iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

FrmDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

wiz4rd

frmdelisi üyesi
 • Mesaj sayısı

  140
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı günler

  3

wiz4rd Hakkında

 • Derece
  Teğmen

Güncel Profil Ziyaretleri

876 profil görüntüleme
 1. Atomdev geliştiricilerinden biri ara ara modern görünümlü cydia paylaşıyordu. Hatta electra’nın jb arayüzü tasarımını yapan arkadaş. Bence sileo modern görünümlü cydia olabilir.
 2. impactor'un bi önceki sürümüyle geçici revoke yapıp son sürümüyle atın. veya tweakbox'tan kurun filza'yı.
 3. Rica ederim. Anladığımız konuda yardımcı olmaya çalışırız. Site biraz sakin olduğu için çok girip çıkamıyorum.
 4. Ozaman yakında coolstar semirestore çıkarır veya cydia eraser onu bekleyeceksiniz..
 5. Shsh kaydı gerekiyor aynen. Masaüstüne downgrade diye dosya oluşturuyorsunuz. Shsh kaydı. Restore sürümü nonce futurerestore dosyasını atıyorsunuz.impactor ile nonce yi telefona atıyorsunuz. Çalıştırıp yes'i görene kadar bekliyorsunuz. Daha sonra shsh kaydını plist diye bi program var açıp generator diye aratıp shsh kaydını numarasını alıp telefona yazıp klavyeden geç diyorsunuz. Kaydettikten sonra programı kapatıyorsunuz. Daha sonra başlattan cmd sağ tıklayıp admin olarak çalıştırıyorsunuz. Cd boşluk downgrade dosyasının uzantısını gösteriyorsunuz daha sonra shsh kaydı ve restore sürümünüzü içeren bi kod var onu girip entere basıp arkanıza yaslanıp 10 dk bekliyorsunuz. Telefon sıfır olarak açılıyor.
 6. Resim isteyen olursa buyurun electra final sürümü var bende.
 7. Futurerestore ile anlatım yapabilirim telefonu restore etmek için ancak burdan yazınca karşı tarafın anlaması çok zor oluyor. Ben 2 gün uğraştım. Hatta bi gece 5 saat uğraştım. En son recovery modda kaldı telefon vazgeçip güncelliyordum. Sonra recoveryden kurtarmak için bir program bulup 2 gün sonunda aynı sürüme restore ettim.
 8. Bende de cydia kayboldu bununla ilgili bi çözüm var mı hocam :/
 9. Coolstar güzel tweaklerin sahibi yetenekli bi eleman umarım uzun sürmez.
 10. saurik güncellemeyi verdikten sonra oturacaktır zaten. Ayrıca ben tanıyorum yıllardır seni tweakleri ilk sen deniyosun. Haberiniz olur illah ki beyler.
 11. Arkadaşlar şu bile başarıdır ve şu saatten sonra çıkacaktır zaten. Biz 2 senedir bekliyoruz az daha sabır edin elinizde ki sürümün kıymetini bilin ve tam sürüm çıkmadan geliştirici değilsiniz söylenildiği gibi bilmediğiniz şeyleri yüklemeyin.