Foruma girişte sıkıntı yaşayan, konulara mesajlara cevap veremeyen üyelerimiz kullandıkları tarayıcının geçmişini(çerezler,önbellek vs) sildikleri takdirde sorun ortadan kalkacaktır.

iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

iOSDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

iLion

Mod Adayı
 • Mesaj sayısı

  314
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı günler

  4

1 Takipçi

iLion Hakkında

 • Derece
  Yarbay
 • Doğum Günü 01-12-1991
 1. Yazılıma veya donanıma zarar verecek bir müdahale değil bu emin olarabilirsiniz. Android'de de bir sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum. Reset attığımızda cihaz nasıl zarar görmüyorsa bu işlemde de görmez.
 2. Paylaşım için teşekkürler aynı programın mac versiyonu crackli şekilde elinizde mevcut mu ?
 3. Güzel fikir emeğinize sağlık.
 4. Sitenin kurucularının ve üst düzey adminlerin içinde bulundukları böyle bir grup zaten mevcuttur. Ayrıca kişisel bilgi güvenliği açısından pek parlak bir fikir değilmiş gibi geldi bana.
 5. Ne gibi problemler yaşıyordunuz ki 10.2 de bahseder misiniz biraz ?
 6. Gözden kaçan ufacık bi ayrıntı uzun incelemeler sonucunda bulunabiliyor hatanın kaynağı fakat marka büyük zarar gördü bu olaydan dolaı. Olmayacak bişey değil en azından kimsenin zarar görmemesi için piyasadan toplattı cihazlarını. Bi sonra ki modelde daha başarılı bir ürün sergileyeceğine eminim. Sonuç olarak rekabet için olmazsa olmaz bir marka.
 7. Hocam sağ salim git gel inşallah. Sen gel telefonu değiştirmezsen batarya benden SÖZ
 8. 6 da kronik batarya sorunu mevcut soğukta kapamalar vs. 6s in de bi serisinde çıktığı gibi. 6 nın zaten üretimi durdu. 6s 32 GB almak makul şuan. Satacağın zamanda çok değer kaybetmez. @cedric2323 üstad ayrıca senin 6+ ın batarya ya müdahale zamanı gelmiş benden demesi. :/
 9. Cihazı iTunes'a bağla. Power+Ses kısma tuşuna basılı tutarak cihazı DFU moda al. Kurtama modunda bir iPhone bulundu diye bilgisayar uyarı verecek. Yazılımı sıfırdan kendisi indirir kurar. Sana sadece cihazı etkinleştirmek kalır. %s in backup ını manuel olarak sadece rehberi alıp aktar. Full Backup şarj sorunarını da beraberinde getiriyor. Bilgine.
 10. Faydalı bir paylaşım @cedric2323 klavyene sağlık ve parmaklarına
 11. yırtık kablo değişmez onu başta bi netleştirelim. Cihazının sıfırlanmasından jailbreak için mi vazgeçiyosun ? Düşündürücü doğrusu. Tercih senin garantiden vazgeçip ücretli batarya değişimi yaptıracaksın o zaman dostum.
 12. uğraşma hiç öyle turkcell kullanıyosan indir fizzy müziği 6 tl lik paket alıyosun internet data paketinden düşmeden sınırsız müzik dinliyosun.
 13. Hocam Apple zaten jailbreak te bişey bırakmadıvazgeçemediklerinde avaş yavaş eklenecektir herzaman olduğu gibi.