Foruma girişte sıkıntı yaşayan, konulara mesajlara cevap veremeyen üyelerimiz kullandıkları tarayıcının geçmişini(çerezler,önbellek vs) sildikleri takdirde sorun ortadan kalkacaktır.

iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

iOSDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

salihbyk

Yeni Tasarım

Bu konuda 27 ileti var

Merhaba Arkadaşlar dün gece siteye biraz küçük düzenlemeler yaptık tasarım konusunda.

hatalı olan kısım varmı bildiriseniz seviniriz.

Tasarım olarak sadece arka plan biraz bana göre olmadı gibi sizin önerilerinizi bekliyoruz. Konu altına önerilerinizi ve görüşlerinizi  yazarsanız yine seviniriz.

Şimdiden teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Değişik bir şey olmuş ama arka kısım daha açık renk olursa forum sayfası daha çok ön plana çıkar.Ya da hafif buzlu cam efekti gibi olursa da iyi olabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba Arkadaşlar dün gece siteye biraz küçük düzenlemeler yaptık tasarım konusunda.

hatalı olan kısım varmı bildiriseniz seviniriz.

Tasarım olarak sadece arka plan biraz bana göre olmadı gibi sizin önerilerinizi bekliyoruz. Konu altına önerilerinizi ve görüşlerinizi  yazarsanız yine seviniriz.

Şimdiden teşekkürler.

kim ne derse desin tema mükemmel ötesi hocam ellerinize sağlık arka planı değişirsek daha güzel olacağından eminim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

daha önce ayarlardan konulardaki en son mesajları üstte şeklinde seçenek vardı şimdi yok tekrar açabilmeniz mümkün mü

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

daha önce ayarlardan konulardaki en son mesajları üstte şeklinde seçenek vardı şimdi yok tekrar açabilmeniz mümkün mü

hocam profilde ayarlar kısmı var gorunume tıklayın orda mevcut

http://www.iosdelisi.com/profile/?area=theme;u=62

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun ya da giriş yapın

salihbyk  Emeğine sağlık kardeşim çok güzel oldu .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

salihbyk  Emeğine sağlık kardeşim çok güzel oldu .

hocam iş güc vakit buldukca daha ıyısını yapacaz inş siz bizlere okadar destek veriyosunuz yardımcı oluyosunuz bizimkiler az bile =)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kendi konumuzu silme özelliği gelse olurmu

ayarlarız onu hocam önceden açıktı üyeler silebiliyordu kendi mesajlarını konularını fakat kötüye kullanıldığı için kapadık

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şahsi fikrimi belirtmem gerekirse eğer forum içinde ki anlık sohbet penceresi vardı bi aralar. Güvenlik açığı nedeniyle kaldırılmıştı. O geri eklenebilir mi 
?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şahsi fikrimi belirtmem gerekirse eğer forum içinde ki anlık sohbet penceresi vardı bi aralar. Güvenlik açığı nedeniyle kaldırılmıştı. O geri eklenebilir mi 
?

malesef hocam şu an eklenmesi mümkün değil açık devam ediyor. 

/default_sad.png" alt=":(" title=":("> 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

malesef hocam şu an eklenmesi mümkün değil açık devam ediyor. 

/default_sad.png"> 

Açık devam ediyorsa gerek yok demektir hocam.

cedric2323 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

çerezleri temizleyince düzeldi teşekkürler.

new-content yerine discover gelmiş, bu özelliği eski haliyle kullanmak mümkün mü?

cedric2323 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
26 dakika önce, TrAdBaK yazdı

çerezleri temizleyince düzeldi teşekkürler.

new-content yerine discover gelmiş, bu özelliği eski haliyle kullanmak mümkün mü?

Resimli olarak anlatırsanız yardımcı olabilirim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
14 dakika önce, Mavi Korsan yazdı

bildirim almak istedik fakat bir bildirim bakana kadar tekrar tekrar ses çıkarmaya devam ediyor bu bir sorun mu acaba?

Yok hocam sorun değil öyle malesef eve geçince tekrar bakayım ayarlarına rahatsızlık veriyosa

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
15 dakika önce, cedric2323 yazdı

Yok hocam sorun değil öyle malesef eve geçince tekrar bakayım ayarlarına rahatsızlık veriyosa

bence sorun iş yerinde sayfa açık duruyor zaten. masa başında değilsen ha bire ses çıkıp duruyor. bir defa uyarı vermeli bence.

15 dakika önce, cedric2323 yazdı

bir de ne yaptıysam BEĞEN butonu bende çıkmıyor bütün tarayıcılarda denedim yok. sebebini çözemedim bir türlü

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Mavi Korsan yazdı

bence sorun iş yerinde sayfa açık duruyor zaten. masa başında değilsen ha bire ses çıkıp duruyor. bir defa uyarı vermeli bence.

bir de ne yaptıysam BEĞEN butonu bende çıkmıyor bütün tarayıcılarda denedim yok. sebebini çözemedim bir türlü

Onada bakarım hocam eve geçiyimde bi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, Mavi Korsan yazdı

üstadım beğen butonu sorununu hallettim bildirim sesinide şöyle yapalım profiline gir orda ayarları var ordan kapatabilirsin hocam eğer sorun devam ederse özel mesaj olarak yazarsan daha iyi yardımcı olurum

Mavi Korsan bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuya bakanlar   0 members

No registered users viewing this page.