Foruma girişte sıkıntı yaşayan, konulara mesajlara cevap veremeyen üyelerimiz kullandıkları tarayıcının geçmişini(çerezler,önbellek vs) sildikleri takdirde sorun ortadan kalkacaktır.

iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

iOSDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

3rky3zc

iosdelisi üyesi
 • Mesaj sayısı

  121
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı günler

  3
 1. Jailbreak olmadan düşürebildiniz mi?
 2. Cydia impactorden yükledim direk kod yazmaya gerek yok.
 3. CoolBooter yüklemenin zamanı geldi bi deneyelim bakalım sonuç ne olacak.
 4. iPhone 5 9.3.3 de sonuç başarılı teşekkürler
 5. Geçen home depot olanı denedim sonuç alamadım. Yine aynı geliştiriciden farklı isimde çıkmış hocam. Bakalım bundan sonuç alabilecek miyiz? Bu arada cihazım iphone 5 global
 6. FlipControlCenter hiç stabil çalışmıyor. a3 tweaks eklentilerini geç güncelliyo. Polus auxo gibi nimetlerden geç faydalanıyoruz ne yazık ki.
 7. Ekledim ve yükledim hocam teşekkür ederim. Bi an önce şu tweakler güncellense yahu.
 8. Cydia sekmesindeki hesabımı yönet dahil bütün seçenekler çalışmıyor bende. Aynı sorunu olan var mı?
 9. Hocam bugünlerde 32 bit cihazlar için ios 9.x jailbreak çıktığı haberi yapıldı ve çalıştığı söylendi. Burdan yola çıkarak, çıkmaz diyemeyiz ama çıkarsa da bu baya zaman alacağı aşikar.
 10. 6s de İOS 10.2 Jailbreak başarılı. Umarım tez zamanda diğer cihazları da kapsar fazla beklemeyiz.
 11. Artık jailbreakin de ticari oyunların bi parçası olduğunu üzülerek gelmiş bulunuyoruz. Bu çok üzücü bi durum. 9.3.3 le bunu zaten ufaktan sinyallerini vermişlerdi. Apple demek istiyor ki; "ya benimle birlikte ticari politika oyununu oyna ya da sana açık kaynak kodu yok!" şeklinde. Yakında bu bu iş paraya dökülmesse şaşırmayın.
 12. Hayırlı olsun. Umarım tüm cihazları desteklerde herkesin yüzü güler.