iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

iOSDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

iFenix

Administrators
 • Mesaj sayısı

  7.844
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı günler

  528

iFenix Hakkında

 • Derece
  Admin

Güncel Profil Ziyaretleri

10.473 profil görüntüleme
 1. iOS 12 şuan için beta'da haliyle açığın kapanmasını istemiyorlar onun öncesinde Coolstar Electra için 11.2 - 11.3.1 versiyonlar arasına Jailbreak sunacak. Yani iOS 12 Beta'da olan bir sürüm için Jailbreak çıkması biraz abes kaçacaktır. Konferans sonrasında gösterildi zaten Jailbreak yapıldığına dair.
 2. Eğer kapatılmaz ise Şuan 11.3.1 ve öncesi için Cydia ve yamalar sorunsuz çalışıyormuş sanırım son rötuşlar yapılıyor
 3. Şuan neredeyse tüm açıklar Ian Beer tarafından yayınlandı. Manuel olarak root erişimi sağlanıyor. Coolstar'da sitesinde güncelleme yapmıştı Electra'nın 11.3.1 ve öncesi için Jailbreak yayınlayacağını yani 1-2 hafta sürmez umarım.
 4. iOS 11.4 - 1 Jailbreak Hakkında Gelişmeler!! Evet arkadaşlar 11.2 - 11.3.1 Jailbreak yakınımızda iken. Bir sevindirici haber ise iOS 11.4 sürümüne Jailbreak yapıldığı ve video eşliğinde gösterildiğini sizlere iletmek istedim. Bir çoğumuz Jailbreak öldü ölecek derken her geçen gün açıklar bulunmaya ve Jailbreak işlemlerinin böylece devam edeceğini herkes hemfikir olmuş durumda. Eskiye nazaran baktığımızda Zorlaşan Jailbreak işlemleri ve daha uzun süreçlere kadar çalışma yapılması gerektiğini biliyoruz. Hacker'lar her ne kadar Apple'ın cihazlarında macOS / iOS / WatchOS hakkında açıklar bulsada. Çıkan bir Exploit'e Apple hemen bir sonra ki sürümde önlemlerini alıyorlar. Richard Zhu Twitter'dan iOS 11.4 için Jailbreak yapıldığına dair video çekmiş ve kanıtlamıştı. Terminal üzerinden ise hiçbir fake olmadığını bizzat gösterdi. iOS 12 Jailbreak Demo :
 5. Just Cause 4 için 14 Dakikalık Oynanış Videosu OfficialNerdCubed YouTube kanalı, Microsoft'un E3 2018 basın konferansı esnasında resmi olarak duyurulan Just Cause 4 için 14 dakikalık oynanış videosu paylaştı. Just Cause 4, 4 Aralık'ta PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak. Oynanış videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.
 6. Resident Evil 2 için 10 Dakikalık Oynanış Videosu Capcom, PlayStation canlı yayını esnasında Resident Evil 2 remake için 10 dakikalık oynanış videosu paylaştı. Resident Evil 2, 25 Ocak 2019'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak. Oynanış videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.
 7. Cyberpunk 2077 Ekran Görüntüleri
 8. Cyberpunk 2077 Birinci Şahıs Rol Yapma Oyunu Gamespot'ın canlı yayınına konuk olan CD Projekt RED Cyberpunk 2077 hakkında birçok yeni bilgi paylaştı. Detaylar maddeler halinde şu şekilde: - CD Projekt RED oyunu "first-person RPG." olarak tanımladı. - Oynanış birinci şahıs olacak ancak ara sahne girdiğinde üçüncü şahıs kamera açısına dönecek. Ayrıca araç sürerken birinci şahıs ile üçüncü şahıs arasında geçiş yapılabilecek. - Oyun shooter ögelerine sahip bir rol yapma oyunu, rol yapma ögelerine sahip bir shooter oyunu değil. Yani oyunun ana türü RPG. - Ana karakterin ismi V. Ana karakteri erkek ya da kadın seçebilirsiniz. - V'nin hem erkek hem kadın olarak seslendirmesi yapıldı. V'nin kişiliği oyuncu