Foruma girişte sıkıntı yaşayan, konulara mesajlara cevap veremeyen üyelerimiz kullandıkları tarayıcının geçmişini(çerezler,önbellek vs) sildikleri takdirde sorun ortadan kalkacaktır.

iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

iOSDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

iLion

Mod Adayı
 • Mesaj sayısı

  325
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı günler

  4

1 Takipçi

iLion Hakkında

 • Derece
  Yarbay
 • Doğum Günü 01-12-1991
 1. Çizim işlerinden vs kullanıcaksan 12.9'' iPad Pro'yu alman daha mantıklı. Oyun vs oynayacaksan hiç gerek yok iPad Air işini fazla fazla görür.
 2. Aldığın 4s in anakartı sıvı temasından dolayı tamir görmüş anakartın pek çok yerine yeniden bobin teli vasıtasıyla yol çekilmiştir o yüzden tam randımanlı çalışmaz cihaz. Yapacağın şey o cihazı elden çıkarıp en azından bi iPhone 5 almak olmalı şahsi fikrim bu yönde.
 3. SE tabiki donanımsal olarak çok daha üstün.
 4. Cihazının sorunu donanımsal dostum ses entegren arızaya geçmiş durumda. Güvendiğin bi teknik servisten destek alman gerek.
 5. Cihazında ki imesage ayarlarını ve orda girilmiş olan adres ve telefon numaranı kontrol et. iMessage butonunu deaktif et sonra aktifleştirmeyi dene. Bu da sorununu çözmezse ayarları sıfırlaman problemine kesin sonuç verecektir.
 6. Cihazı sağa sola vurmayın anakart çatlarsa o zaman Apple sana ücretli değişim çözümünü sunacaktır Tanıdığın bi telefon teknik servisi varsa götür cihazı bataryanın anakartla ilişiğini kessin. Geri taksın power tuşuna basılı tut ve hoş geldin Apple Logosu. Sistemin kilitlenmiş senin dostum korkacak bişey yok.
 7. Bilgisayarının USB portlarında veya usb driverlarından kaynaklanan bir problem gibi görünüyor. Öncelikle bilgisayarının driverlarını güncellemeyi denemelisin.
 8. Ayarları sıfırlamayı dene sorunun çözülecektir.
 9. Jailbreak'in bi esprisi kalmadı artık. Şahsi fikrim kolaylıkları vardı evet ama bana göre gerek yok artık.
 10. Yazılıma veya donanıma zarar verecek bir müdahale değil bu emin olarabilirsiniz. Android'de de bir sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum. Reset attığımızda cihaz nasıl zarar görmüyorsa bu işlemde de görmez.
 11. Paylaşım için teşekkürler aynı programın mac versiyonu crackli şekilde elinizde mevcut mu ?
 12. Güzel fikir emeğinize sağlık.
 13. Sitenin kurucularının ve üst düzey adminlerin içinde bulundukları böyle bir grup zaten mevcuttur. Ayrıca kişisel bilgi güvenliği açısından pek parlak bir fikir değilmiş gibi geldi bana.