Foruma girişte sıkıntı yaşayan, konulara mesajlara cevap veremeyen üyelerimiz kullandıkları tarayıcının geçmişini(çerezler,önbellek vs) sildikleri takdirde sorun ortadan kalkacaktır.

iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

iOSDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

Vpro

Rufus ( Windowsunuzu Flash Bellekten Kurun)

Windows kurulum Dvd'nizi ya da Cd nizi bu program sayesinde flash belleke aktarabileceksiniz. 

Bu program ön yüklemeli (iso) windowsunuzu flash belleğe yazmanızı sağlar. Bu da sizi DVD ya da CD ROM'u olmayan herhangi bir bilgisayara format atmanızı sağlayacak.

Aşağıdaki ekran görüntüsünde de görüldüğü gibi program Türkçe dilini desteklemektedir.

Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun ya da giriş yapın

EmreG and Gokcesel bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkürler. Ben bazen bu yöntemi uyguluyorum

/default_wink.png" alt=";)">

Vpro bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla ben internetten indirip direkt usb belleğe atmıştım program filan kullanmadan sonra direkt usbden kurmuştum windows u bu programın farklılığı nedir acaba

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bir çok sitede buna benzer programlar görmüştüm fakat hiç bir zaman kullanmadım. Genellikle cd veya dvd ye yazıp format işlemini yapıyorum. Aklıma bir şey takıldı flash belleğe windowsu attıktan sonra bios ayarlarından herhangi bir işlem yapmamız gerekiyor mu?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir çok sitede buna benzer programlar görmüştüm fakat hiç bir zaman kullanmadım. Genellikle cd veya dvd ye yazıp format işlemini yapıyorum. Aklıma bir şey takıldı flash belleğe windowsu attıktan sonra bios ayarlarından herhangi bir işlem yapmamız gerekiyor mu?

Bu programı bilmiyorum ama ben usb bellekten kurmak için yaptım bios dan bot sıralamasını usb belleği ilk sıraya aldım büyük ihtimalle bunda da öyledir biosda bot sıralamasındaki sıralamaya göre başlatır windows

Vpro and SelameTR bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu programı bilmiyorum ama ben usb bellekten kurmak için yaptım bios dan bot sıralamasını usb belleği ilk sıraya aldım büyük ihtimalle bunda da öyledir biosda bot sıralamasındaki sıralamaya göre başlatır windows

Evet serif61 arkadaşımızın dediği gibi boot (yükleme) sıralamasını değiştirmeniz gerekiyor. Normalde harddiskten başlatır iken flash belleği ön sıraya alarak kurulumu başlatırsınız

/emoticons/default_smile.png">

SelameTR bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuya bakanlar   0 members

No registered users viewing this page.