iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

FrmDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

Xwg6161

iphone 4s surekli uygulama cökme 9.3.5

Herkese meraba ustalarima bi sorum olacak telefonu ikinci el aldim cok pisman cuhazim iphone 4s sirf muzik dinlemek icin ipod olarak kullanicaktim ama ses problemi cikti hoperlerden normal ses gelio muzikte calmio ses bari gozukmuo bir oyun yukliyorum acayip donuyo kasiliyooo kapatio uygulamayi vurup kiricam parasinda deilim ama iphone plus alicam sogudum ios dan saygilarimla yardimci olacak abilerime simdiden  tsk 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

9.3.5 hocam pek beklentim yok tuda hic yoktan bi oyun acsin ama surekli kapatio donuo normal mi yani 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yani oynadığınız oyuna bağlı muhtemelen ram yetersiz geldiği için programlar ya da oyunlar kapanıyor. iOS 7 ye düşürürseniz randıman alabilirsiniz baya ama onda da her uygulama çalışmıyor 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

9.3.5 donus yapabilirmiyim ki imza falan bakiomusuz kapali ise yuklenmio denildi jaibreak bile yok su an 9.3.5 4s icin :/ 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bi araştırma yapmak gerek eskiye düşüş olabilir buraya bakarsanız ya da internette biraz gezinirseniz birşeyler bulabilirsiniz belki.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Cok saol hocam ilgin icin 1 haftadir ugrasiyorum imzalar kapanmadan yuklemek imkansizmis jaibreak olsaydi da iyi olcak ti cop  suan tel :) plus alicaktim vaz gectim walla :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam bi araba parasi valla :D 7 ve ustu diosun saolasin ilgin icin yerim  iphonesini ya hic de bi ise yaramio arkadasm da var pek memnun deil jaibreaksiz bi ise yaramio okuyanlar kizicak ama hic begrnmedm :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aldığın 4s in anakartı sıvı temasından dolayı tamir görmüş anakartın pek çok yerine yeniden bobin teli vasıtasıyla yol çekilmiştir o yüzden tam randımanlı çalışmaz cihaz. Yapacağın şey o cihazı elden çıkarıp en azından bi iPhone 5 almak olmalı şahsi fikrim bu yönde.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuya bakanlar   0 members

No registered users viewing this page.