Foruma girişte sıkıntı yaşayan, konulara mesajlara cevap veremeyen üyelerimiz kullandıkları tarayıcının geçmişini(çerezler,önbellek vs) sildikleri takdirde sorun ortadan kalkacaktır.

iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

iOSDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

Vpro

Betternet Vpn'i ücretsiz premiuma yükseltme (JB gerekli-resimli)

Arkadaşlar dün yurt genelinde biliyorsunuz baya bir hız kısıtlaması oldu ve internet erişimi baya yavaşladı. (özellikle sosyal medyaya ulaşım). Bende olan çoğu vpn programı bloke oldu premium olmadıkları için. Bende hızlı ve güvenli bir vpn programı seçip araştırmaya başladım ve güzel şeyler elde ettim

Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun ya da giriş yapın

/emoticons/default_smile.png"> 

Arkadaşlar ilk öncelikle gerekli olan tweaklar betternetin eski sürümünü indirmemize yarayan AppCake (başka bir tweak ile de indirilebilir) ve uygulamaların fonkisiyonlarına müdahale edebilen Flex 2 tweakı.

Yavaştan anlatmaya başlayayım.

1-)  İlk önce AppCake uygulamasından Betternet'in 3.2.4 versiyonunu indiriyoruz.  Resimden 1 - 2 - 3 basamaklarını izlerseniz hemen indirebilirsiniz.

VE4Qdj.png

2-) Asıl geldik önemli kısma cydiadan indirdiğimiz Flex 2 programını açıyoruz ve 8. basamağa geliyoruz.  Arama kısmına aşağıda vereceğim isimleri aratıyoruz.

1- isPremium 
2- allowedPremium
3- deviceIsJailbroken 
4- jailbroken 

9. basamaktaki gibi çıkan arama sonucuna tıklayarak yanında tik çıkmasını sağlıyoruz bu işlemi 4 isim için yapıyoruz

11. basamakta seçtiğiniz 4 ismi de göreceksiniz. Hepsi için tek tek 13. basamağa geldiğiniz de Choose valueyi aşağıdaki gibi ayarlıyorsunuz

1-) isPremium TRUE
2-) allowedPremium TRUE
3-) deviceIsJailbroken FALSE
4-) jailbroken FALSE

Son olarak 15. basamaktaki tike tıklıyorsunuz ve işlem tamamdır

/emoticons/default_smile.png">  artık premiumusunuz :))

(Fotoğrafı görmekte zorlanan buradan orijinal büyüklüğüne bakabilir  

)

1Nz721.png

SelameTR bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bunun yerine onavoprotect adlı programı öneririm. Herhangi bir sınırlama da yok sorunsuz olarak kullanıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar dün yurt genelinde biliyorsunuz baya bir hız kısıtlaması oldu ve internet erişimi baya yavaşladı. (özellikle sosyal medyaya ulaşım). Bende olan çoğu vpn programı bloke oldu premium olmadıkları için. Bende hızlı ve güvenli bir vpn programı seçip araştırmaya başladım ve güzel şeyler elde ettim

/emoticons/default_smile.png"> 

Arkadaşlar ilk öncelikle gerekli olan tweaklar betternetin eski sürümünü indirmemize yarayan AppCake (başka bir tweak ile de indirilebilir) ve uygulamaların fonkisiyonlarına müdahale edebilen Flex 2 tweakı.

Yavaştan anlatmaya başlayayım.

1-)  İlk önce AppCake uygulamasından Betternet'in 3.2.4 versiyonunu indiriyoruz.  Resimden 1 - 2 - 3 basamaklarını izlerseniz hemen indirebilirsiniz.

2-) Asıl geldik önemli kısma cydiadan indirdiğimiz Flex 2 programını açıyoruz ve 8. basamağa geliyoruz.  Arama kısmına aşağıda vereceğim isimleri aratıyoruz.

1- isPremium 
2- allowedPremium
3- deviceIsJailbroken 
4- jailbroken 

9. basamaktaki gibi çıkan arama sonucuna tıklayarak yanında tik çıkmasını sağlıyoruz bu işlemi 4 isim için yapıyoruz

11. basamakta seçtiğiniz 4 ismi de göreceksiniz. Hepsi için tek tek 13. basamağa geldiğiniz de Choose valueyi aşağıdaki gibi ayarlıyorsunuz

1-) isPremium TRUE
2-) allowedPremium TRUE
4-) jailbroken FALSE

Son olarak 15. basamaktaki tike tıklıyorsunuz ve işlem tamamdır

/emoticons/default_smile.png">  artık premiumusunuz :))

(Fotoğrafı görmekte zorlanan buradan orijinal büyüklüğüne bakabilir  

)

Dediklerini tek tek yaptım ama premium olmuyor 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Betternet patch deki 4 farklı değerin true-false değerlerini  13. basamaktaki gibi girdiyseniz ve 15. basamaktaki gibi patchi aktif ettiyseniz çalışır.

