatınız oldu mu ?

itools, ifunbox gibi programlardan yedeklemeyi denediniz mi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Azzuro yazdı

itunes güncel mi ?

Başka bir bilgisayardan deneme fırsatınız oldu mu ?

itools, ifunbox gibi programlardan yedeklemeyi denediniz mi?

Evet iTunes güncel, başka bilgisayarda deneme fırsatım olmadı fakat iBackup diye bi program denedim onda da sonuç alamadım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Samtcetin yazdı

Evet iTunes güncel, başka bilgisayarda deneme fırsatım olmadı fakat iBackup diye bi program denedim onda da sonuç alamadım

iCloud yedeklemesi yapabiliyor mu cihaz ?

Başka bir bilgisayardan deneyebilirseniz deneyin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuya bakanlar   0 members

No registered users viewing this page.