iOSDelisi'ne Hoş Geldiniz.

iOSDelisi.com'a tekrar hoşgeldiniz bizlere destek olabilmek için 10 saniyenizi ayırarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

Başarılı Kullanıcılar


Popüler İçerik

En çok beğenilen içerik 18-07-2018 Her alanda gösteriliyor.

 1. bir türlü çözemedim yardımcı olacak varmı cydia could not open file var lib dpkg status open 2 no such file or directory' hatası alıyorum repolar içerikler boş
  1 like
 2. iOS 12 Beta 8 Yayınlandı!! Linkler Eklendi!! iPod iPod touch (6th generation) iPhone iPhone SE, iPhone 5s iPhone 6s, iPhone 6 iPhone 6s Plus, iPhone 6 Plus iPhone 8, iPhone 7 iPhone 8 Plus, iPhone 7 Plus iPhone X iPad iPad Air, iPad mini 2 iPad mini 4, iPad Air 2, iPad mini 3 iPad (5th generation), iPad (6th generation) iPad Pro (9.7‑inch) iPad Pro (12.9‑inch) iPad Pro (10.5-inch), iPad Pro (12.9-inch) (2nd generation) Profile OTA (Over The Air) iOS : iOS_12_Beta_Profile.mobileconfig
  1 like
 3. iOS 11.4 - 1 Jailbreak Hakkında Gelişmeler!! Evet arkadaşlar 11.2 - 11.3.1 Jailbreak yakınımızda iken. Bir sevindirici haber ise iOS 11.4 sürümüne Jailbreak yapıldığı ve video eşliğinde gösterildiğini sizlere iletmek istedim. Bir çoğumuz Jailbreak öldü ölecek derken her geçen gün açıklar bulunmaya ve Jailbreak işlemlerinin böylece devam edeceğini herkes hemfikir olmuş durumda. Eskiye nazaran baktığımızda Zorlaşan Jailbreak işlemleri ve daha uzun süreçlere kadar çalışma yapılması gerektiğini biliyoruz. Hacker'lar her ne kadar Apple'ın cihazlarında macOS / iOS / WatchOS hakkında açıklar bulsada. Çıkan bir Exploit'e Apple hemen bir sonra ki sürümde önlemlerini alıyorlar. Richard Zhu Twitter'dan iOS 11.4 için Jailbreak yapıldığına dair video çekmiş ve kanıtlamıştı. Terminal üzerinden ise hiçbir fake olmadığını bizzat gösterdi. iOS 12 Jailbreak Demo :
  1 like
 4. Venom Filminden 2. Fragman Geldi İlk iki fragmandan sonra bekleyenlerini heyecanlandıran Venom filmi için ikinci bir fragman daha yayınlandı. Yayınlanan yeni fragmanda Venom'un tam vücudunu görebiliyoruz. Diğer simbiyotla birleşmiş insanlarla (diğer Venom'lar da diyebiliriz) bir arada olan Venom'un, filmde bu olaya nasıl bir tepki vereceği merak ediliyor. Bunun yanında fragmanda Carnage'ı göstermeyen yapımcılar, muhtemelen merak edilen karakteri filmde önümüze koyabilir. Ayrıca ikinci fragmanın ilk iki fragmana göre daha oturaklı olduğunu da söyleyebiliriz. Yine Venom ve Eddie arasında geçen konuşmalara yer veren fragmanda, Eddie'nin daha iyimser olduğunu görüyoruz. Kendi aralarında anlaşma yapan karakterler, anti kahraman olarak şehirde dolaşacak. Yer yer Eddie'ye emirler veren Venom'un, Eddie'den daha baskın olduğu dikkatlerimizden kaçmadı. Spider Man'in üçleme film serisinin son filminde de karşımıza çıkan Venom'a karşın, yeni Venom'un göze daha güzel geldiği de su götürmez bir gerçek. Ancak Venom'un dişlerinin fazlasıyla yapay durması bizi biraz rahatsız etti. Sona geldiğimizde Tom Hardy'nin Venom rolünün altından rahatlıkla kalkacağını tahmin edebiliriz. Bakalım film, beklentilerimizi karşılayabilecek mi?
