iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

FrmDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

Temucin

frmdelisi üyesi
 • Mesaj sayısı

  92
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı günler

  1
 1. https://yalujailbreak.net/dpkg-locked-cydia-error-ios-11/ Burada anlatımı mevcuttur. Çünkü bu JB Untethred değil Semi untethred olduğundan öyle.
 2. TTS Saver uygulaması var Cydia da var,isteyenler Nullpixel reposunda yükleyebilirler.İOS 11.3.1 imzalar kaldirildigi halde o ios surümü kayît edebilirsiniz.Tavsiye ederim mutlaka!
 3. Evet onu sil bende de bu tarz repo vardı ve güncellemeyince sorun yarattı bende o repo yu sildim şuan tam sorunsuz çalışıyor bende
 4. İ terminal App store den yükleyebiliyorsun anlatımı var hatta ama ingilizce. https://yalujailbreak.net/cydia-not-appearing-1131/ buyrun Hard reset yap ve uygulamaları kapatın.Uçak modu açın Wifi kapatın ve sonra tekrar deneyin.
 5. İphone 5S bilirsiniz en eskilerden ama ona rağmen baya stabil ve sorunsuz.Ama yükleme işlemi baya uğraştirdı.Umarım diğer bu forum üyeleride başarılı olur yüklemede.
 6. 30.denemeden sonra pes etmiştim ama sonra MTC Exploit olan geliştiriciler için olaninı denedim bu sefer yapmaya başardım İphone 5S 11.3.1 Jailbreak işlemini.Çok güzel ve stabil çalışmakta memnun oldum.2 sene ara sonra Jailbreak yuzu gördüm .
 7. Merhaba arkadaşlar İphone 5S var 11.3.1 yüklü 20 kere denedim uçak modu açık ve siri kapaliydi.Ancak 1/3 please wait yaziyor sonra cihazi otomatikmen yeniden başlatiyor ama sonuç yok.Yani 2/3 e bile gelmedi.Acaba İphone 5S ve bazı cihazları daha desteklemiyor mu? Ben şuan Electrayı sildim ve Electranın güncellemesini bekleyecem cihazıma Bootlop girmeden JB yapanlara herkese kutlu olsun !
 8. Cydia’nın İOS 11 de çalışması bence büyük bir başaridır ancak hala sorunlar var ve eskisi gibi değil artık Cydia.Coolstar’ın hakkını yememek lazim çok büyük işler yaptı.
 9. Bende İOS 11.2.5 guncellemek zorunda kaldım.Jailbreaki elimizden kaçirdık resmen
 10. Topanga yüklüyse sil eğer hala sorun yaratiyorsa Liberios varsa onuda kökten silmen lazım.
 11. Ios sürümün nedir ?
 12. Usta bazı Twitter de yorumlari okudumda 11.2 için açıklar bulunmuş fakat 11.2.5 ve 11.2.6 ile arasinda fark yok deniliyor ben mecbur kaldigim için iphone 5S 11.0.3 den İOS 11.2.5 e guncellemek zorunda kaldim,ve unarım 11.2.5 expolitler yani açiklar mevcuttur yoksa yine aylar boyunca beklemek zorunda kalacağız