(patchi aktif ettikten sonra betterneti kapatıp açın).

1-) isPremium TRUE
2-) allowedPremium TRUE
4-) jailbroken FALSE

Bendeki Betternetin durumu :)>:DO0

OEQzP0.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Vpro simdi yaptim kardesim tesekkur ederim ben sadece resimdeki gibi yaptigim icin olmadi digerini bakmadim.

iphone 6Plus 64 gb ios 8.3 JB

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Vpro simdi yaptim kardesim tesekkur ederim ben sadece resimdeki gibi yaptigim icin olmadi digerini bakmadim.

iphone 6Plus 64 gb ios 8.3 JB emoji317.pngemoji317.png

Süper tam  gaz devam internette sörfe >:D>:D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bunların hiç birine gerek yok opera vpn en sağlam şekilde işinizi görür.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bunun yerine onavoprotect adlı programı öneririm. Herhangi bir sınırlama da yok sorunsuz olarak kullanıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dediğiniz programı kurdum vpn olarak kullanabiliyoruz ama birde şebekeden internete girerken net tasarruf modu var yani internetin çabuk bitmesini filtreliyor buraya kadar güzel ama derken tv'de haberlerde bazı ücretsiz vpn programları bedava hizmet sunuyorsa bilinizki cihazınızdaki bilgiler çalınabilir böyle programlar tedirgin ediyor artık aslında tasarruf modu güzeldi ama korkuyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dediğiniz programı kurdum vpn olarak kullanabiliyoruz ama birde şebekeden internete girerken net tasarruf modu var yani internetin çabuk bitmesini filtreliyor buraya kadar güzel ama derken tv'de haberlerde bazı ücretsiz vpn programları bedava hizmet sunuyorsa bilinizki cihazınızdaki bilgiler çalınabilir böyle programlar tedirgin ediyor artık aslında tasarruf modu güzeldi ama korkuyorum

hani şu Anadolu Ajansının VPN ile twittera bağlanıp tweet attığı haber mi 

SelameTR bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2 3 yıldır bu programı kullanıyorum, cihazımda yaklaşık 2 yıldır jail break mevcut. İnternet üzerinden alışverişten tutun da uygulama içi satın alıma kadar hepsinin yaptım, cihazıma ziraat ve iş bankası uygulamalarını da kurdum ama sizin bahsettiğiniz bilgi çalma gibi bir olaya rastlamadım. Zaten öyle bir uygulama olsaydı Apple Store de fazla barınmazdı. Bu uygulama yaklaşık 4 yıldır Apple Store de mevcut. Bu uygulama Facebook şirketine ait tüm verileri toplayıp kişisel olmayanlarını 3. şahıslara sattığının Privacy Policy kısmında açık açık belirtmiş zaten. Mutlaka endişeleriniz olabilir biraz araştırma yapmakta fayda var. Bahsettiğim araştırma olayı sadece bu uygulama için değil tüm uygulamalar için geçerli kimse babasının hayrına kendi cebinden yedirmez. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

iyi gumler ios sürümüm 7 bu uygulama en az 8 istiyor alternatif bi uygulama varmı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

iyi gumler ios sürümüm 7 bu uygulama en az 8 istiyor alternatif bi uygulama varmı

sürümü daha eski indirince olmuyor mu 2.3.6 falan ??

edit: Apple Store'den indirebiliyor musunuz ? Eğer ios 7 uyumlusu varsa ordan iner. Aynı işlemleri indirdiğiniz versiyona uygulayın eğer olursa. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Onavoprotect kullanıyorum ama sağlıklı bağlanamıyordum kısıtlama olduğu zaman. Bu gece bir de betterneti deneyeceğim

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" title=":)"> Chrome'da betternet vpn uzantısını kullanıyorum memnunum.

Vpro bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

jbsiz cihazlar içinde yok mu

/default_biggrin.png" alt=":D" title=":D"> birde wifide çalışacak olan

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" title=":)">

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
jbsiz cihazlar içinde yok mu

birde wifide çalışacak olan

Araştırmam lazım hocam bu gün bakamadım yarın insallah :)

edit: hocam şimdi internetten bedava bir vpn sağlayıcısı buldum araştırıp acil zamanlarda kullanılabilir ama ne kadar güvenilir bilemiyorum. Eğer yapamazsanız anlatabilirim kendim denedim us ten bağlantı çalışıyor ve fena değil.

buradan inceleyebilirsiniz.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Samaritan bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

- VPN HACK

Bu repoda betternet crack dosyası mevcut sorunsuz kullanıyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuya bakanlar   0 members

No registered users viewing this page.