iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

FrmDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

iFenix

Netflix'ten The Witcher Dizisi Geliyor!

Netflix'ten The Witcher Dizisi Geliyor!

Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun ya da giriş yapın

Evet, yanlış okumadınız. Andrzej Sapkowski, gerçekleştirilen bir basın toplantısında yaptığı açıklama ile güzel haberi verdi. Netflix'ten çıkma, nur topu gibi bir Witcher dizimiz olacak. Detayları ise henüz belli değil, çok yakında açıklanacak.

Katıldığı basın toplantısında konuşan Sapkowski, "Netflix'in hikayelerimin bir uyarlamasını yapıyor olması beni çok heyecanlandırıyor" dedi. Bildiğiniz üzere Andrzej Sapkowski sekiz roman yazarak Witcher serisini yaratmış ve daha sonra CD Projekt Red ile anlaşarak bu romanların oluşturduğu evreni çok kaliteli bir oyun serisine çevirmişti.

Netflix'ten çıkan dizilerin genelde çok sağlam diziler olduğunu düşünürsek, Witcher'ın da bu potansiyelden bayağı bir yararlanacağını ön görebiliriz. Zaten Sapkowski'nin kurguladığı evren kendi halinde bile gayet güzel. Bu evrenin Netflix'in sihirli parmakları ile birleştiğini düşününce bile insanın içi kıpır kıpır oluyor. Ancak yine de, eşeğimizi sağlam kazığa bağlayıp heyecanın dozunu kaçırmayalım.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.


Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.


Giriş Yap

  • Konuya bakanlar   0 members

    No registered users viewing this page.