iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

iOSDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

Gunebakan

iosdelisi üyesi
 • Mesaj sayısı

  187
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı günler

  3

1 Takipçi

Gunebakan Hakkında

 • Derece
  Yüzbaşı
 • Doğum Günü 14-02-1968
 1. Orda sadece "11.2 de exploit bulunursa Electra'nın çoğu kısmı onda da çalışır" diyor. önemli olan açık bulmak, bulmakla da kalmayıp bazılarının yaptığının aksine yayınlamak. Sonrası gelir zaten.
 2. Demek yalnız değilmişim. Aslında iPhoen X aldığımda sürümü 11.1.1 idi ama x yazılımındaki bazı sorunlar 11.2 ile tam düzeldiği için güncellemek zorunda kaldım. Bekliyoruz bakalım.
 3. Apple TV için bu. Akşam aksilik olmazsa kuracağım. iOS için sonra çıkaracak sanırım. Bu arada 11.2 için olumlu bir yazı gözüme ilişmedi maalesef. Benim X geç elime ulaştı, 11.2'de beklemedeyim bakalım.
 4. ModMyi ve ZodTTD/MacCiti repoları kapanmış arkadaşlar. Böylece Cydia'daki üç büyük repodan ikisi kapanmış oluyor. Sanırım JB'nin bitişinin ayak sesleri bunlar.
 5. Yavaş yavaş 10.3.1 JB'sinden umudumu kaybediyorum. Bu haliyle iPhone kullanmak da hiç tat vermiyor. Biraz daha bekleyeceğim, olmazsa bir s8 deneyeceğim sanırım.
 6. iFenix; iPhone 7 10.3.1'de. 10.1.1 e downgrade etmek mümkün mü acaba? shsh2 kaydı almıştım. 10.1.1 JB'i nonstabil olunca silmiştim ama JB olmadan telefon gerçekten çok sıkıcı. Sıkıntıdan Galaxy s8 inceler oldum
 7. i7'deki JB'nin instabilitesinden sıtkım sıyrıldı ve 10.2.1 e geçtim. Buna JB gelirse ne ala, gelmezse bekleyeceğiz artık.
 8. Şurda benim dediğim de dahil faklı yöntemler anlatılmış. umarım yardımı olur: http://www.iblogapple.com/2017/03/12/fix-provision-cpp-71-error-cydia-impactor/
 9. Impactor da Xcode bölümüne girin ve "revoke Certificates" i tıklayın.
 10. Ekonomi iyiye gidiyor belli!! Yurtdışından gelen telefonun bile vergisinin peşinde devlet. Harç koydular, yetmedi buna sürekli zam yapıldı ama yine yetmedi "Yurtdışı garantisi yassah gardaşım" a geldi iş. Ülke içi ile dışı arasında bu fahiş fiyat farkı olduğu müddetçe insanlar yurtdışından almaya devam edecek. Madem öyle, ülke içindeki vergi düşürülsün, sürümden kazanın. O da yok...
 11. Ben de bunu merak ediyorum. Bende çöküyor. Acaba saurikin extender ı kaldırmak mı gerekiyor?
 12. Ben demin tekrar denedim ve yeniden 7 güne çıktı. iFenix, Twitterda extender-extendlife ile ilgili yaptığın paylaşımın altına bir arkadaş resim paylaşmış, buna göre JB exp. date: 1 yıla çıkmış. Var mı böyle bir şey, ben de her tıkladığımda tekrar 7 güne yenileniyor. Sizde nasıl?
 13. ‪http://bestforkodi.com/guide-install-exodus-addon-kodi-repo/ linkinde 16.1 ile başlayan satır ve sonrasında benim en çok kullandığım Exodus un fusiondan nasıl kurulacağı anlatılmış. Diğer tüm eklentileri de böyle kuracaksınız. Ayrıca YouTube da bu konuda pek çok video bulabilirsiniz.
 14. Bir de resim ekleyeyim... Bende de görünmüyor ama indirilenler bölümünde var. Burdaki Mac portalı tıklayıp, Apple ID bilgilerimi girince JB sertifika sürem yenilendi. Edit: Extender'da daha fazla bölümünü açın, " I don't Know (via Login Apple) " ı seçin ve Apple ID bilgilerinizi girin. Ardından Extenderı kapatıp, açın; JB araçı kurulu olanlar kısmına geliyor.