Foruma girişte sıkıntı yaşayan, konulara mesajlara cevap veremeyen üyelerimiz kullandıkları tarayıcının geçmişini(çerezler,önbellek vs) sildikleri takdirde sorun ortadan kalkacaktır.

iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

iOSDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

iFenix

Administrators
 • Mesaj sayısı

  7.274
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı günler

  469

iFenix Hakkında

 • Derece
  Admin

Güncel Profil Ziyaretleri

8.571 profil görüntüleme
 1. Hocam şuanki Jailbreak 11.1.2 için çalışmalar yani Siz sürüm yükseltseniz iOS 11.2 versiyonuna geçebilirsiniz malesef.. Şuan ki sürümünüz de kalmanız akılcı olacaktır..
 2. Arkadaşlar Cihazınızda bulunsun ancak Bazı sistem dosyalarında değiştirme yapmanızı önermem Bir çok kişi elinde sürümden olduğu için dikkat etmeniz gerekmektedir.. bir kaç gün sonra SSH + Cydia Entegre Edilip zaten sunulacaktır bu kadar beklediniz biraz daha bekleseniz sorun olmayacaktır sizin açınızdan
 3. iOS 11.1.2 ve aşağısı için Jailbreak görme ihtimali yüksek ama 11.2 - 11.2.1 için aynı şey biraz zor gibi..
 4. Aynen öyle Baktılar 11.1.2 İçin Jailbreak sunulacak bunlarda hemen kolları sıvayıp bir üst sürüm olan 11.2 - 11.2.1 sürümlerine JB yapıp piyasaya gösterdiler.. Reklamın iyisi kötüsü olmaz iyi prim yapacakları aşikar
 5. Alibaba Pandora Labs başkanı Song Yang bu ihtimali biraz zorlaştırıyor yayınlamayı şuanlık düşünmediklerini dile getirmiş.
 6. Güzel bir haber var sanki TypeStatus Tweaki iPhone X için geliyormuş bu da demek oluyor ki Jailbreak yakındır
 7. Uyarılarda bulundum ancak bazıları dikkate aldı bazıları almadı, Apple bu serzenişe de cevapsız kalmadı haliyle kapadı hemen
 8. Ben iOS 11.1.2 Sürümündeyim imzalar kapanmadan 4-5 saat önce tertemiz restore etmiştim cihazı..:) iOS 11.2 Final sürümü imzası açık.
 9. Şuan için yok malesef ama ilerleyen zamanlarda 11.2 - 11.2.1 için Jailbreak öngörülebilir.. Hatta haberini bile yapmışlardı alibaba güvenlik açıkları bulan grup ancak Jb yayınlarlar mı yayınlamazlar mı bilinmez..
 10. iOS 11.2 - 11.2.1 Untethered Jailbreak Yapıldı! Çinli şirket Alibaba’nın güvenlik araştırmacıları, iOS 11.2.1 jailbreak çalışmalarının başarılı olduğunu ve iPhone X‘u jailbreak yaptıklarını açıkladılar. iOS 11.2 ve iOS 11.2.1 jailbreak yapılabiliyor! Jailbreak dünyasının umutlarını kaybetiği günlerde sevindirici haber Alibaba Pandora Labs’tan geldi. İlk olarak iOS 11.2’yi jailbreak yaptıklarını açıklayan ekip, bu açığın son iOS versiyonunda da devam ettiğini belirtiyor. Alibaba Pandora Labs başkanı Song Yang iOS 11.2.1 yüklü iPhone X’a Cydia’yı başarı ile yüklediklerini söylüyor. Yani Apple yeni iOS sürümleri yayınlasa bile jailbreak yapılabilen iki sürüm mevcut olacak. Alibaba ekibinin yönteminin untethered jailbreak olması da sevindirici bir haber. İşin kötü olan tarafı Pandora Labs’ın bulgularını kamuya açıklamak gibi bir niyetinin olmaması. Ekip blog yazılarında bu çalışmanın sadece güvenlik araştırması amaçlı olduğunu belirtiyor. Yani herhangi bir jailbreak aracı yayınlama gibi bir düşünceleri yok. Alibaba’nın jailbreakinin başarılı bir şekilde tamamlanmasıyla ilgili haberi, Google Project Zero araştırmacısı Ian Beer tarafından yapılan duyurunun ardından geldi. Ian Beer, iOS 11.1.2‘de bir açık bulduğunu ve bu açığın iOS 11’in jailbreak yapılmasının yolunu açtığını açıklamıştı. Pandora Labs‘ın keşfettiği açık jailbreak ile ilgilenen geliştiricilere bir şekilde ulaşırsa iOS 11.2.1 jailbreak için iyi haberler gelebilir. Aksi halde Google Project Zero’nun iOS 11.1.2 için jailbreak aracı çıkarmasını beklemek mantıklı değil. Çünkü Apple şu anda iOS 11.1.2’yi imzalamayı durdurdu. Ayrıca Ian Beer ve ekibinin bulduğu birçok açık iOS 11.2 ile birlikte kapanmış durumda.
 11. iOS 10.3.3 Jailbreak 32-Bit Cihazlar için çok yakında!! Yine bir Tihmstar yapımı