Foruma girişte sıkıntı yaşayan, konulara mesajlara cevap veremeyen üyelerimiz kullandıkları tarayıcının geçmişini(çerezler,önbellek vs) sildikleri takdirde sorun ortadan kalkacaktır.

iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

iOSDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

Odysee

iosdelisi üyesi
 • Mesaj sayısı

  26
 • Katılım

 • Son ziyaret

 1. Downgradeyi bende indirdim. Sanal makine ile ubuntu kurdum ama telefonu tanıtamıyorum bir türlü.
 2. iPhone 4S 9.3.5 sahibiyim. Çoğu kişi Futurerestoreyi kullanarak downgrade yapıyor. MacOS gerekiyormuş sanırım. Bende Kali Linux var. Nasıl çalıştırıcaz bunu? https://github.com/tihmstar/futurerestore
 3. Arkadaşlar bugün telefona batarya aldım ancak kapaktaki vidaları evdeki hiç bir tornavidayla açamadım. Telefoncular 20-30TL para istiyor bataryanın yarı fiyatı neredeyse. Nasıl açabilirim tornavida satın almadan?
 4. Brando nickli birisi vardı onun jailbreak aracıda tamamen Yalu'nun değiştirilmişi sadece bazı kısımlara kendi adını felan yazmış. Beklemekten sıkıldım artık Jailbreak aracı çıksada cihazları downgrade edebilsek
 5. Brando1235703 İsimli kişinin paylaştığı Jailbreak aracı tamamen fakedir. Az önce telefonuma kurdum ve UI'den başka bir şey değil. Exploit yüklendi telefonu resetleyin diyor ne yaparsanız yapın telefona Cydia vs. kurulmuyor. Önceki sürümlerde böyleydi zaten hiç bir farkı yok. Tamamen yalan dolan.
 6. Sabah yayınlandı ancak %100 fake. iPhone 4S ve iPad 3 için destek geleceğini söylerken iPad2 destekli geldi. Ayrıca iPad2 sahipleri dahil kimse ipayı kuramıyor. İpa dosyası hatalı.
 7. Bende başından beri takip ediyorum hocam. Umutlu değilim açıkçası ama hayırlısı diyelim. Eğer gerçekse fake değilse downgrade yapılabilecekmi? Zaten JB'yi bekleme amacım 7.1.2 veya 6.1.3'e downgrade yapmak.
 8. https://github.com/Brando1235703/32-bit-only-iOS-9.3.5-Jailbreak Yarın iPhone 4S 9.3.5'ler için büyük gün. Jailbreak aracı yarın çıkacakmış. Başta sadece 4S'ler için destek verileceği daha sonra diğer cihazlarada destek verileceği söyleniyor.
 9. Bu ayın sonuna doğru 9.3.5 jailbreak çıkabilir. BHEFM5'in çalıştığı jb aracı beta3te şuan. Beta4'te exploiti yerleştireceklermiş. Bu hafta içinde bile görebiliriz jailbreaki.
 10. Anladım hocam. Beklemeye devam edelim ozaman.
 11. Bunlarda içeriğini eklemeden ne diye yayınlarlarki Bari ipa dosyası felan paylaşmayıp milleti heyecanlandırmasalardı.