Foruma girişte sıkıntı yaşayan, konulara mesajlara cevap veremeyen üyelerimiz kullandıkları tarayıcının geçmişini(çerezler,önbellek vs) sildikleri takdirde sorun ortadan kalkacaktır.

iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

iOSDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

iFenix

iOS 10.1 - 10.2 Jailbreak Beta ÇIKTI !!! (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)

Bu konuda 917 ileti var

Beyler elinde sağlam sertifikalı yalu profili olan varmı?Sertifika dün itibariyle bitdi,netden araradım bulamadım.Pc yok beyler profil lazım safariden yükleye bilmem için cydia aktif olsun diye.Saygılar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

[Release] All 64 10.0.1 - 10.2 Support for extra_recipe
iPhone7(plus) up to 10.1.1 + all 64bit iOS 10.0.1-10.2

Link:

Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun ya da giriş yapın

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
49 dakika önce, iFenix yazdı

[Release] All 64 10.0.1 - 10.2 Support for extra_recipe
iPhone7(plus) up to 10.1.1 + all 64bit iOS 10.0.1-10.2

Link:

Yüklediğimde go ya bastığımda cihaz kendini yeniden başlatıyor fakat jailbreak olmuyor.

iPhone 6S Plus/10.2

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
11 saat önce, blackcemre yazdı

Yüklediğimde go ya bastığımda cihaz kendini yeniden başlatıyor fakat jailbreak olmuyor.

iPhone 6S Plus/10.2

Hocam bendeki sürüm 10.3.1 olduğu için malesef test etme imkanım olmadı ama bir güncelleme daha alacaktır :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

polis okulundaydım bayadır jailbreak yapamamıştım haliyle.iphone 7 10.1.1 de kalmış.jailbreak yapılıyor sanırım.stabilse yapayım mı virtual home vs çalışıyor mu ya da çoğu tweak ios 10 da nasıl

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

i7 

hiç bir uygulama çalışmıyor springtomize 4

barrel

kurulum oluyor ayaraların içine uygulamalar gelmiyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

böyle şansın içine ya,operatör değiştim geçersiz sim diyor,hakkında kısmında halen eski hatın ismi gözüküyor vs,tek çözümü telefonu güncellemek imiş,gidecek şimdi jb :S yokmu bir çözümü.ne yaptıysam olmadı

yada jb 10.1.1 sürümünü sıfırdan nasıl kurabilirim,şuan halen jb var cihazda

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hiç böyle bir şey olacağı aklıma gelmemişti. Bilgisayara format attım malum yalununda 1 haftalık süresi var. Benim süre bitmiş geçmiş sabahta telefon takılı kaldı resetlemek zorunda kaldım. Açıldı jailbreaksiz malum ilk iş yaluya tıkladım kendini kapatıyor otomatik, eve geldim beta 7 yi indirdim impactor u indirdim telefonu bağladım ipayı yüklemeye çalışıyorum bu developer gmaili daha önceden kullanılmış diyor farklı bir apple hesabıyla denedim bu sefer farklı bir hata verdi. Yardım edebilecek var mı ?

EDIT: Hep buraya gelip derdimi yazdıktan sonra çözümü kendi kendime Allah ya bu böyleydi deyip buluyorum :D 

Çözüm: Yalu uygulamasını telefondan silip farklı bir Apple hesabı ile tekrar Cydia Impactor dan yüklemekmiş.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 26.06.2017 at 10:05, iFenix yazdı

Hocam bendeki sürüm 10.3.1 olduğu için malesef test etme imkanım olmadı ama bir güncelleme daha alacaktır :)

iTunes ten film atıyorum vlc ye yani telefona ama film gözükmüyor telefonda eskiden gözüküyordu. Şimdi her attığım film gözükmüyor. 
6S Plus,10.3.1

neden olabilir bilginiz var mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

