iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

iOSDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

deli14

iosdelisi üyesi
 • Mesaj sayısı

  21
 • Katılım

 • Son ziyaret

 1. evet dostum mesajını yeni gördüm.Ben sorunu aynı şekilde halettim. yinede teşekkürler. bence şu olayın bir konusu açılsa iyi olur.
 2. Usta cydia çalışmıyor basıyorum atıyor cydia. Tweaklerde görünmüyor ayarlarda ve hiçbir taweak çalışmıyor.
 3. Dostum sorununu nasıl hallettin bendede aynı sorunlar var
 4. Electrada cydia çalışmıyor şuan için. Arkadaşlar electra için Whatsapa şifre koyabileceğim bir tweak varmıdır çalışan
 5. Teşekkürler dostum Yükledim şimdide Tweak Yüklemeye çalışıyorum.
 6. Nasıl yani cydia geliyor mu ben bende gelmedi ekrana birtürlü cydia cof 3 te yüklü olmasına rağmen.
 7. Evet arkadaşlar şöyle bir durum oldu ipadi kullanırken hard reset attı, ve paylaştığım linkteki ipa dosyasıda yüklenmez oldu. Goblinin v3 ipasını yükledim jailbreak işlemini yaptı, respring yaptım ve bu seferde cydia çalışmaz oldu. Sanırım Beklemek en iyisi, sağlam bir araç ve cydia güncellene kadar beklememiz tavsiyem. Mevcut sürümden olmayalım. Belli jailbreak araçları sıkıntılı.
 8. Bende bu cihazlar yok deneyemedim büyük ihtimal ile olur. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 9. Şu ipa dosyasını yükleyince çalıştı. Anlatmak istediğim olmazsa uğraşın olacaktır he birde jailbreak yapmadan önce goblinin içinde settings bölümünde Force re-install bootstrap aktif edip save yapmıştım daha sonra jailbreak yaptık cydia çalıştı.
 10. Anlattığım gibi, bir dene isterssn bende çok uğraştım cydia yoktu ama geldi. Şansmıdır bilemedim
 11. Teşekkürler ustam, rahatladım resmen 3 4 gündür uğraşıyorum Darısı ios 11 in başına.
 12. Evet dostlar elimde ipad 4 mini var. İos sürümü 10.3.1 -- 2 gündür uğraşıyorum Jailbreak için , uzun uğraşlar sonucu Cydia ikonu ekrana geldi bu sefer de cydia çalışmıyordu bende biraz daha uğraştım ve sonunda tam anlamıyla cydia herşeyiyle çalışır durumda şuan, tweakleri de yükledim sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Gelelim Nasıl yaptığıma. Önce şu linkteki Goblin İpa dosyasını indirdim. https://github.com/xPreeks/g0blin/raw/master/g0blin.ipa Daha sona Cydia İmpactor ile ipade kurdum. 2 3 4 defa denedim olmadı Hard reset attım falan sonra jailbreak işlemi hata falan verdi ama sonunda, Jailbreak oldu ve cydia ikonu da gelmişti, cydia da çalışıyordu. Unutmayın bu İos 10.3-10.3.3 arası 64bit sürümlerde çalışır. İphone 7 plus Telefonuma da yapabilirsem buradan paylaşırım Onun da sürümü 11.0.1 Hadi eyvallah