iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

iOSDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

zhe

Need For Speed NO Limits

Arkadaşlar Need For Speed No Limits gerçekten iPad ile oynanabilecek yeğane zevkli oyunlardan bir tanesi olmuş. Fakat gel gelelim Fuel(Yakıt) kısıtlaması ve bir takım oyun içi satın almalar mevcut illa ki para yatır diyor oyun sana bunun için Android kısmında işlem yapılsada IOS için hack araştırmalarıma rağmen bulamadım.

IOS için son sürüm hack veyahut Localtunes vb bir şey bulan konuya yazabilir mi rica etsem çok fazla aşina değilim böyle hack mevzularına 

Linkleri görebilmek için lütfen kayıt olun ya da giriş yapın

/default_grin.gif">

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Need For Speed No Limits gerçekten iPad ile oynanabilecek yeğane zevkli oyunlardan bir tanesi olmuş. Fakat gel gelelim Fuel(Yakıt) kısıtlaması ve bir takım oyun içi satın almalar mevcut illa ki para yatır diyor oyun sana bunun için Android kısmında işlem yapılsada IOS için hack araştırmalarıma rağmen bulamadım.

IOS için son sürüm hack veyahut Localtunes vb bir şey bulan konuya yazabilir mi rica etsem çok fazla aşina değilim böyle hack mevzularına 

/default_grin.gif">

Oyunu yaklaşık 1 haftadır oynuyorum. 7 arabayı açtım fakat Subaru BRZ yi çok sevdiğimden onu güçlendirdim oyuna Asphalt 8 deki gibi illa para yatır mantığı yok Arabamı 601 PR yaptım. Turnuvadan geliştikten sonra altın kazanmak zaten kolay  Şuan street racer challengede 50.yim daha 2 gün var ACE üstünde kalırsam iyi .

Snoop Dog eventide güzel kaçırma onu yap :)

Çoğunlukla Cash'i  Black Market ve Dockta harcıyorum pek bi işime yaramıyor bitek parça eklerken falan kullanıyor. Sabah 0 lamıştım şimdi 90k tekrar olmuş

Hack işine gelirsek Bu tür oyunların hackleri çıksabile çok çabuk duyulmaz Asphalt 8 de hack kullananlar 1 hafta sonra oyuna erişimi engelleniyor. localap ile denedim çalışmıyor. Belki sınırsız nitro sınırsız ivme hack yapabilirler. Bekleyip görücez :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Oyunu yaklaşık 1 haftadır oynuyorum. 7 arabayı açtım fakat Subaru BRZ yi çok sevdiğimden onu güçlendirdim oyuna Asphalt 8 deki gibi illa para yatır mantığı yok Arabamı 601 PR yaptım. Turnuvadan geliştikten sonra altın kazanmak zaten kolay  Şuan street racer challengede 50.yim daha 2 gün var ACE üstünde kalırsam iyi .

Snoop Dog eventide güzel kaçırma onu yap

/emoticons/default_smile.png">

Çoğunlukla Cash'i  Black Market ve Dockta harcıyorum pek bi işime yaramıyor bitek parça eklerken falan kullanıyor. Sabah 0 lamıştım şimdi 90k tekrar olmuş

Hack işine gelirsek Bu tür oyunların hackleri çıksabile çok çabuk duyulmaz Asphalt 8 de hack kullananlar 1 hafta sonra oyuna erişimi engelleniyor. localap ile denedim çalışmıyor. Belki sınırsız nitro sınırsız ivme hack yapabilirler. Bekleyip görücez

Bende yaklaşık 1 haftadır oynuyorum 10 adet araç var 500 rp porsche 911 yaptım. Ben turnuvalara pek önem vermiyordum 2K da falan kaldım hep. 

SnoopDog eventini yapıyorum o araç deli gibi güçlendi 

Hack olayı Android kısmında çok basit millet gold yapıp araçları hayvası yapıyor ios cephesinde ise hala bir bulamadım. Dün Android tabletimde denedim hack işliyor. Gamegam mantığı dock satın alırken 1 gold dahi gitmiyor sende bir araştırırsan belki ios cephesinde bir şeyler buluruz 

Zeftron and Beraz35 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bende İlk Günden Beri Oyunuyorum Baya İlerleme Kaydettim

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" title=":)">

Turnuvalar Olsun Normal Yarışlar Olsun Gayet İyi Gidiyor

Modifiye Olayı Aynı Underground'da ki Gibi İstediğimiz Parçaları Takabiliyor renk Paletleri İle Aracımıza Renk Verebiliyoruz

Bakalım Daha Neler Olacak Uzun Soluklu Olacaktır Aynı Asphalt 8'deki gibi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bende İlk Günden Beri Oyunuyorum Baya İlerleme Kaydettim

Turnuvalar Olsun Normal Yarışlar Olsun Gayet İyi Gidiyor

Modifiye Olayı Aynı Underground'da ki Gibi İstediğimiz Parçaları Takabiliyor renk Paletleri İle Aracımıza Renk Verebiliyoruz

Bakalım Daha Neler Olacak Uzun Soluklu Olacaktır Aynı Asphalt 8'deki gibi

Bende baya ilerleme kaydettim hocam yarın şu SnoopDog aracını alayım artık :D

Uzun soluklu olacağı aşikar fakat şu Android cephesindeki çakalların hile yapıp eventler de bizi geçmelerine uyuz oldum.

Android tarafında GameGem benzeri (GameHack) editleme programı ile 1 dakika da hile yapılabiliyor tabi bu sadece kutu açarken, yakıt satın almada vs işe yarıyor. 

Hack ya hiç olmasın yada şu haksız rekabet kalksın ortadan iFenix hocam rica etsem sen bi araştırır mısın ios cephesinde nasıl yapabiliriz bu işi değerler Float olarak verilmiş ama ios'ta çıkmıyor 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuya bakanlar   0 members

No registered users viewing this page.