iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

FrmDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

Zeftron

Moderatör
 • Mesaj sayısı

  1.241
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı günler

  81

Zeftron Hakkında

 • Derece
  Orgeneral

Güncel Profil Ziyaretleri

6.311 profil görüntüleme
 1. Tamamı büyük harften oluşan kelimelerle cümle kurmayınız burası bir forum !
 2. Bioprotect X http://limneos.net/repo/
 3. LockScreen: LockPlusPro AniTracksBW HomeScreen: SB EW37 (evelyn) XenHTML (Kodlarını kendime göre düzenledim. İndirdiğiniz zaman farklı olacak.) Tema --> Muze 3 Notification labels --> Goodges Diğer tweakler -->Hide Statusbars (Repo:Junesiphone), iconoclasm.
 4. Barrel güncel değil Cylinder kullanabilirsin.
 5. Sanırım Hbang reposunda sorun var eski source ile mevcut olan source çakışıyor gibi repo'yu silmeyi denediniz mi ?
 6. Cihazınızdaki mevcut Electra'yı kaldırın. Cihazınızı yeniden başlatın daha sonra cihazınızdan ignition.fun adresine oradan da electra 1.0.3 MP versiyonunu indirip deneyin.
 7. Delectra: https://github.com/KirovAir/delectra Cyberduck-putty veya başka bir terminal aracıyla ssh file tranfer işlemi yapın. Cihazınıza bağlandıktan sonra kullanıcı adı ve şifrenizi girin daha sonra "/private/var/root" dizinine unjailbreak.sh dosyasını atın. işlem başarılı olduktan sonra "ssh root@cihazınızın_ip_adresi" komutunu girin. sonra tekrar giriş yapmanızı isteyecek "bash ./unjailbreak.sh" komutunu girin. Delectra başarılı olursa cihazınızı yeniden jailbreak yapabilirsiniz. Güvenebileceğin bir site orası coolstar kendi twitter adresinde paylaşmıştı.
 8. Future Restore için Jailbreak yaptıktan sonra "Set Nonce" ayarlamayı unutmayın. (SHSH kaydı gerekli.)
 9. Resimlerdeki saat farklarına dikkatle bakarsanız kendi cihazım da ne kadar denediğimi göreceksinizdir. Henüz bir çözümüm yok maalesef.
 10. 2 Temmuzdaki Project Repo-unclutter (Proje:Temiz Repo) iOS 11-11.3.1 Cydia paketleri(Tweakler vs) Uyumlular mı değiller mi kontrol için link paylaşılmış https://docs.google.com/spreadsheets/d/10cLGau96ptKSjRcPg5tuyuIp5ZoLrlwgQVjypqY_Wsc/edit#gid=0 (bu iletiyi yazarken coolstar ve liam birkaç tweak eklemesi yapıyor.) 3 saat önceki tweet ise AtomDevTeam "Sileo" ile ilgili bir resim. Yanlış çevirmediysem "Sevdiğiniz bir şeyi devrimleştireceğiz. " yazıyor. Sileo hakkında çok bir bilgim yok. İsim olarak sanırım bugün ilk defa duyuruldu. Ama tahminimi merak ederseniz iOS 11.3.1 ile Cydia uyumlu olmadığını biliyoruz. Bir önceki jailbreakte de Cydia fazlasıyla sorun çıkartmıştı. Bence Sileo, Cydia'nın yerini alabilecek bir "package manager" olabilir. 2 temmuzdaki paylaşımında sadece Bigboss/zodttd/modmyi bu 3 repodaki tweaklerin uyumlu olanlarını yazdırmaları, Sileo'ya ios11 ile uyumlu olan paketleri alıp geri kalan eski tweakleri, temaları, çalışmayan paketleri dışarda bırakmak olabilir. Ayrıca Coolstar'ın kişisel repolar hariç diğer repolara karşı olduğunu bir çoğumuz biliyoruz.(Ücretli tweakleri ücretsiz olarak yayınlayan repolar.) Sileo'ya "repo filtresi" getirilebilir mi ? (Bence getirilebilir developerlar'a giriş yetkisi verip repolarını onaylattırabilir hatta bundan aylık kazanç bile sağlanabilir.)Coolstar'dan her şeyi beklemek lazım. Aksi halde Sileo bir tweak ise iOS 11.3.1 için jailbreak bekleyenlere daha jailbreak paylaşılmadan reklamı yapılması ve sürprizler olarak tanıtılması hoş karşılanmayacağını tahmin ediyorlardır.