iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

FrmDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

iFenix

Kaby Lake İşlemcili MacBook Pro Geliyor!

Kaby Lake İşlemcili MacBook Pro Geliyor!

Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun ya da giriş yapın

 

Apple'ın Ekim ayında tanıttığı yeni MacBook Pro ailesi, beklenenin aksine Intel'in 6. nesil Skylake tabanlı işlemcileriyle çıkmıştı. 

Apple, yeni MacBook Pro alan kullanıcılarını üzecek, yeni alacakları ise sevindirecek bir güncellemeyle gelebilir.

MacBook Pro, Kaby Lake ile güncellenecek

Yeni MacBook Pro ailesi, daha yeni olmasına karşın, önümüzdeki günlerde Intel’in yeni Kaby Lake işlemcileriyle ve 32 GB RAM desteğiyle tekrar yenilenecek.


macbook-pro-2016.jpg

Yeni MacBook modelleri yolda!

Yakın zamanda Apple’ın pazarlama başkanı Phil Schiller verdiği bir röportajda 16 GB’dan daha fazla RAM’in aşırı pil tüketeceğinden dolayı MacBook’larda kullanılmayacağını belirtmişti.

Bugün ortaya çıkan bilgiler doğrultusunda Apple’ın fazladan işlem gücüne ihtiyaç duyan kullanıcıları yüzüstü bırakmamak adına güncellemeyle beraber 32 GB RAM’e sahip bir MacBook modeli de çıkaracağını gösteriyor.

Bu donanım güncellemesiyle beraber MacBook’larda Intel’in yeni işlemci ailesi olacak olan Kaby Lake işlemcileri kullanacak, ek olarak da 32 GB RAM’e sahip olan 15 inçlik MacBook Pro modeli duyurulacak.

Diğer 13 inçlik pro modelinde ise 32 GB RAM’e yer verilmeyecek. Son olarak söz konusu bu donanım güncellemesinin 2017 yılının üçüncü çeyreğinde gerçekleştirileceğini de belirtmeden geçmeyelim.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.


Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.


Giriş Yap

  • Konuya bakanlar   0 members

    No registered users viewing this page.