Foruma girişte sıkıntı yaşayan, konulara mesajlara cevap veremeyen üyelerimiz kullandıkları tarayıcının geçmişini(çerezler,önbellek vs) sildikleri takdirde sorun ortadan kalkacaktır.

iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

iOSDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

3rky3zc

iosdelisi üyesi
 • Mesaj sayısı

  108
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı günler

  3

3rky3zc Hakkında

 • Derece
  Teğmen
 • Doğum Günü 26-07-1994
 1. Artık jailbreakin de ticari oyunların bi parçası olduğunu üzülerek gelmiş bulunuyoruz. Bu çok üzücü bi durum. 9.3.3 le bunu zaten ufaktan sinyallerini vermişlerdi. Apple demek istiyor ki; "ya benimle birlikte ticari politika oyununu oyna ya da sana açık kaynak kodu yok!" şeklinde. Yakında bu bu iş paraya dökülmesse şaşırmayın.
 2. Hayırlı olsun. Umarım tüm cihazları desteklerde herkesin yüzü güler.
 3. Hocam diğer yayınlanan ipa lardan farkı nedir acaba. 9.3.3 de sonuç veriyo mu?
 4. Xcode vardı aslında da memlekette kaldı mac. Şansımıza artık. Bi önce çıkması dileğiyle. :)
 5. İPA dosyasından malesef sonuç alamadım hocam. Aracı beklemekten başka çaremiz yok gibi. Bu arada uygulamada 9.3.1 için yazıyodu. Sizin paylaştığınız resim daha farklı sürüm yazıyo. Kaç tane exploit paylaşılmış muamma.
 6. rt lemişsiniz hocam Twitter da. Gördüm, teşekkür ederim. Yarın deneyeceğim. :)
 7. iphone 5 için sadece 9.3.1 için mi geçerli yani, burdan bunu mu anlıyoruz. :)
 8. Güncellenmiş hali galiba redditte paylaşılan xcode dosyaları. Dolayısıyla sizin paylaştığınız ipa dosyası iş görür mü iphone 5 9.3.3 de acaba?
 9. Evet benim de gözüme ilişti. Xcode gerekiyor galiba yüklemek için. Paylaştığınız ipa dosyası bütün sürümleri kapsıyo mu acaba, impactorle yükleyebilir miyiz? Altımda deneyeceğim pc yok şuan, o yüzden bu kadar soru soruyorum hocam. :)
 10. Hocam alttaki linkte github üzerinden yayınlamışlar galiba. Nasıl kuruluyo acaba, sonuca ulaşabilir miyiz? https://www.reddit.com/r/jailbreak/comments/5i4j6f/release_trident_jailbreak_for_some_32bit_devices/?ref=share&ref_source=twitter
 11. Şuan impactor üzerinden ipayla yapılıyo galiba hocam 9.3.4 de sadece. Aracı pangu mu yayınlayacak, ne zaman yayınlamayı düşünüyolar. Gündemden çok uzağım hiç takip edemiyorum.
 12. Araçla birlikte mi bütün sürümleri kapsayacak acaba. Zaten tedesco aylar öncesinde 32 bit cihazların jail bekleyenler için 9.3.3 de kalmalarını söylemişti. :)