  1 like
 5. PES 2019 Türkiye Süper Lig Fragmanı Konami Digital Entertainment, Pro Evolution Soccer 2019'da lisanslı olarak bulunacak Spor Toto Süper Lig'i için kısa bir fragman yayınladı. Pro Evolution Soccer 2019, 30 Ağustos'ta PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak. Fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.
  1 like
 6. 1 like
 7. iOS 11.0 - 11.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) İçerik Güncellenecektir.. Official Website : http://newosxbook.com/liberios/ ipa Link : http://newosxbook.com/liberios/Liberios.ipa ipa Link 11.0.1 : http://newosxbook.com/liberios/LiberiOS11.0.1.ipa Jailbreak Yapılışı : 1. Adım : LiberiOS ipa dosyasını indirin. LiberiOS ipa Link : http://newosxbook.com/liberios/Liberios.ipa 2. Adım : Cydia Impactor İndirin. Cydia Impactor Link : http://www.cydiaimpactor.com/ 3. Adım : Cihazınızı Bilgisayara Bağlayınız.. 4. Adım : İndirdiğimiz "LiberiOS" dosyasını "Cydia Impactor" Aracılığı ile yükleme yapınız. 5. Adım : Sizden Apple Kimliğinizi isteyecektir "Apple ID" 'inizi girin.. 6. Adım : Cihazımıza "LiberiOS1.ipa" Simgesi görünecek ama ilk önce izin vermelisiniz. "Ayarlar > Genel > Cihaz Yönetimi" oradan onaylayabilirsiniz.. 7. Adım : "LiberiOS" Simgesine tıklayın.. 8. Adım : "LiberiOS" uygulaması sonlandığında SSH , Binpack dosyaları cihazımıza entegre olacaktır.. LiberiOS güncellemeleri ile Cydia Entegre edilecektir beklemede kalın.. Görseller :
  1 like
 8. Slm. Bende goblin rc2 yüklü (Iphone SE 10.3.2) Meridian Jailbreak kurmak istesem nasıl yapabilirim.? Önce goblini silip sonra meridianmi kuracam, yoksa goblin varken onun üstünemi kuracam? Birde; Şayet merdiani kurarsam ana ekranda 2 cydia ikonumu oluşur? Son Olarak; Hangisi daha iyi G0blin - Meridian...?
  1 like
 9. 1 like
 10. Liberios yükledim ekran gitti. şu an ses var ama görüntü yok. siyah ekranda kaldı telefon. bildirimler geliyor veya arayınca çalıyor zil sesi geliyor ama görüntü hiç bir şekilde yok. resetlemeyi denedim o da olmuyor. yardımcı olabilecek var mı ?
  1 like
 11. Cydia Güncellenmesi Saurik tarafından yayınlanacak.. Şuan için güncelleme mevcut değil malesef.
  1 like
 12. Şu an için yüklemek önerilir mi? Yoksa beklemeli miyiz daha? Cihazım: iPhone 6 Plus
  1 like
 13. 10.3.2 için Tweak'ler test ediliyor ancak Cydia olmadan v0rtex üzerinden 10.3.x için güzel haberler de yakındır çünkü bazıları kullanmaya başlamışlar Tweak'leri her ne kadar kendilerini riske de atsalar.. Ben yükledim ancak herhangi bir değişiklik yok ama içeriğine Baktığımız da SSH ve Binpack olayları aşıldığını görebiliyoruz..:) Güncellemeleri bu konu başlık altında paylaşılmaya ve Konu içeriği güncelleyerek devam edilecektir
  1 like
 14. 1 like
 15. Arkadaşlar LiberiOS daha güncelleme alacaktır zaten Jonathan Levin kendisi diyor ve Cydia Entegreli bir şekilde olacaktır ama güzel başlangıç yapıldı diye düşünüyorum.. Saurik ile elbet irtibattalardır..
  1 like
 16. Hayırlı olsun hadi.. iOS 10.3.2 icin durum nedir acaba Bekir hocam ? Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  1 like
