Foruma girişte sıkıntı yaşayan, konulara mesajlara cevap veremeyen üyelerimiz kullandıkları tarayıcının geçmişini(çerezler,önbellek vs) sildikleri takdirde sorun ortadan kalkacaktır.

iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

iOSDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

iFenix

Prometheus Downgrade / Upgrade 64 Bit Yayınlandı!!

Bu konuda 158 ileti var

10.2 SHSH YOKMUŞ SHSH2 VARMIŞ :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Selamınaleyküm ifenix hocam benim acil yardımınınıza ihtiyacım var 10.2 jbli 6s imde kamera ikonu kayboldu ve facetime wahatsapp gibi benzeri program ile kamera açabiliyorum. Fakat kontrol merkezi dahil hiç bir şekilde kendi orjinal programı çalışmamakta  mac os sierra yüklü laptopum üzerinden bu downgrade işlemi ile telefonumu sürüm kaybetmeden  restore edebilirmiyim. Malum cydia eraser betası 10.1.1 e destek veriyo ve riskli buprometheus hakkında daha önce tecrübe ve biligye sahip değilim yardımlarınızı rica ediyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 24.02.2017 at 22:27, crazy_manyak yazdı

Selamınaleyküm ifenix hocam benim acil yardımınınıza ihtiyacım var 10.2 jbli 6s imde kamera ikonu kayboldu ve facetime wahatsapp gibi benzeri program ile kamera açabiliyorum. Fakat kontrol merkezi dahil hiç bir şekilde kendi orjinal programı çalışmamakta  mac os sierra yüklü laptopum üzerinden bu downgrade işlemi ile telefonumu sürüm kaybetmeden  restore edebilirmiyim. Malum cydia eraser betası 10.1.1 e destek veriyo ve riskli buprometheus hakkında daha önce tecrübe ve biligye sahip değilim yardımlarınızı rica ediyorum.

kardesim yapabildin mi restore cihaza? bende yapmak istiyorum ama yardim lazim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 24.02.2017 at 23:27, crazy_manyak yazdı

Aleyküm selam hocam biraz geç cevap olacak ama gözden kaçmıs sanırım,
Malesef Restore yapamazssınız hata verebilir Cydia Eraser da güncelleme almadı,
Prometheus suan yarım kalmıs proje tamamlanması bekleniyor..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Malesef yapamadım restore edilemiyor  bende yeniden yazılım kurdum fakat  o da sıkıntılı oldu tekrar dfu modda kurulum yaptım

Zaten şu yeni model jb araçlarında çok sıkıntı yaşadım ios 9 dan sonra jb işi çok sıkıntılı olmaya başladı yazılımlar çöküyor .  Telefonunu kişiselleştirmek için çok iyi amma bıktırıyor bi yerden sonra sorunlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 18.12.2016 at 14:26, iFenix yazdı

Sanırım Gerekecek gibi görünüyor hocam, bir yerlere kayıt etsek daha mantıklı olacak galiba

Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun ya da giriş yapın

/emoticons/default_smile.png" title=":)" srcset="http://www.iosdelisi.com/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" /> Tedbiri elden bırakmamak gerek..

iFenix; iPhone 7 10.3.1'de. 10.1.1 e downgrade etmek mümkün mü acaba? shsh2 kaydı almıştım. 10.1.1 JB'i nonstabil olunca silmiştim ama JB olmadan telefon gerçekten çok sıkıcı. Sıkıntıdan Galaxy s8 inceler oldum :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 11.03.2017 at 18:03, iFenix yazdı

Aleyküm selam hocam biraz geç cevap olacak ama gözden kaçmıs sanırım,
Malesef Restore yapamazssınız hata verebilir Cydia Eraser da güncelleme almadı,
Prometheus suan yarım kalmıs proje tamamlanması bekleniyor..

İfenix otomatik sürüm düşültme yapan programı Prometheus yayınladı mı yayınladıysa nerede bulabilirim?

10.3.2 den 10.2 ye düşürebilirim miyim?

bütün sürümlerimin shsh2 kaydını aldım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
17 dakika önce, blackcemre yazdı

İfenix otomatik sürüm düşültme yapan programı Prometheus yayınladı mı yayınladıysa nerede bulabilirim?

10.3.2 den 10.2 ye düşürebilirim miyim?

bütün sürümlerimin shsh2 kaydını aldım

Prometheus Aracı Yayınlandı ama Apple Önlem aldığı için malesef sürüm düşürme yapamıyoruz..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuya bakanlar   0 members

No registered users viewing this page.