iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

iOSDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

SelameTR

iosdelisi üyesi
 • Mesaj sayısı

  203
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı günler

  6

SelameTR Hakkında

 • Derece
  Yüzbaşı

Güncel Profil Ziyaretleri

1.351 profil görüntüleme
 1. Arkadaşlar bazı tweakları yüklediğim zaman jb yi kaybediyorum cydia duruyor ama kullanamıyorum tekrardan jb yapmam gerekiyor. Bi çözüm bi yolu var mıdır bu işin.
 2. Arkadaşlar 11.3 e uygulayabilir miyiz ? 5 10 kere denedim ama başarılı olamadım Uygulayabiliyoruz arkadaşlar başarılı yaklaşık iki yıl aradan sonra tekrardan piyasadayım
 3. 950 dolara satılan Note 8 Türkiyede 5000 lira bu da demek oluyor ki 5000 5500 tl gibi bir fiyat bizi bekliyor. Şaka gibi daha geçen yıl 6000 liraya MacBook Pro almıştım
 4. Boşuna apple apple bi yerlerimizi yırtmıyoruz. Adamlar yapıyor.
 5. 8.4 jb sürümünden sıkılıp 10.3.1 e geçtim. Arada uçurum var jb de çıksa tadından yenmez
 6. İyi güzel yapmışlar ama Hızlı ve Öfkeli 7 nin tadı çok başkaydı. Şahsen benim beklentimi karşılamadı.
 7. Whatsap bildirim seslerini değiştirmek için bir tweak varmı arkadaşlar sürüm 8.4
 8. Cydia alternatifi mi? daha neler görecek bu gözler
 9. Boş beleş şeylerle uğraşacaklarına adam akıllı bir telefon yapsınlar. Çıkardıkları telefonlara baktım neden battıklarını şimdi daha iyi anladım. Bir zamanların efsanevi telefonun 2017 modeline bak. Kim bu telefonu niye alsın ?
 10. Kullanışlı ios 8 uyumu olaydı iyiydi
 11. En temizi cihazı restore etmek
 12. Her şeyi kuralına göre yaparsak müzik, film ve oyunlar için cebimizden aylık ortalama 300 400 lira para çıkar. Çok para çook.
 13. Hadi İphone'ların fiyatını arttırdınız maclerden ne istediniz macbook alacaktım 1200 1300 tl zarardayım şuan
 14. Önerin için teşekkür ederim. Bu dönem 8 yıllık bilgisayarıma matlab kurarak programlamaya başladım. Bahsettiğim özellikteki bilgisayarlar için matlab çerez niyetine olacaktır. Bu arada okul visual studio da veriyor . Yanılmıyorsam windows 7,8,10 sürümlerini de veriyor dediğim gibi lisans konusunun sıkıntı olacağını sanmıyorum. Gönlüm mac istiyor ama profesyonel anlamada hangisi bana daha faydalı olur orasına karar veremiyorum.
 15. Okul anti virüs progamına kadar tüm programları karşılıyor o taraftan sıkıntı olacağını sanmıyorum. Profesyonel anlamda hangisi işimi daha kolay görür onun ikileminde kaldım Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi