iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

FrmDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

Odysee

iPhone 4S 9.3.5 Sürüm nasıl düşürebilirim?

Jailbreakli iOS 9.3.5'ten iOS 9.2.1'e nasıl düşürebilirim? 9.2.1 şart değil her hangi bir iOS 9 sürümüde olur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

coolbooter ile 4s e 7.0 kurdum whatsapp ı  appstore dan indirdim fakat açılmıyor çöküyor 7.1.2 yi yükledim onda telefon açılmadı şimdi 7.1.1 i yüklüyorum :s

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaslar 9.3.5 yüklü 4s e  coolbooter ile ios 7 yükledim ios 7 üzerinde appstoreden indirdiğim hiç bir uygulama açılmıyor anasayfaya atıyor yeni konu açmalımıyım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
21 dakika önce, Odysee yazdı

Arkadaşlar sorumu cevaplayacak yokmu?

Niye böyle bi şey istiyosunuz. iOS 9 sürümünün en stabil olanı 9.3.5 zaten. Bunun için  shsh gerek o da kesin değil. Apple açığı kapattı sanırım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Şimdi, 3rky3zc yazdı

Niye böyle bi şey istiyosunuz. iOS 9 sürümünün en stabil olanı 9.3.5 zaten. Bunun için  shsh gerek o da kesin değil. Apple açığı kapattı sanırım.

Jailbreak var sonuçta istediğim şeyi yapabilmem gerekiyor telefonda? iPhone 4S'in her ne kadar modası geçsede 9.3.5 uygulamalarda vs. sorun çıkarıyor. Ram'i su gibi tüketiyo. iOS 6 veya 7ye dönsem uygulamaların eski sürümleri işime yaramıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, Odysee yazdı

Jailbreak var sonuçta istediğim şeyi yapabilmem gerekiyor telefonda? iPhone 4S'in her ne kadar modası geçsede 9.3.5 uygulamalarda vs. sorun çıkarıyor. Ram'i su gibi tüketiyo. iOS 6 veya 7ye dönsem uygulamaların eski sürümleri işime yaramıyor.

AppAdmin diye bi tweak var. Uygulamaların eski sürümünü indirebiliyosun. 6 ya da 7 ye downgrade edin sonra o tweaki deneyin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuya bakanlar   0 members

No registered users viewing this page.