 17. Hata düzeltme vb değişiklikler olabilir belki ama, cydia güncellemesi gelmeden kullanamayağız sanırım.
  1 like
 18. Topanga ile bir farkı yok ozaman bu aracın. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  1 like
 19. 1 like
 20. 1 like
 21. 1 like
 22. 1 like
 23. Bu yöntem ilemi yaptınız? Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  1 like
 24. 1 like
 25. Muhtemelen ipanın içinde cydia yok.bu seferde entegre etmelerini bekleyeceğiz. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  1 like
 26. 1 like
 27. 1 like
 28. 1 like
 29. HAYIRLI OLSUN @iFenix DENEME YAPTINIZMI BEKLEMEDEMİ KALALIM YOKSA YÜKLEYELİMMİ
  1 like
 30. 1 like
 31. Bildiğiniz gibi JailBreak sayesinde cihazımızı kendimize göre kişiselleştirebiliyoruz. Cydia Substrate 1.1.19 sürümü çıktıktan sonra Cydia'yı kişiselleştirebileceğimiz tweakler ortaya çıkmaya başlamıştı. Bu tweaklerden en kapsamlısı ise Flame. Cydia'dan ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu tweak Cydia'yı kişiselleştirebilmeniz için size bir sürü seçenek sunuyor. Ayrıca Flame Cydia'nın görünümünü değiştirmekle kalmıyor aynı zamanda onun işlevselliğini de yapılandırmanız için çeşitli seçenekler sunuyor. Font: WaltDisney Jailbreak Yapmak için Tıklayın Repo: BigBoss Ücret: Ücretsiz. Default Page ( Varsayılan Sayfa ) Cydia'yı açtığınızda ilk açılacak sayfayı seçebilirsiniz. Seçebileceğiniz bölümler: Home Sources Changes Installed Search Refresh Settings ( Yenileme Ayarları ) Pull to Refresh: Aşağı sürükleyerek Yenileme Disable Auto Refresh: Otomatik yenilemeyi kapatma Timeout: Zaman aşımı Seconds: Kaç saniyede bir yenilenmesini istiyorsanız karşısındaki boşluğa onu gösteren sayıları girmelisiniz. Source Settings ( Kaynak Ayarları ) Hold to Copy: Bir kaynağın üzerine basmak veya o kaynağın üzerine basılı tutma panoya kopyalamasını sağlıyor. Batch Add: Toplu kaynak ekleme Share and Export ( Paylaşım Ayarları ) Eğer Cydia'daki bir paketi veya o paketin ayrıntılarını paylaşmak istediyseniz bu ayar sizin yeni arkadaşınız o zaman. Customize UI ( Kişiselleştirme ) Bu Bölüm Cydia'yı kişiselleştirmeye adanmış. Asıl görüntüsünden sıkıldıysanız Bu bölümden istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Renk değişimi, klavye, Reklamları kaldırma, Light Durum Çubuğu. Search Tab ( Arama ) Burada, Cydia Arama sekmesindeki eylemleri yapılandırmak için seçenekleri bulabilirsiniz. İptal Düğmesini Etkinleştirme/Devre dışı bırakma SwipeToDismiss: Aşağı kaydırma eylemi ile klavyeyi kapatma Install Screen ( Yükleme Ekranı ) Respring, Yeniden Başlatma veya Geri Dönüş düğmelerinin etrafındaki Beyazlığı kaldırıyor Butonların rengini ve arkaplanın rengini değiştirebilirsiniz. Auto Finish ( Otomatik Bitirme ) Yükleme veya kaldırma işlemi bittiğinde respringi veya cydia ya dön işlemlerini otomatik olarak yaptırabilirsiniz. Bir Yükleme veya kaldırma işlemi tamamlandığında cihazınız titreşim sayesinde size uyarı verebilir. Not: Yaptığınız Değişiklikleri Kaydetmeyi unutmayın.
  1 like