tarafından şekillendirilecek. Arka plan hikayesi ve etkileşimler V'nin kişiliğinin şekillendirilmesinde rol oynar. - Detaylı karakter oluşturma sistemi (Cinsiyet, görünüş, arka plan hikayesi vs.) - Oyunun başında sınıf seçimi yapmak yok. Sınıf sistemi oyun içindeki seçimlerinize dayalı olacak ve sınıfları kombinleyebilirsiniz. - Oyunun başında yükseltmek için size sunulacak özellikler: Strength, Constitution, Intelligence, Reflexes, Tech ve Cool. Bunlar direkt olarak Cyberpunk 2020 masa oyunundan alındı. - Oyunda Cyberpunk 2020 masa oyunundan karakterler de yer alacak. - Gece gündüz döngüsü ve hava koşulları var. - The Witcher 3'teki hikaye ve görev sistemi benzer bir şekilde Cyberpunk'a uygulandı. - Seçimler ve bunların getirdiği sonuçlar çok büyük. - CD Projekt RED ayrıca Cyberpunk'ı "olgun kitlelere yönelik olgun bir deneyim" olarak tanımladı. - The Witcher'da olduğu gibi, NPC'lerden görevler alırsınız ve konuşmalar sırasında diyalog seçenekleri vardır. - Savaş sistemi hem ateşli silahları hem de yakın dövüşü kapsıyor. Silah tipleri güçlü silahlar, teknolojik silahlar ve akıllı silahlar. -Bir düşman ile savaşa girdiğinizde yapay zekanın ismi, can barı ve seviyesi üzerinde görünür. Bazı düşmanların seviyeler yerine soru işareti var, muhtemelen sizden daha yüksek bir seviyede oldukları anlamına gelir. - Savaş sırasında düşmana ne kadar hasar verdiğiniz belirtiliyor. - Zamanı yavaşlatmaya yarayan bir bullet-time sistemi mevcut. - Oyun açık dünya ve Night City adlı şehir San Francisco ile Los Angeles'tan esinlenerek tasarlanmış. Şehir 6 bölgeden oluşuyor ve her bir bölge kendine özgü. - CD Projekt RED The Witcher 3'ün yatay olarak büyük olduğunu belirtirken Cyberpunk 2077'nin dikey olarak büyük olduğunu belirtti. - Bu açıklama ile ilgili olarak, binalara girebileceksiniz ve mega binalarda birden fazla kat olacak ve tek bir bina içerisinde dahi keşfedilecek çok sayıda şey olacak. Cyberpunk 2077 PlayStation 4, Xbox One ve PC için geliştiriliyor. Çıkış tarihi açıklanmadı.
 9. Spider-Man için 10 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı Sony Interactive Entertainment ve Insomniac Games Spider-Man oyunu için 10 dakikalık yeni bir oynanış videosu paylaştı.
 10. Metro Exodus için 17 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı Deep Silver, Metro: Exodus için 17 dakika uzunluğunda yeni bir oynanış videosu yayınladı. Metro: Exodus 22 Şubat 2019'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak. Yıl 2036. Nükleer savaş dünyayı harap ettikten çeyrek yüzyıl sonra hayatta kalan birkaç bin kişi Metro tünellerinde Moskova'nın yıkıntıları arasından hayata sarılıyor. Zehirli elementlere karşı mücadele ettiler, mutasyona uğramış yaratıklar ve paranormal dehşetlerle savaştılar ve iç savaşın hiddetine maruz kaldılar. Fakat şimdi Artyom olarak, Metro'dan kaçıp felaket sonrası Rusya'dan Doğu'da yeni bir yaşam arayışına uzanan inanılmaz kıtalar arası bir yolculuk süren Spartan Rangers grubuna liderlik etmelisin. Oynanış videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.
 11. Soulcalibur VI 19 Ekim'de Çıkacak Bandai Namco, Soulcalibur VI için çıkış tarihi verdi ve oyunun hikaye fragmanını yayınladı. 19 Ekim'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak. Amerika için Koleksiyoncu Sürümü ($149.99)