iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

FrmDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

Mavi Korsan

Süper Mod
 • Mesaj sayısı

  1.064
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı günler

  7

3 Takipçiler

Mavi Korsan Hakkında

 • Derece
  Mod

Güncel Profil Ziyaretleri

2.455 profil görüntüleme
 1. Reima комбинезон CYLF.RU Show more!

 2. Apple‘ın eylül ayında satışa sunduğu iPhone 8 birden fazla renk seçeneğine sahip. Ancak tahmin edebileceğiniz üzere kısıtlı renk seçenekleri tüm kullanıcıları memnun etmeyi başaramıyor. Kimileri ise şeffaf bir telefona sahip olmanın hayalini kuruyor. Hazırlanan yeni video dünyanın ilk şeffaf iPhone 8’inin yapım aşamalarını gözler önüne seriyor. Kısaca hatırlatmak gerekire iPhone 8 normalde gümüş, uzay grisi ve yeni altın gibi renk seçenekleriyle geliyor. Normalde JerryRigEverything telefonların şeffaf versiyonlarını hazırlamasıyla tanınıyor. Fakat bu sefer sahneye EverythingApplePro çıkıyor. Şans eseri arka camı zarar görmeden ayrılan iPhone 8’i şeffaf bir hale büründürmek için kolları sıvıyor. iPhone 8’in arka camını kırmadan çıkartmayı başarmak neredeyse imkansız. Fakat bu aşamayı geçtikten bu görevi gerçekleştirmek çok daha kolay bir hal alıyor. Önce bir jilet yardımıyla camdaki boyanın sıyrılması gerekiyor. Bu süreç sırasında Apple logosu ve iPhone yazısına zarar vermemek için ise ekstra çaba harcamak gerekiyor. Özenli çalışmanın sonunda cam tamamen temizleniyor. iPhone 8’in arka yüzeyi ise genellikle metal bir görünüme sahip. Bunu değiştirmek cihazın devrelerini bozmadan pek mümkün görünmüyor. Şeffaf bir hale büründürülen iPhone 8 suya dayanıklılığını tamamen yitiriyor. Cihazın garantisinin bozulmasının yanı sıra kablosuz şarj teknolojisinden de yararlanamıyorsunuz.
 3. Pc içinde firefox quantum u tavsiye ederim
 4. JP Morgan’ın analistlerinden Rod Hall müşterileri için bir araştırma notu paylaştı. Not, Apple’ın tedarik zincirine ait son analizlere sahip ve iPhone 8’in satış tahminlerini, özelliklerini ve fiyat bilgisi hakkında bilgi veriyor. Samsung’un iki gün önce Galaxy S8’i tanıtmasından sonra gelen bu araştırma notunda, mevcut tedarik zinciri bilgilerine dayanılarak Apple’ın iPhone 8’de yer vereceği OLED ekranın Galaxy S8’inkinden daha az kavisli olacağını ve dolayısıyla uçtan uca ekran özelliğinden kısmen yoksun olacağı yer alıyor. iPhone 8’in fiyat etiketiyle de ilgili bazı bilgiler paylaşan analist, en yeni iPhone modelinin fiyatının 1.000 dolar veya daha fazla olacağını iddia ediyor. Yani bir Galaxy S8’e göre daha pahalı iPhone modeli ile karşı karşıya kalabiliriz (Galaxy S8 ve S8 Plus Türkiye Fiyatı). iPhone 8’in şimdiye kadarki en pahalı iPhone olmasıyla birlikte diğer iPhone modellerinin de fiyatını etkileyeceği görüşünü savunan analist, iPhone 8 ile birlikte tanıtılması beklenen iPhone 7s ve 7s Plus’ın da yüksek fiyatlarla geleceğini belirtiyor. Analist iPhone 7s ve 7s Plus için herhangi bir tahmini rakam belirtmiyor. Araştırma notunda ayrıca üst seviye iPhone modellerinin (Plus) 3GB RAM yapılandırması ile kalacağı raporda vurgulanıyor. Analist, Apple’ın 2018 itibariyle 245 – 260 milyon iPhone satışı yapacağı görüşünü yineliyor. iPhone 8’in şimdiye kadarki en pahalı iPhone modeli olacak olmasının temel nedeni ise tümüyle yenilenen tasarımı ve diğer donanımsal özellikleri olarak araştırma notunda yer alıyor. Bu detayla birlikte analist, iPhone 8’in yeni iPhone tasarımına sahip olacağını doğrulamış oluyor.
 5. çok pahalı olmasaydı mesela 3500 TL gibi bir fiyata çıkmış olsaydı almayı düşünmüyordum ama artık iPhone 8 bekleyeceğim anlaşılan
 6. bende indirdim ve çok hızlı çalışıyor efektlerden kaynaklı olabilir belki ama yine de hızlı.
 7. 5S için indiriyorum bende GSM olanı. kullananlar şuanda genel olarak memnun gördüm
