iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

iOSDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

Zeftron

Moderatör
 • Mesaj sayısı

  1.225
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı günler

  79

3 Takipçiler

Zeftron Hakkında

 • Derece
  Orgeneral

Güncel Profil Ziyaretleri

5.785 profil görüntüleme
 1. Beni çokta cezbetmedi. iOS 11.1 deki bilerek yapılan yavaşlatmalar(Hatta donmalar) ve batarya sıkıntısından sonra telefonu parçaladığım için istediği kadar iyileştirme yapsın... 11.3.1'de kalıp büyük ihtimalle son jailbreaki yükleyeceğim.
 2. 11.1.2 imzalar kapalı olduğu için ios 11.1.2 shsh kaydınız varsa geçebilirsiniz. Futurerestore ile. (iPhone 7 ve altı)
 3. Bu tweak Kontrol Merkezindeki "Kaydırıcılar" da bulunan simgeleri yukarıya taşıyor. Jailbreak Yapmak için Tıklayın Repo: Auxilium Ücret: Ücretsiz.
 4. Lucifers Circle'ın ilk tweaki. Bu tweak ile Kilit Ekranı, SpringBoard ve Kontrol Merkezi'nde değişiklikler yapabiliyorsunuz. Şimdilik basit bir tweak, 10 tane değiştirilebilir özellik barındırıyor. Jailbreak Yapmak için Tıklayın Repo: iDeviceHacked Ücret: Ücretsiz.
 5. Slicey 190 simge ve simge maskelerine sahip. Güncellenmeye devam ediyor. Eğer simgesinin yapılmasını istediğiniz uygulama varsa buradan isteyebilirsiniz. iOS 9 - 11 ile uyumlu. Jailbreak Yapmak için Tıklayın Repo: BigBoss Ücret: Ücretsiz.
 6. iOS 12'nin iPhone 5s gibi eski donanımı aşamalı olarak bitirmesi beklenmiyor. Fransız Blog MacGeneration (Google Translate) tarafından cuma günü, WebKit mesajlarında da değinildiği üzere ilk kez iPhone 5s simulatörü üzerinde çalışan iOS 12 yazılımını taklit eden bir testten bahsetti. 9to5Mac'e göre eğer gözlemlenen raporlar doğruysa iPhone 5s, iPhone 4 ve iPhone 5'e göre 5 yıl boyunca daha fazla güncelleme alacaktır. iOS 12, iPhone 5s'leri kesmese bile gelişmiş iOS 12 özelliklerinin önceki iOS sürümlerinde olduğu gibi desteklemesi beklenmiyor. Örnek olarak, H.265-encoded video kaydetme veya iOS 11.2'deki yeni HEIF görüntü formatında çekim yapma gibi özellikler. ( A10 Fusion +) Bir süre önce Bloomberg'den Mark Gurman, Apple’ın performans ve hata düzeltmelerine odaklanmak için iOS 12 özelliklerini ertelemeye karar verdiğini bildirdi. Aynı şekilde iOS 9 benzer şekilde geliştirilmiş performans ve diğer iyileştirmeler ile karşımıza çıkmıştı. Apple'ın mobil işletim sisteminin bir sonraki iterasyonu olan iOS 12 bu yaz geliştiriciler için daha erken çıkması bekleniyor.
 7. Yukarıdaki gif'ten de görüldüğü gibi bu tweak uygulamalardan SpringBoard'a dönerken güzel bir efekt veriyor. Jailbreak Yapmak için Tıklayın Repo: CydiaGeek Ücret: Ücretsiz.
 8. Bazı insanlar Harita uygulamasını Gece Moduyla kullanmayı daha çok seviyor bu tweak sayesinde Harita uygulamasında Gece Modu sürekli aktif kalıyor. Jailbreak Yapmak için Tıklayın Repo: BigBoss Ücret: Ücretsiz.
 9. Bu tweak NoLargeTitles adlı tweakin tam tersi. iOS 11'deki bütün başlıkları büyük stil ile değiştirir. Jailbreak Yapmak için Tıklayın Repo: BigBoss Ücret: Ücretsiz.
 10. CrashReporterXI nedir? CrashReporterXI, bir kilitlenmenin, donmanın veya çökmenin ayrıntılarını görüntülemek, oluşan kilitlenmenin, donmanın veya çökmenin olası nedenini belirlemek ve bu bilgileri sorumlu geliştiricilere bildirmek için kullanılan bir iOS uygulamasıdır. Not: Bildirimleri henüz desteklemiyor. Eskiden kullananlar hatırlarlar bir kilitlenme, donma veya çökme durumunda uygulama bildirim yolluyordu. Jailbreak Yapmak için Tıklayın Repo: LegitComputerWhisperer Ücret: Ücretsiz. Raporlama Hataları Bu araç açık kaynaklı. Bir hata bulursanız veya istediğiniz bir özellik varsa, lütfen kennytm ile iletişime geçin veya proje sitesi aracılığıyla bir düzeltme eki gönderin.
 11. jailbreak aracı tethered olduğu için her reboot'tan sonra baştan jailbreak yapmalısınız.