Foruma girişte sıkıntı yaşayan, konulara mesajlara cevap veremeyen üyelerimiz kullandıkları tarayıcının geçmişini(çerezler,önbellek vs) sildikleri takdirde sorun ortadan kalkacaktır.

iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

iOSDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

clarion

iosdelisi üyesi
 • Mesaj sayısı

  53
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı günler

  2
 1. merhaba, ios10 ya da ios 11 kilit ekranındaki bildirimler ios 9.3.3 göre uyarlayabileceğim tweak var mı? notificationsx denedim ama çok başarılı değil. Kilit ekranına gelen bildirimlerin daha küçük olmasını istiyorum aslında
 2. Merhaba, iPad her format sonrası etkinleştirme hatası veriyor. Sadece Udid sertifikası ile etkinleşiyor. Bunu kapatmanın bir yolu yok mu?
 3. PriorityHub2 ALPHA Version : 2.0.1a-2+debug Repo: https://creaturesurvive.github.io/
 4. iOS 10.2 sürümünü Cydia Eraser 0.9.43 ile sorunsuz sıfırladım. Yaptığım İşlemler; Tüm tweakleri kaldırdım. (Icleaner Hariç) Tüm uygulamaları sildim. İcloud'dan ve diğer Apple hesaplarından çıkış yaptım. Icleaner ile kapattığım hizmetleri açtım. Tweak ayalarını sildim ve son bir temizleme yaptım Icleaner'ı kaldırdım. Son olarak Cydia Eraser 0.9.43'ü çalıştırdım ve cihazı sıfırladım. Bu şekilde sorunsuz ve kolay bir sıfırlama yaptım.
 5. Linkteki yöntemle ile operatör versiyonunu güncelleyin. Düzelmese ise Cydia Eraser kullanarak telefonunuzu aynı sürüme sıfırlayabilirsiniz. http://www.iosdelisi.com/topic/4580-jb-cihazlar-için-güncel-operatör-dosyaları-volte-301/ Cydia Impactor'u açtıktan sonra "Xcode" menüsünden, "Revoke Certificates"e tıklayıp yükleme yaparken hata aldığınız Apple ID bilgilerini giriniz. Daha sonra aynı ID ile ipa yüklemesi yapabilirsiniz.
 6. Update: Priority Hub 2.2 Repo: https://apt.enduniverse.com/cydia
 7. Priority Hub 2.2 Repo: https://apt.enduniverse.com/cydia
 8. Watusi 2'nin yeni sürümündeki reklamları kapatabilecek tweak var mı? Minimal Hosts Blocker işe yaramadı.
 9. Afaker 2.0 ios 10 güncellemesi çıktı. Pil seviyesini değiştirme Operatör yazısını değiştirme Uygulama gizleme (Gizlediğiniz uygulamaları Telefon uygulamasından belirlediğiniz kısa kod ile açabilirsiniz.)
 10. TinyBar 0.1.8 ios 10 uyumlu sürümü çıktı. Repo: http://capt.dreamcode.it
 11. StatusVol 2 (0.9-12+debug) ios 10.2'de çalışıyor. Repo: fidele007.github.io Touchable (ios 10) 0.0.2 / VirtualHome alternatifi ( @fwtikozk Bunu deneyebilirsiniz.) Repo: paxcex.github.io