iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

FrmDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

nowadays

frmdelisi üyesi
 • Mesaj sayısı

  263
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı günler

  2

nowadays Hakkında

 • Derece
  Yarbay

Güncel Profil Ziyaretleri

1.018 profil görüntüleme
 1. ios 10.3.1 güncellemesinden sonra telefon uyku moduna geçtiği zaman wifi/4g her iki bağlantı tipinde de internet bağlantısı kopuyor. Bir ayarı var mı ? yoksa hata mı ? bilen varsa yardımlarınızı bekliyorum. @iFenix
 2. Bir yıllık dediniz ya .... bir yıllık olan durum nedir... neyi kaçırdım ben acaba..
 3. Cümleten İyi Bayramlar..... Nice Güzel Bayramlara İnşallah...
 4. Yalan oldu bu jailbreak. Artık yalan haberleri bile dolanmıyo ortalıklarda. Ne olacak bu halimiz ?
 5. İlginiz için teşekkürler. Biraz araştırma yaptım bu sorundan dolayı bi çok kişinin mağdur olduğunu öğrendim. Şimdilik Çözüm apple servis gibi görünüyor.
 6. Hayır hiç bir tamir görmedi.
 7. Merhaba arkadaşlar. 5S telefon ios 8.3 mavi ekran sorunu var. telefon kapanıp tekrar açılıyor açılırken tekrar mavi ekran hatası veriyor. iTunes ile geri yükleme, dfu ve recovery modunda yükleme yaparken telefonu reset atıyor ve açılışında tekrar mavi ekran hatası veriyor ve yükleme yapılamıyor. Çözümü konusunda bilgisi olan var mı ?
 8. Veeeeeeee sonunda çıktı................... diyeceksiniz diye öyle bekleyip duruyoruz.
 9. Bu durum ara ara bizlerinde başına geliyor. herhangi bişey yapmadan durum kendiliğinden düzeliyor. WiFi den bağlanıyorsanız modemi restart yaparak durumu düzeltebileceğinizi düşünüyorum.
 10. Teşekkürler bilgi için.
 11. Eskiden şarj'a çok etkisi oluyordu (ios 8'de) ? Şu an durumu nasıl acaba ? bu konu hakkında bilgisi olan var mı?
 12. Salı günü gelmesiyle alakalı bazı dedikodular var. ve hatta ios 9.2.1 için JB yapıldığı ile ilgili videolar dolaşıyor ortalıkta. bakalım sonuç ne olacak hep birlikte göreceğiz.