Foruma girişte sıkıntı yaşayan, konulara mesajlara cevap veremeyen üyelerimiz kullandıkları tarayıcının geçmişini(çerezler,önbellek vs) sildikleri takdirde sorun ortadan kalkacaktır.

iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

iOSDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

fafu.gndz

iosdelisi üyesi
 • Mesaj sayısı

  119
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı günler

  3

fafu.gndz Hakkında

 • Derece
  Teğmen

Güncel Profil Ziyaretleri

361 profil görüntüleme
 1. Hiç böyle bir şey olacağı aklıma gelmemişti. Bilgisayara format attım malum yalununda 1 haftalık süresi var. Benim süre bitmiş geçmiş sabahta telefon takılı kaldı resetlemek zorunda kaldım. Açıldı jailbreaksiz malum ilk iş yaluya tıkladım kendini kapatıyor otomatik, eve geldim beta 7 yi indirdim impactor u indirdim telefonu bağladım ipayı yüklemeye çalışıyorum bu developer gmaili daha önceden kullanılmış diyor farklı bir apple hesabıyla denedim bu sefer farklı bir hata verdi. Yardım edebilecek var mı ? EDIT: Hep buraya gelip derdimi yazdıktan sonra çözümü kendi kendime Allah ya bu böyleydi deyip buluyorum Çözüm: Yalu uygulamasını telefondan silip farklı bir Apple hesabı ile tekrar Cydia Impactor dan yüklemekmiş.
 2. Unlimapps ve XAROLD ++ tweakler için reklam getirdi ve 2 dolar ücret istiyor. Minimal Host Blocker işe yaramıyor. Bildiğiniz ++ tweak reklam engelleyici var mı ?
 3. Şimdi yükledim kendi reposundan başarılı bir şekilde respiring attım telefona şimdi appcake 5.5.2.0 sürümünü yükledim herhangi bir sorun yok telefon ip5s 10.2
 4. OTA Disabler tweak kurulu olmasına rağmen 10.2.1 güncellemesini her wifi ye bağlandığımda indirmeye başlıyor. OTA Disablerin kullanımı nasıl bilen var mı ?
 5. Anemone tweakinden Veexillium temasını kurunca oluyor ben şu an kullanıyorum.
 6. CallBar tweakini kaldırdım son olarak bunu yüklemiştim bakalım nasıl bir sonuç alıcam.
 7. Jailbreak yaptıktan ve tweak kurduktan sonra şarjım çok hızlı gitmeye başladı pili değiştireli 1 ay oldu jb yokken şarj çok iyi dayanırdı şimdi geceleri uçak moduna alıp güç tasarrafu moduna alıp telefonu yüzde 95 de bırakıyorum sabah 8 de uyandığımda şarj yüzde 80 yüzde 75 oluyor bunun sebebi çok fazla tweak olduğundan mı yoksa tweaklerden biri yapıyor olabilir mi ?
 8. Yalu CertTime tweak ini yükledim No Cert dedi yalu102 telefonda halen çalışır durumda ama ayarlarda profil de gözükmüyor. Ne olduğunu anlayamadım sanırım sonsuz sertifika bugu yaptım bir şekilde
 9. Hocam 1 uygulamada 1 defa yaptıktan sonra bir daha yaptırmıyor home tuşuna basıp tekrar yapmanız gerekiyor. En son bulduğum sonuç bu
 10. Çözmüştüm tam yaptığımın aynısını yapıyorum bazen oluyor bazen olmuyor
 11. yav bi ben beceremiyom heralde ne yapsam çıkmıyor. az basıyorum çok basıyorum uzun basıyorum kısa basıyorum yumuşak basıyorum sert basıyorum bunları yukarı aşağı sağa sola uyguluyorum çıkmıyor sinir oldum kullanmıyacağım böyle bir tweak Çözdüm hocam hassasiyeti 350 yapıp uygulamanın üst tarafına basılı tutarak tam basılı tutarken hemen bir titreşim geliyor aşağı çekerseniz pencere açılıyor. Ben hep uygulamanın aşağısına ortasına bastım cahillik hiç 3D Touch ımız olmadı