 8. şarj aleti değişecektir usb-c kısmı şarj aletine takılacaktır. bir ucu lightning bir ucu usb-c olacak. böylece mac ile bağlantı kablosu da ortaya çıkacaktır.
 9. S8 Alırım diyordum ama bu gidişle i8 i bekleyeceğiz sanırım.
 10. Bütün hantallığından kurtulmuş olarak da yorumlayabiliriz bence.
 11. Anlaşılan artık ben iphone alamayacağım. nerdeyse 4000 lira bir telefona vermek akıl karı değil. samsung s8 edge eğer fiyatta uçmazsa 5S den ona geçiş yapabilirim. nasip bekleyip göreceğiz
 12. 420 liraya New York seyahati... Şaşırdınız mı? Şaşırmayın, artık gerçek. Apple, bugün Türkiye'deki iPhone fiyatlarına büyük oranda zam yaptı. En pahalı iPhone 7 Plus'u Türkiye'den almak yerine, cihazın fiyatı üzerine 420 TL daha ödeyerek New York'u günü birlik gezebilir ve telefonu Manhattan'daki Apple Store'dan alabilirsiniz. 59 PAYLAŞIM Apple iPhone fiyatlarına zam yaptı. Böylece en pahalı iPhone 7 plus fiyatı 5 bin 449 TL’ye (1434 dolar) çıktı. Böylece Türkiye, dünya üzerinde Apple Store olup da iPhone’un en pahalı satıldığı ülke konumunu pekiştirdi. Peki hali hazırda pasaportu ve ABD vizesi olan biri, en yakın uçakla New York’a gitse ve iPhone’u buradan değil de anavatanı ABD’den alıp dönse kaç para öder? Sozcu.com.tr olarak bu sorunun cevabını sizin için araştırdık. Ünlü Empire State binası KIEV AKTARMALI GÜNÜ BİRLİK GİDİŞ DÖNÜŞ Ocak ya da Şubat ayı içerisinde bir gün geçirecek kadar vakit sağlayan günü birlik New York’a ekonomi sınıfı en ucuz gidiş dönüş bileti Sky Scanner internet sitesinde yaklaşık 485 dolar (1840 TL). Ukrayna Havayolları’na ait Kiev aktarmalı giden uçak sabah 06:55’te İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan kalkıp saat 13.45’te New York JFK Havaliman’na varıyor. Dönüş uçağı ise 00:30’da. Yani telefonu almak ve New York’u dolaşmak için yaklaşık 10 saat 45 dakika zaman var. UYGUN FİYATLI BİLETLER DE VAR ANCAK… Daha uygun fiyatlı biletler de bulunuyor. Ancak bu biletlerden bazılarında aktarma sayısı fazla olduğundan yolculuk süresi çok uzun (30 saatlik yolculuk süresi), bazılarında New York merkezine gidip dönmek için süre yetersiz (Air Arabia Morocco). British Airways ya da KLM gibi havayolu şirketlerinde gidiş – dönüş 400 dolara bilet bulunabiliyor ancak bu biletler günübirlik değil ve New York’ta en az bir hafta konaklamak gerekiyor. JFK Havalimanı’ndan Manhattan Apple Store’a gidişi gösteren tren haritası NEW YORK’TA BİR GÜN Havalimanına varıldığında New York’un Manhattan adasındaki ünlü Apple Store’a gidiş, 2 trenle toplam 10.50 dolar ödeyerek 1 saat 20 dakika sürüyor. Manhattan 5. Cadde’deki Apple Store’da 949 dolar (3606 TL) ödenerek 256 GB iPhone 7 Plus alınabiliyor. New York’ta ortalama bir Mc Donald’s menüsü 7 dolar, 1 pet şişe su 1 dolar, 1 kutu kola 1,5 dolar. New York Apple Store New York’un simgelerinden Empire State binası, Broadway tiyatrosu, Central Park gibi yerler, Apple Store’un yakınlarında bulunuyor. Buna göre havalimanından Apple Store’a gidiş – dönüş, 2 öğün yemek, içecek ve metro ile Manhattan’da gezi ile New York’ta bir günlük yaklaşık 50 dolar harcanıyor. Böylece New York’a günübirlik iPhone 7 Plus alıp dönmek 1505 dolar (5720 TL) tutuyor. Ünlü Central Park Bu fiyata 150 TL cihaz kayıt bedeli de eklenince toplam fiyat 5870 TL ediyor. Türkiye’de 256 GB iPhone Plus fiyatı 5449 TL. Buradan cihazı almak yerine yaklaşık 420 TL daha ödeyerek cihaz New York’a gidip alınabiliyor üstüne New York’un merkezi de gezilebilip ve aynı gün dönülebiliyor.
 13. Evet 24.bölümde trafo yanında bize öldü hissi verilmişti fakat patlama anı gösterilmemişti. 22.bölümde de temsili mezarı başında toplanmışlardı diğerleri. muhtemelen yaralı kurtuldu ve ceza evinde olduğu şeklinde bir başlangıç ile geri dönecektir.