Foruma girişte sıkıntı yaşayan, konulara mesajlara cevap veremeyen üyelerimiz kullandıkları tarayıcının geçmişini(çerezler,önbellek vs) sildikleri takdirde sorun ortadan kalkacaktır.

iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

iOSDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

3rky3zc

iosdelisi üyesi
 • Mesaj sayısı

  129
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı günler

  4

3rky3zc Hakkında

 • Derece
  Teğmen

Güncel Profil Ziyaretleri

857 profil görüntüleme
 1. AdBlock . Mobil ağda da wifide de çalışıyor. Çok etkili bi uygulama.
 2. Arkadaşlar merhaba ; Bilmeyenler için Appdb, crackli ios ve patchenmiş bi çok uygulamaları içinde barındıran iosemus tarzında bi paylaşma sitesidir. Durum şöyle bu sitenin çalışma şekli referans üzerine çalışıyor. Belli bi referans seviyesine ulaştığınız zaman indirilebilir içerikler kullanıma açılıyor. Diğer paralı crackli uygulama sistemlerinden farkı bu. Yani sizden ücret talep etmiyor. Diğer bi çalışma şekli çekiliş üzerine galiba. Belli aralıklarda twitter hesaplarından açıklayarak rastgele 1 yada 2 üye belirleyerek pro kullanımına açıyorlar. Ben de istiyorum ki aramızda hiyerarşi oluşturarak referans linkimizi buraya bırakalım ve paylaşım ağı oluşturalım. Ben de referans linkimi buraya bırakıyorum ve ağı başlatıyorum. Referans Linkim
 3. 8.4 üzeri oluyor galiba ifunboxda
 4. Telefonda yüklü olmayan os sürümlerini nasıl alıyoruz peki hocam? @iFenix
 5. Ben beceremedim hocam nasıl yüklüyolar. cmd zip yapıp yi unzip yaptım ordaki ipayı ifunboxla cihaza atayım dedim olmadı. İmpactor lada kurmuyor, devoloper hatası veriyo ):
 6. Extender ipa si jailbreak olmadan yüklenmiyor galiba. Her defasında hata alıyorum yüklerken. İmpactorle yüklenmiyor. İfunbox la da sonuç alamadım. Biraz saçma olmamış mı çalışma mantığı. Zaten jailbreak li olmayan cihazlara yüklenmesi gerekmiyor mu jailbreak yapmak için.
 7. Jailbreak olmadan düşürebildiniz mi?
 8. Cydia impactorden yükledim direk kod yazmaya gerek yok.
 9. CoolBooter yüklemenin zamanı geldi bi deneyelim bakalım sonuç ne olacak.
 10. iPhone 5 9.3.3 de sonuç başarılı teşekkürler
 11. Geçen home depot olanı denedim sonuç alamadım. Yine aynı geliştiriciden farklı isimde çıkmış hocam. Bakalım bundan sonuç alabilecek miyiz? Bu arada cihazım iphone 5 global
 12. FlipControlCenter hiç stabil çalışmıyor. a3 tweaks eklentilerini geç güncelliyo. Polus auxo gibi nimetlerden geç faydalanıyoruz ne yazık ki.
 13. Ekledim ve yükledim hocam teşekkür ederim. Bi an önce şu tweakler güncellense yahu.