Foruma girişte sıkıntı yaşayan, konulara mesajlara cevap veremeyen üyelerimiz kullandıkları tarayıcının geçmişini(çerezler,önbellek vs) sildikleri takdirde sorun ortadan kalkacaktır.

iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

iOSDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

3rky3zc

iosdelisi üyesi
 • Mesaj sayısı

  148
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı günler

  5

3rky3zc Hakkında

 • Derece
  Teğmen

Güncel Profil Ziyaretleri

1.034 profil görüntüleme
 1. Evet maalesef kalkmış hocam. Ticari hamle gibime geldi bana. Artık home tuşu fiziksel olmadığı için yeni nesillerde koyma gereği duymamışlar. Eski nesil umurlarında olmadığı için. İmzalar açıkken 10.3.3 e dönün bence.
 2. Öyleyse hayal kırıklığı olur cidden
 3. Tihmstarı tebrik etmek lazım bravo kendisine iPhone 5 ler için şuan için sorun çıkarmaktaymış bilginize
 4. Premium üyeliğe sahip olmak gerek jb şart değil. Ya da impactor le kurmanız gerek.
 5. Adblock Mobile — best Ad Blocker to block ads by Jennifer Hernandez https://itunes.apple.com/us/app/adblock-mobile-best-ad-blocker-to-block-ads/id1121734569?mt=8
 6. Eraseri kullanmaktan başka yapacak bi şey yok gibi duruyor malesef.
 7. Bu tweake ihtiyacınız var. https://cydia.saurik.com/package/com.saurik.afc2d/
 8. Bezildi artık boş boş paylaşımlara. İcraat yok fotoğraf çok lanet olsun size
 9. AppAdmin diye bi tweak var. Uygulamaların eski sürümünü indirebiliyosun. 6 ya da 7 ye downgrade edin sonra o tweaki deneyin.
 10. Niye böyle bi şey istiyosunuz. iOS 9 sürümünün en stabil olanı 9.3.5 zaten. Bunun için shsh gerek o da kesin değil. Apple açığı kapattı sanırım.
 11. Gerçekten hayret verici. Stefan esser in izni olmadan yayınlandığı söyleniyor.:) Çok güldüm buna
 12. Şuan revoked olmuş yani apple sertifikayı iptal etmiş. İlerleyen saatlerde yine deneyin. Tweakboxda cihaza profil yüklüyosunuz, apvalleyde normal app yükler gibi.
 13. https://appvalley.vip/ https://www.tweakboxapp.com/ Bunlar yardımcı olur. Bu yardımcılar direk ota üzerinden indirir impactore gerek kalmaz. Extenderi ben cihaza kuramadım hocam bilemiyorum malesef.