iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

FrmDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

iFenix

Google Asistan iPhone'da!

Google Asistan iPhone'da!

Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun ya da giriş yapın

 

Bir kaç gün önce Google Asistan'ın çok yakında iOS'a geleceğini duyurmuştuk. iOS'ta Siri ile rekabet etmek isteyen Google, sanal asistanını App Store'da yayınladı. Uygulama ABD App Store'dan indirilebilir.

Google Asistan iOS'ta

Google Asistan şimdilik sadece Amerika mağazasında yer alıyor. Bağımsız Google Assistant uygulamasıyla, iPhone sahipleri Google Home ve Android kullanıcılarının sahip oldukları bir çok işlevseli kullanabilecekler.

img_20170518_120914-550x309.jpg

 

iOS'ta Google Asistan ile ev otomasyon cihazları, müzik sistemleri, TV'ler, ışıklar ve diğer uyumlu cihazları kontrol edilebilecek. Ayrıca iOS'ta asistan, üçüncü parti uygulamaların ve hizmetlerin entegre olmasını sağlayan Google'daki İşlemleri de destekleyecek.

Google Asistanı uygulaması yalnızca şimdilik ABD'deki iPhone sahipleri için kullanılabilir, Ancak bu yılın ilerleyen dönemlerinde Japonca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce, Almanca ve Korece dillerini de destekleyecek.

iOS için Google Assistant, Android'de olduğu gibi sistem ayarlarıyla aynı seviyede bütünleşmeyecek. Bu nedenle, Android kullanılan bazı özelliklerin desteklenmeyeceğini unutmayın.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.


Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.


Giriş Yap

  • Konuya bakanlar   0 members

    No registered users viewing this page.