iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

iOSDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

fafu.gndz

iosdelisi üyesi
 • Mesaj sayısı

  127
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı günler

  3

fafu.gndz Hakkında

 • Derece
  Teğmen

Güncel Profil Ziyaretleri

531 profil görüntüleme
 1. @iFenixHocam sorması ayıp ben hala yalu'dayım var mı bundan bi kaçış malum her kapandığında veye unuttuğumda pcye bağlamak gerekiyor.
 2. Teşekkürler, LinkTunesin kapanmasından sonra baya acı çekmiştim bu iyi geldi.
 3. Tethered ve Unthreaded jailbreak deniliyordu sanırım buradan bir fark var mı ? yani ben telefonu kapattığımda jail gidiyor tekrar yalu uygulamasından "Go" demem gerekiyor. Bunun çözümü oldumu
 4. https://github.com/MrBenFTW/C0F3-IPA İyi akşamlar, burada IOS 10-10.3.3 Arası diyor. Bunun yalu ile farkı nedir ?
 5. Yalu ve Cydia'dan farkı nedir bunun ? İlk defa görüyorum böyle bir şey
 6. Touchr, HYI(HackYouriPhone) veya BigBoss dan indirebilirsin ama ben HYI tavsiye ederim daha güncel.
 7. Eğer telefonda jailbreak varsa evet bir hilesi var ama para filan değil sınırsız nitro, diğer yarışçıları dondurma, polis olmaması ve hasar alamam hilesi. İstersen özelden ulaş.
 8. Hiç böyle bir şey olacağı aklıma gelmemişti. Bilgisayara format attım malum yalununda 1 haftalık süresi var. Benim süre bitmiş geçmiş sabahta telefon takılı kaldı resetlemek zorunda kaldım. Açıldı jailbreaksiz malum ilk iş yaluya tıkladım kendini kapatıyor otomatik, eve geldim beta 7 yi indirdim impactor u indirdim telefonu bağladım ipayı yüklemeye çalışıyorum bu developer gmaili daha önceden kullanılmış diyor farklı bir apple hesabıyla denedim bu sefer farklı bir hata verdi. Yardım edebilecek var mı ? EDIT: Hep buraya gelip derdimi yazdıktan sonra çözümü kendi kendime Allah ya bu böyleydi deyip buluyorum Çözüm: Yalu uygulamasını telefondan silip farklı bir Apple hesabı ile tekrar Cydia Impactor dan yüklemekmiş.
 9. Unlimapps ve XAROLD ++ tweakler için reklam getirdi ve 2 dolar ücret istiyor. Minimal Host Blocker işe yaramıyor. Bildiğiniz ++ tweak reklam engelleyici var mı ?
 10. Şimdi yükledim kendi reposundan başarılı bir şekilde respiring attım telefona şimdi appcake 5.5.2.0 sürümünü yükledim herhangi bir sorun yok telefon ip5s 10.2
 11. OTA Disabler tweak kurulu olmasına rağmen 10.2.1 güncellemesini her wifi ye bağlandığımda indirmeye başlıyor. OTA Disablerin kullanımı nasıl bilen var mı ?