iphone 7 cihaz sürüm 10.0.2 extra_recipe ile jailbreak yaptım.ilk birkaç kez springboard yüklendi normal cydia üzerinden restart springborad butonuna basarak.ama sonra dondu ve extra_recipe ile tekrar aktif hale getirmek istediğimde jailbroken diyor ama springboard gelmiyor donuyor o şekilde cihaz.aynı şekilde 7 plus ios 10.1.1 sürümde de denememe rağmen sonuç aynı..nedeni nedir? . iphone 7 de acaba çalışmıyor mu extra_recipe.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar iphone 7 bozma yolu varmı ne bilim sistemsel bişe uğraşıyorum iphone servisiyle hatalarını kabul etmiyorlar öyle bişey olsunki evet bu değişim için yeterli denilsin varmı bi yolu?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 18.07.2017 at 14:27, hitgraphic yazdı

arkadaşlar iphone 7 bozma yolu varmı ne bilim sistemsel bişe uğraşıyorum iphone servisiyle hatalarını kabul etmiyorlar öyle bişey olsunki evet bu değişim için yeterli denilsin varmı bi yolu?

Hoparlör den cızırtılı ses geliyor söyleyin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 22.05.2017 at 01:32, Nurii yazdı

Sertifika sona ermiştir

O site işe yaramaz artık

Telefonun tarayıcısından bu altta verdiğimden gir 

Hocam yine sertefika sorunu var sitede,yeni site nedir acaba birde nerden buluyorsunuz bende her seferinde size sormamak icin bilsem sevinirim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 02.07.2017 at 12:05, saykooo yazdı

böyle şansın içine ya,operatör değiştim geçersiz sim diyor,hakkında kısmında halen eski hatın ismi gözüküyor vs,tek çözümü telefonu güncellemek imiş,gidecek şimdi jb :S yokmu bir çözümü.ne yaptıysam olmadı

yada jb 10.1.1 sürümünü sıfırdan nasıl kurabilirim,şuan halen jb var cihazda

Linkteki yöntemle ile operatör versiyonunu güncelleyin. Düzelmese ise Cydia Eraser kullanarak telefonunuzu aynı sürüme sıfırlayabilirsiniz.

On 06.07.2017 at 17:36, fafu.gndz yazdı

Hiç böyle bir şey olacağı aklıma gelmemişti. Bilgisayara format attım malum yalununda 1 haftalık süresi var. Benim süre bitmiş geçmiş sabahta telefon takılı kaldı resetlemek zorunda kaldım. Açıldı jailbreaksiz malum ilk iş yaluya tıkladım kendini kapatıyor otomatik, eve geldim beta 7 yi indirdim impactor u indirdim telefonu bağladım ipayı yüklemeye çalışıyorum bu developer gmaili daha önceden kullanılmış diyor farklı bir apple hesabıyla denedim bu sefer farklı bir hata verdi. Yardım edebilecek var mı ?

EDIT: Hep buraya gelip derdimi yazdıktan sonra çözümü kendi kendime Allah ya bu böyleydi deyip buluyorum :D 

Çözüm: Yalu uygulamasını telefondan silip farklı bir Apple hesabı ile tekrar Cydia Impactor dan yüklemekmiş.

Cydia Impactor'u açtıktan sonra "Xcode" menüsünden, "Revoke Certificates"e tıklayıp yükleme yaparken hata aldığınız Apple ID bilgilerini giriniz. Daha sonra aynı ID ile ipa yüklemesi yapabilirsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

iyi gunler,

10.3.3 için jailbreak var mı ?

tşkler,

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 06.11.2017 at 07:59, clarion yazdı

Linkteki yöntemle ile operatör versiyonunu güncelleyin. Düzelmese ise Cydia Eraser kullanarak telefonunuzu aynı sürüme sıfırlayabilirsiniz.

Cydia Impactor'u açtıktan sonra "Xcode" menüsünden, "Revoke Certificates"e tıklayıp yükleme yaparken hata aldığınız Apple ID bilgilerini giriniz. Daha sonra aynı ID ile ipa yüklemesi yapabilirsiniz.

Cydia eraser yükledim parola touch id vs kapadım herşeyi sil diyorum yaklaşık 30 dk islem yapiyor ve ana ekrana atıyor 2-3 kere denedim ayni.sorunu nasil çözeceğim 

bi ara OSRestoreX ile yaptım ama suan o tweak yok ne repo nede tweak

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuya bakanlar   0 members

No registered users viewing this page.