iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

FrmDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

iLion

Mod Adayı
 • Mesaj sayısı

  349
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı günler

  8

1 Takipçi

iLion Hakkında

 • Derece
  Yarbay
 • Doğum Günü 01-12-1991
 1. DFU modda yazılım atarsan düzelir.
 2. Yetkisiz müdahale varsa eğer ücretli değişim işlemi yaptıramazsınız. Cihaz değişim ücreti iPhone un modeline göre değişkenlik göstermektedir.
 3. Cihazın garantisi varsa götür. Değişir o cihaz. Nefes almadan yazılım denesen de 9 hatasını geçemezsin. Depolama entegresi yani bilgisayar tabiriyle hard disk arızalı. Garantin yoksa ücretli değişim çıkar.
 4. Bitcoin olayı derya deniz 3 5 satırla açıklanacak gibi değil en iyisi detaylı bir şekilde google amcaya sormak. Yalnız olaya çok kaptırmayın kendinizi iphone la çok performanslı bir şekilde mining yapamazsın, zira zengin olma hayallerine ilk adımı evdeki bilgisayarla atıyım deme bilgisayarı yakarsın. Özel kurulacak sistemler gerekli bu işler için
 5. Dökülen sıvı miktarı fazlaysa veya iç kulaklıktan içeri sızmışsa eğer garantiye gönderdiğinde anlaşılır ve cihazın garanti dışı işleme yani ücretli onarıma yönlendirilir. Cihazın şarj düşüşü normal mi? Ön kamera sensör flex inde korozyon oluşmuş olabilir. Bakılması gerek. Bu konuyla alakalı uzaktan söylenenleri teknik bilginiz yoksa yapmayın. İçinden çıkılmaz duruma düşüyo sonra cep telefonları.
 6. hakkaten problem ne? Ne olduda gidiyorsunuz? Bura öyle kavgalı sataşmalı bir ortam değil.
 7. DEJI kaliteli bir pil denilebilir. Ancak 2200 mAH olayı sadece bir etiketten ibaret. Arkadaşın sorunu ise şayet yan sanayi adaptör veya powerbank kullanmıyorsa sadece batarya değişimi işini görecektir. Umarım 30 liralık pillerden almamıştır.
 8. 8 saat gibi bir şarj süresinden bahsetmiyor APPLE. Orada bu bilgiyi sizinle paylaşan arkadaş eski telefoncudur Ağız alışkanlığı çünkü bu telefoncularda 8 saat 12 saat şarj etmezseniz batarya açılmaz şarjı az gibi hurafelerle kendini korumaya alıyor aklınca. Tekrar şarjım az gidiyor diye gittiğinde e sen bu bataryayı 8 saat şarj etmemişsin ki abi diyip sıyrılıcak eski günler geldi aklıma ne yalanlar duydu bu kulaklar telefonlarla ilgili hey gidi çelik bataryalar
 9. Jailbreak için çöktü öldü demem hayatta kendimce dediğim şey şimdilik ihtiyacım yok saurik abi yakında mutlu habaeri bir tweet ile duyuracaktır eminim buna
 10. Cihaza temiz kurulum yapman sorununu çözecektir. Muhtemelen şimdi ki iOS sürümüne kadar tüm güncellemelerini cihazın kendi üzerinden yaptın. Sistem sürümü yamalanarak yükseldiği için bu tarz durumlar gerçekleşebiliyor.
 11. Ücretsiz olarak değiştirecekler emin olabilirsiniz.Ben teşekkür ederim tekrarını yaşamazsınız umarım.
 12. adaptörün dış kısmında yanığa dair bi iz renk değişimi falan yoksa değişir. Cihazın Türkiye de garanti haklarından faydalanabiliyorsa ücretsiz değiştirirler adaptörünü bunun için adaptörde fiziksel bi problem olmaması gerekiyor tabiki.
 13. adaptörünü yetkili servise verirsen değişimi sağlanır. Yanık vs yoksa eğer ücretsiz olarak adaptörün değişimini sağlatabilirsin.
 14. Telefonununda bi problem yoktur diye düşünüyorum.