iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

iOSDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

Zeftron

Moderatör
 • Mesaj sayısı

  1.202
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı günler

  77

3 Takipçiler

Zeftron Hakkında

 • Derece
  Orgeneral

Güncel Profil Ziyaretleri

5.498 profil görüntüleme
 1. iOS 11 beta sürümü için repo:jontelang
 2. iOS 11'de %100 çalışıyor diyemem ama safe mode'a atmıyor ve herhangi bir çökmeye sebep olmuyor.
 3. -Error, pkgProblemResolver::Resolve generated breaks, this may be caused by held packages. Hatasının çözümü konuya eklendi.
 4. MorePowerOptions, güç menüsüne reboot, respring ve safemode tuşları ekler. Gelecek güncellemede UICache eklenebilir. iOS 9-11.1.2 uyumlu. iPhone X destekli değil. Jailbreak Yapmak için Tıklayın Repo: Seiterseiter Ücret: Ücretsiz.
 5. SugarCane, iOS 11'deki kontrol merkezinde ses seviyesini ve ekran parlaklığını ayarladığımız kaydırıcılara yüzde etiketi ekliyor. Jailbreak Yapmak için Tıklayın Repo: iOS Creatix Ücret: Ücretsiz.
 6. Tweakinjector 1.0.5 ve 1.0.5-1 bazı sorunları var. Yeni güncellemeyi yapmalısınız. Güncelleme yapmadan önce cihazınızı baştan başlatın bu sayede cihazınız unjailbreak olacak daha sonra Electra uygulamasındaki Tweaks anahtarını devre dışı bırakıp tekrardan jailbreak yapın. Rejailbreak yaptıktan sonra Cydia'yı açın ve 1.0.5-2 güncellemesini yükleyin. Reboot ve Rejailbreak yapın.
 7. Reboot atıp tekrar jailbreak yapın. PreferenceLoader paketi yüklü mü cihazınızda ?
 8. Reboot atabiliyor musunuz cihaza ? Jailbreaksiz olarak açılıyor mu?
 9. 11.2.6 için henüz bir jailbreak aracı bulunmamakta.
 10. 1.0.4 Değişiklikler Beta 11'den beri problemli olabilecek tüm XPC kodları kaldırıldı. TCP, UDP ve XPC, MIG ile değiştirildi.(Meridian Ekibinden Psychotea'ya teşekkürler.) Sistem arşivlerinden Güvenli Mod için Tweak Injector'u 1.0.4'e güncellemeniz önerilir.
 11. Badgomizer simge aksesuarlarını kişiselleştirmenizi sağlayan bir tweak. Rozetleri, yeni uygulama noktalarını... Badgomizer ile simgelerinizdeki aksesuarların; Renk Şekil Boyut Pozisyon Rotasyon Saydamlık Kenarlık Parlaklık Değerlerini kendinize göre ayarlayabilir ve yeni bir tema yaratabilirsiniz. iOS 8, 9 ve 10 ile uyumludur. iOS 11 ile de çalışıyor. Jailbreak Yapmak için Tıklayın Repo: BigBoss Ücret: 1.99$