Foruma girişte sıkıntı yaşayan, konulara mesajlara cevap veremeyen üyelerimiz kullandıkları tarayıcının geçmişini(çerezler,önbellek vs) sildikleri takdirde sorun ortadan kalkacaktır.

iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

iOSDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

iFenix

iOS 10.3.2 Jailbreak İçin Sevindirici Gelişme!

iOS 10.3.2 Jailbreak İçin Sevindirici Gelişme!

Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun ya da giriş yapın

Luca Todesco'nun Mart ayında jailbreaki bıraktığını açıklaması ile adeta karanlığına gömülen jailbreak dünyası için bir umut ışığı doğdu. iOS 10 ile iOS 10.3.2 arasındaki iOS versiyonlarında bulunan jailbreak açığı ile ilgili bir video yayınlandı.

iOS 10.3.2 jailbreak için sevindirici gelişme!

Daha önceki haberlerimizde Apple'ın iOS 10.3.3 ile hata düzeltmeleri yaptığını ve önemli açıkları kapattığını belirtmiştik. Billy Ellis, iOS 10.3.2'de bulunan bir güvenlik açığını nasıl kullandığına dair bir video yayınladı.

Son bir kaç gündür ortalıkta dolaşan iOS 10.3.2 jailbreak söylentileri bu video ile iyice arttı. Video, Billy Ellis'in jailbreak üzerinde çalıştığını gösteriyor. Twitter hesabında jailbreak ile uğraşan bazı geliştiriciler ile olan yazışmaları da bunu kanıtlıyor. Ellis, bakalım Luca Todesco'nun yerini alabilecek mi?

Geliştiricinin üzerinde çalıştığı açık, iOS 10 ile iOS 10.3.2 arasındaki bütün versiyonları kapsıyor. Billy Ellis, Todesco gibi herhangi bir cihaz ayrımı yapmıyor. Yani eğer jailbreak yöntemi çıkarsa bütün cihazları kapsayacak. Cihazınıza jailbreak yapmayı düşünüyorsanız iOS 10.3.2'de kalmanızı ya da imzalar kapanmadan iOS 10.3.2'ye dönmenizi (iOS 10.3.3 yüklediyseniz) tavsiye ediyoruz.

Azzuro, Tamer and myfranco bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Cihazım 10.3.1 de 10.3.2 ye yükseltiyim mi?

başka cihazım 10.2 de jailbreaklı 10.3.2 ye yükseltiyim mi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu açıktan yararlanılıp jailbreak yapılır ve yayınlanırsa 10.3.1 içinde çalışacaktır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çıksa iyi olur kimse kusura bakmasın ama kullanılmıyor bu şekilde yada ben son üç yıldır jb siz kullanmıyorum diye bana öyle geliyor 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Tamer yazdı

Çıksa iyi olur kimse kusura bakmasın ama kullanılmıyor bu şekilde yada ben son üç yıldır jb siz kullanmıyorum diye bana öyle geliyor 

Gerçekten JB'nin eksikliği hissediliyor umarım fazla bekletmezler :)

Tamer bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gelsin artık baya hissettiriyor yokluğunu. Bir umutla bekliyoruz bakalım ne zaman yayımlanacak

Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun ya da giriş yapın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Nasıl gelçek beta jb sen önce düzgün jb vardı en son sürüme çıkardı şimdi ise kapanan sürüme jb geleçek düşüncesi dünyada kaç kişi var böyle bu işler para işleri bi garip döngü anlamadım gitti suan jb li ios 10.2 kullanıyorum var sayalım ios 10.3.2 jb geldi nasıl jb yapıcam hem apple kimliğimle yalu 10.2 aracı yükleyemıyorum neden developer hesabim var yalu aracını yükleyemıyorum sıfırdan apple kimliği aldın yaptım vs vs

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 10.08.2017 at 21:26, iFenix yazdı

Şimdi ne diyor burada 10.3.1 için jb çıkacak ve 10.2 ye herhangi bir sürümde olursan ol shsh2 kaydı almışsan geçebilecek misin?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 10.08.2017 at 21:26, iFenix yazdı

İfenix yukarıda dediğim şey benim anladığım gibi mi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
16 dakika önce, blackcemre yazdı

İfenix yukarıda dediğim şey benim anladığım gibi mi?

Aynen öyle şuan için sadece 10.2'ye düşürme işlemi gerçekleştirmişler ama bu sürümler güncelleme ile daha fazla kapsayacaktır :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuya bakanlar   0 members

No registered users viewing this page.