Foruma girişte sıkıntı yaşayan, konulara mesajlara cevap veremeyen üyelerimiz kullandıkları tarayıcının geçmişini(çerezler,önbellek vs) sildikleri takdirde sorun ortadan kalkacaktır.

iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

iOSDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

syzophren

İphone 6 kulaklık problemi

Arkadaşlar merhaba , iphone 6 32 gb cihazım var.Bugün cihazımda şöyle bir sorunla karşılaştım.Telefonuma kulaklık takılı olmadığı halde cihahz kendini kulaklıklı moda alıyor.Yani kendi kendine otomatik Müziği açıyor , biri aradığında karşı tarafın sesi gelmiyor hoparlöre alırsam anca geliyor (kulaklık takılı olarak gördüğünden karşı tarafın sesini normal konuştuğumuz yerden duyamıyorum).Soldan ses açma butonlarını kullandığımda kulaklık sesini açıp kapatıyor.Bunun sebebi nedir acaba bilen var mı ? yada ne yapmam gerekir. 

Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun ya da giriş yapın

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aynı sorun dün bende de oldu. Kulak temizleme çubuğunun fazla pamuğunu alıp kulaklık girişine soktum. Sağ-sol yapıp çıkardım. Sonra kulaklık takıp çıkardım düzeldi. Dene bakalım sende de işe yarayacak mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, syzophren yazdı

Arkadaşlar merhaba , iphone 6 32 gb cihazım var.Bugün cihazımda şöyle bir sorunla karşılaştım.Telefonuma kulaklık takılı olmadığı halde cihahz kendini kulaklıklı moda alıyor.Yani kendi kendine otomatik Müziği açıyor , biri aradığında karşı tarafın sesi gelmiyor hoparlöre alırsam anca geliyor (kulaklık takılı olarak gördüğünden karşı tarafın sesini normal konuştuğumuz yerden duyamıyorum).Soldan ses açma butonlarını kullandığımda kulaklık sesini açıp kapatıyor.Bunun sebebi nedir acaba bilen var mı ? yada ne yapmam gerekir. 

Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun ya da giriş yapın

Bu sorun bende de oldu hocam bi kere başıma geldi kulaklığı takıp çıkardım düzeldi daha da olmadı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuya bakanlar   0 members

No registered users viewing this page.