iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

iOSDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

iFenix

Darksiders 3 Geliyor!

Darksiders 3 Geliyor!

Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun ya da giriş yapın

THQ'nun iflasının ardından uzun süre boyunca hakkında pek fazla haberini alamadığımız Darksiders serisi geçtiğimiz dönemde ikinci oyununun yeni nesil sürümüyle karşımıza çıkmıştı. Nordic Games tarafından satın alınan Darksiders serisinin geleceğiyle ilgili net bir açıklama yapıldı

Steam'deki Darksiders forumlarında konuşan Nordic Games'ten Reinhard Pollice, Darksiders 3'ün yolda olduğunu onayladı. Yaptığı açıklamalarda Pollice, "Darksiders 2: Deathinitive Edition sadece bir başlangıçtı. Marka haklarını satın aldığımızdan bu yana ne yapsak da Darksiders 3'e başlasak diye düşünüyorduk. Deathinitive Edition'ı piyasaya sunarak Darksiders serisinin kemik oyuncu kitlesini yeniden hayata döndürmek, onlarla iletişime geçmek istedik. Böylelikle Darksiders 3'ü geliştirirken daha iyi bir duruma gelmiş olacağız." sözlerine yer verdi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Heycanla beklıyorum

/default_grin.gif">

iFenix bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Heycanla beklıyorum

/default_grin.gif">

İlk 2 Oyununu Oynadım 3.cü Oyunu Bekliyorum artık Buda Güzel Bir Haber :)

nowadays bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İlk iki oyun bu zamana kadar oynadıgım en guzel oyunlar arasındaydı thq battı dediler aha dedim seri bitti ama efsane geri dönüyor

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" title=":)">

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İlk iki oyun bu zamana kadar oynadıgım en guzel oyunlar arasındaydı thq battı dediler aha dedim seri bitti ama efsane geri dönüyor

/emoticons/default_smile.png">

Aynen THQ Battı Dediği An Bende Seri Bitti Gözü İle Baktım Ama Daha Sonraki Haberlerde Devir Edildi Diye Birşeyler Okumuştum :)

Sanırım Yeni Grafik ve Yeni Bir Hikaye Olursa Tadından Yenmez Gibi Duruyor :)

Vpro bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuya bakanlar   0 members

No registered users viewing this page.