iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

FrmDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

Desider.org

frmdelisi üyesi
 • Mesaj sayısı

  28
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı günler

  5

Desider.org Hakkında

 • Derece
  Er

Güncel Profil Ziyaretleri

770 profil görüntüleme
 1. Evet Benimde merak ettiğim bir videoydu. Buyrun seyreyleyin https://www.youtube.com/watch?v=ZkZvCcrJrss
 2. iOs 6 için uyumlu olanları ayrı bir liste şeklinde sunabilirmisiniz. Hackyouriphonedaki gibi onlar 8.4 için uyumluları gösteriyorlardı. Aynı listeden 6 için yapsanız
 3. Whatsapp taki mesajları otomatik silsin. bu tip. aradım ama bulamadım. bilen varsa aydınlatsın beni
 4. Appcake deki ios6 da atıyor
 5. Aynı sorun. Bende appstore dan başka uygulama indiriyorum
 6. Apple dava açamaz dimi
 7. Hoştır ama banena - şaka bi yana güzel bi tweak ancak iOS 6 kullanıcıları için pekte durum iyi değil. Hem tweak hemde uygulamalar zora sokuyor.
 8. Biliyorsunuzki cydia da saurik ve bigboss reposu kaldırılamıyor. çünkü bunlar ana repolar. Aynı bu özelliği kullanarak gelen iPhoneRM adlı Repo tweaklerin içine kurulup, o tweak yüklendiği zaman geliyor ve Cydia içinden silinemiyor. Bunu silmek için iFile Programına ihtiyacınız var Çözüm : /etc/apt/sources.list.d yolunu izleyin ve içindeki iphonerm.list i silin. diğer adreslere dokunmayın ve Cydia yı açtığınızda gittiğini göreceksiniz. İyi günler
 9. Uyumluluk problemi??? Ya bazı tweakler yeni sürüme uyumlu değilse. Safe moda atarsa ve hangilerinin uyumsuz olduğunu anlaysmassak?